Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

no sluchy mnie doszly ze gdzies kolo ratusza niedaleko arkadii jest cos co brzmi z polska..ale musze to ogarnac..chcialam dzisiaj skoczyc rowerem bo to niedaleko ale sie pogoda zbuntowala i przekladam na srode...na spoko bez gnania bo to i tak moj wolny dzien..czyli na ogorki musze poczekac:smutek:

https://m.facebook.com/Sklep-Spozywczy-U-Zosi-Polnischer-Lebensmittelladen-Spandau-523031774390432/

Przed rokiem jeszcze był,gdy ja tam byłem, ale skoro są na FB,to znaczy,że są, haha. Pozdrawiam:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Wygląd zewnętrzny jest dopiero wstępem do autoprezentacji :cool: przez nietrafiony strój można być spalonym na samym wstępie :p

Gorzej jak "wstep " pójdzie dobrze,a później wszyscy sie modlą w duchu aby "gwiazda" już się więcej nie odzywała :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Radek50 napisał:

https://m.facebook.com/Sklep-Spozywczy-U-Zosi-Polnischer-Lebensmittelladen-Spandau-523031774390432/

Przed rokiem jeszcze był,gdy ja tam byłem, ale skoro są na FB,to znaczy,że są, haha. Pozdrawiam:dobrze:

no to wyrusze na poszukiwanie...a ty byles w okolicach??

no to sie rok spoznilam:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dzien pomalutku zbliza sie ku koncowi...przynajmniej tu...babka spi dziadek w sklepie...w sumie obylo sie bez jakiegos stresu...no moze a pro po fachowej opieki itd czyli to o czym pisalam bodajze wczoraj...dziadkowi dzisiaj nerwy puscily i podziekowal pani z caritasu proszac zeby ponownie zdawala egzamin i lepiej zeby tak to zostalo bo w kazdej chwili moze zadzwonic do biura...a poszlo o...banal...sterylne  strzykawki pani wypakowala bez rekawiczke..ups..

no coz...

wiecie tak sobie siedze okien tu mnostwo i co widze??? zielone listeczki calkiem malutkie na galeziach...forsycja kwitnie, wiosna pelna geba..i wroble ktore wydzieraja sie na calegowalcza o kobitki i swoje terytoria:haha:

jest cudnie..

od jutra moja ulubiona liczba..25...

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

widze ze wiosna uderza nie tylko mo do glowy:haha:

"wiecie tak sobie siedze okien tu mnostwo i co widze??? zielone listeczki calkiem malutkie na galeziach...forsycja kwitnie, wiosna pelna geba..i wroble ktore wydzieraja sie na calegowalcza o kobitki i swoje terytoria" :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...