Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, violka napisał:

Witajcie ludziki kochane . Melduję , ze cały dzień mam nerwa kurw....nego >:( Mojej zmienniczce coś tam wypadło i muszę jechać do pracy przed weekendem majowym :przekleństwa: Miałam pięknie zaplanowany ostatni tydzień w domu , kiedy wszyscy maja wolne i można się pobawić i do tego wszystkiego moje urodziny wtedy są :smutek: Nie wiem czy moge dzisiaj tutaj klepać , bo jak napatoczy mi sie przed oczami coś czego nie chciałabym widzieć , to nie ręczę za siebie i moje hormony da zu O.o

Ja jestem grzeczna..... :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ORIM napisał:

chyba na to wychodzi :d nawet jak Cię zmieniałem to sztela była na górce :d coś w tym musi być:trele:

Nie ma tego złego,mając ciągle pod górkę kondycji nabrałeś ,możesz w maratonach startować i nawet ogródki uprawiac :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Witajcie ludziki kochane . Melduję , ze cały dzień mam nerwa kurw....nego >:( Mojej zmienniczce coś tam wypadło i muszę jechać do pracy przed weekendem majowym :przekleństwa: Miałam pięknie zaplanowany ostatni tydzień w domu , kiedy wszyscy maja wolne i można się pobawić i do tego wszystkiego moje urodziny wtedy są :smutek: Nie wiem czy moge dzisiaj tutaj klepać , bo jak napatoczy mi sie przed oczami coś czego nie chciałabym widzieć , to nie ręczę za siebie i moje hormony da zu O.o

Może i tobie niech coś wypadnie przed długim weekendem ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Myślę nad tym cały dzień :smutek:

Proponuję jakiś ból,np. skręcenie kostki lub coś w tym stylu,albo jakiś kręgosłupowy problem,bo na katar raczej nie da się nikt nabrać..;) Zawsze możesz do wujka googla zajrzeć,może coś ci wpanie w oko...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ivanilia40 napisał:

Proponuję jakiś ból,np. skręcenie kostki lub coś w tym stylu,albo jakiś kręgosłupowy problem,bo na katar raczej nie da się nikt nabrać..;) Zawsze możesz do wujka googla zajrzeć,może coś ci wpanie w oko...

Pokładam ufność w inwencję @violka....:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ivanilia40 napisał:

Mysiu,ile można wygrzewać swoje futro na polskiej ziemi? Zaczynasz się pakować, czy może już się spakowałaś? 

Cześć Ivanilko. Jeszcze się nie pakuję ale na walizkę zaczynam spoglądać. Będę na południu, daleko od Ciebie :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Barbara48 napisał:

Dobry wieczór z domowych pieleszy :całus:.

Czasu mało ,nawet nie próbuję nadrobić zaległości w czytaniu. 

Basiu witaj.A forum ,to po pół dnia czasami ciężko ogarnąć.Wiesz sama jak się towarzystwo bujnie ,to i dwadzieścia stron poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...