Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Magdzie napisał:

Juz nie wiem ktora dzis kawe pije , szwedam sie po domu, mam dzis problem z dziadkiem- nie chce wstac((.Wczoraj my byli u lekarza , angine zalapal , ma antybiotyk , musi przyjmowac dwa razy dziennie w trakcie posilku.A tu oni posilku , ani tabletek.Dziadek ma zdrowa glowe , proszenie , grozenie nic na razie nie skutkuje.Jeszcze wczoraj sie dowiedzial , ze dzis corka ma operacje na bark.

Na razie dzien do bani(((

W przerwie biore rower i jade gdzie mnie oczy poniosa ))

Magdzie ale skarpetki już kupiłaś. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Z Orima az tak sie nie ciesze, bo mam go w realu codziennie, ale z Ciebie jak gupia sie raduje (o tych papilotach to klamalam, wlosy luzem puszcze):szydera:

Mysiu ale papiloty dodają "kobiecości" :szydera: :d Co prawda Hawanka to nie chłop ( chyba ) ale .........

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A to zalezy komu:szydera:

Mam w oczach takie panie z papilotami we włosach, w szlafroku, przydeptanych kapciach ...... itd. No nie wiem kobiece to czy nie ale coś tam mówi o kobietach :szydera: Ale wiem Mysiu że to nie Twój styl. Skarpetki super. 

Edytowane przez Mycha
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Z Orima az tak sie nie ciesze, bo mam go w realu codziennie, ale z Ciebie jak gupia sie raduje (o tych papilotach to klamalam, wlosy luzem puszcze):szydera:

Nadejszla wiekopomna chwila.Ot zapłata ! Aż tak sie nie cieszy :d To właśnie teraz radość na mój widok powinna zenitu sięgać :d No może nie na mój tylko widok mojego auta xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mycha napisał:

Mam w oczach takie panie z papilotami we włosach, w szlafroku, przydeptanych kapciach ...... itd. No nie wiem kobiece to czy nie ale coś tam mówi o kobietach  Ale wiem Mysiu że to nie Twój styl. Skarpetki super. 

Fajne sa:szydera: A o kobietach to najwiecej mowi rozum, to jak sie ubiera to drugorzedne. Znaczy tak mysle. Chociaz wszystko zalezy od priorytetow;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...