Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja tez, szczegolnie we wrzesniu.:d

dawaj mysza !jak do  polowy wrzesnia to bylaby szansa na spotkanie..ale masz racje we wrzesniu baltyk jest cudowny...stonka sie porozjezdza czesciowo wiec wiecej luzu a i tak mozna na plazy spedzic kilka godzin na piach w sloncu i jest cieplo..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzień dobry .....

Mario i Jolanto ....łyka Waszej kawy załapałam ....pyszota . Teraz siorbię sobie swoją ...cugasek zaliczony .

Dziś zapowiada mi się nawet , nawet atrakcyjny dzień , który nie będzie wiał nudą jak to bywa tutaj w soboty ...więcej besuchów mam zapowiedziane ....i pasi . Pogoda zapowiada się piękna to se zrobię ze trzy , cztery obchody naokoło gospodarstwa ....może nawet w dół pójdę ...dziadeczkowym polem ?....Niee...tego nie zrobię , bo bym musiała z powrotem w górę iść a to nie na moje lata ... Co tam ..ważne , że do zjazdu coraz bliżej ....pochodzę sobie w Pl ...rozruszam kości .

Liska ..fajnie , że jesteś :d.......

Miłego dnia MRÓWECZKI :327_sunny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

 

Dzień dobry .....

Mario i Jolanto ....łyka Waszej kawy załapałam ....pyszota . Teraz siorbię sobie swoją ...cugasek zaliczony .

Dziś zapowiada mi się nawet , nawet atrakcyjny dzień , który nie będzie wiał nudą jak to bywa tutaj w soboty ...więcej besuchów mam zapowiedziane ....i pasi . Pogoda zapowiada się piękna to se zrobię ze trzy , cztery obchody naokoło gospodarstwa ....może nawet w dół pójdę ...dziadeczkowym polem ?....Niee...tego nie zrobię , bo bym musiała z powrotem w górę iść a to nie na moje lata ... Co tam ..ważne , że do zjazdu coraz bliżej ....pochodzę sobie w Pl ...rozruszam kości .

Liska ..fajnie , że jesteś :d.......

Miłego dnia MRÓWECZKI :327_sunny:

Dziękuję Basiu.:święty:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2: to znowu ja:oklaski:xd

Witam i pogodnego dnia życzę. Tyle tu kawy, że nie wiem, którą się poczęstować, czy od Lucyny, czy Beaty, a może od Jolanty, albo od Marii:oklaski:Dziękuję:)

Czas realizować swój plan dnia. Jak ten czas szybko mija, bynajmniej mi. Moja cyfra to 15.Bo 69 musi poczekać:d

To :dobrze::cześć:

Edytowane przez Radek50
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

dawaj mysza !jak do  polowy wrzesnia to bylaby szansa na spotkanie..ale masz racje we wrzesniu baltyk jest cudowny...stonka sie porozjezdza czesciowo wiec wiecej luzu a i tak mozna na plazy spedzic kilka godzin na piach w sloncu i jest cieplo..

Wlasnie do polowy wrzesnia plana mam, aby w Polsce zostac. I jak wszystko pojdzie zgodnie z planem, to nad morze dobije. I bardzo chetnie sie z Toba spotkam. :))))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Wlasnie do polowy wrzesnia plana mam, aby w Polsce zostac. I jak wszystko pojdzie zgodnie z planem, to nad morze dobije. I bardzo chetnie sie z Toba spotkam. :))))

hurra..to juz zacier:d nastawiam...bedzie jak znalazl na spotkanie :d...zorganizujemy polska kielbache  albo cos na zagryche..

a potem odprezone moemy o robocie myslec:oklaski:

zakaska.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

hurra..to juz zacier:d nastawiam...bedzie jak znalazl na spotkanie :d...zorganizujemy polska kielbache  albo cos na zagryche..

a potem odprezone moemy o robocie myslec:oklaski:

zakaska.jpg

Przywioze wszystko. Oprocz zacieru. Nie mam odpowiedniej maszynki, ktora pezerobilaby go na kropelki:d

Pi.eS.  Skad masz te obrazki? Superanckie sa:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...