Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I to dokładnie . Otworzyłam okno , żeby przewietrzyć to wszystkie muchy -robasznice wiały stąd aż jęczało ....normalnie jak szarańcza jakaś ...i ...sruuuu..do sąsiada na gnojownik , bo tam więcej do żarcia niż przy mnie ....Czyściutka Ewuniu jestem ...jakbyś miało kogoś na podorędziu możesz podesłać .

 

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I to dokładnie . Otworzyłam okno , żeby przewietrzyć to wszystkie muchy -robasznice wiały stąd aż jęczało ....normalnie jak szarańcza jakaś ...i ...sruuuu..do sąsiada na gnojownik , bo tam więcej do żarcia niż przy mnie ....Czyściutka Ewuniu jestem ...jakbyś miało kogoś na podorędziu możesz podesłać .

Ja tez już się wykąpalam....teraz włos trefię.....człowiek nie zna dnia ani godziny.....trzeba być gotowym na wszystko.......:szydera:

Musisz adres podać to Ci podeslę.....takiego jednego absztyfikanta.....tylko trochę ma nierówno pod sufitem.....:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Zostałaś Smerfem Pracusiem. :szydera:

Cierpiętnikiem  lub Pyskaczem.Znowu rano awantura ,ale trafiła kosa na kamień.No żadnych już dobrych odruchów wykrzesać z siebie nie mogę do tego człowieka.Nie da się .Oby czas tu szybko leciał,bo takiego niewdzięcznika ,to pierwszy raz mam.Ale może co nas nie zabije to nas wzmocni.Zawsze nowe doświadczenia i nadzieja ,że będzie nowe ,lepsze miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

 

Ja tez już się wykąpalam....teraz włos trefię.....człowiek nie zna dnia ani godziny.....trzeba być gotowym na wszystko.......:szydera:

Musisz adres podać to Ci podeslę.....takiego jednego absztyfikanta.....tylko trochę ma nierówno pod sufitem.....:cmok:

O...to dokładnie jak ja ...z tą nierównością ....Dawaj ..Ewuś ...podsyłaj ...Że też zastanawiasz się jeszcze ...pffff...Przecież jakbym miała równo pod sufitem to bymy  obie nie dogadywały się tak fajnie ...no niee ?:cmok::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

no a jak myślicie ja tez na kawusie biegnę do Was:oklaski:i jeszcze ciasteczko z truskawkami przyniose

To ciasteczko jak rozumiem tylko dla Ciebie, bo jak byś częstowała to ja mówię nie ,muszę sie w strój kąpielowy wcisnąć a jakoś ciężko mi idzie "gubienie" ,"nabieranie" szybciej idzie :$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Berdi napisał:

To ciasteczko jak rozumiem tylko dla Ciebie, bo jak byś częstowała to ja mówię nie ,muszę sie w strój kąpielowy wcisnąć a jakoś ciężko mi idzie "gubienie" ,"nabieranie" szybciej idzie :$

Nie oszukuj siebie i nie odmawiaj ciasteczka

Pal szesć ten kostium kąpielowy, pójdź na plazę nudystówxdxd

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Berdi napisał:

To ciasteczko jak rozumiem tylko dla Ciebie, bo jak byś częstowała to ja mówię nie ,muszę sie w strój kąpielowy wcisnąć a jakoś ciężko mi idzie "gubienie" ,"nabieranie" szybciej idzie :$

nie przypominaj o stroju :trele: ale...jutro tez jest dzień i od jutra zaczne sie odchudzać:smutek:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Czyli banda się zlatuje....:dobrze: Magiczny aromat ma dar przyciągania...:haha: A ciasteczkiem @1bozka nie pogardzę....i gdzieś mam ten strój kąpielowy...najwyżej namiot cyrkowy przywdzieję...:oklaski:

a potem na plaże nudystów razem  @geronimo a co ktoś jeszcze chętny z nami?:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To już nas troje przy stole...:oklaski: A zaraz reszta bandy się zleci...:haha:

Chodźcie do mnie ...nie będę żałować . Czekam na dziadeczka mojego ...jedynego ...ukochanego ...gangreną jedną ... Zupa... pyszności.... pyrkoli w garnku . Miód i malina ( Malyna ..to nie do Ciebie ) ...jarzynowa z kaszą manną ...psia mać ! ...Ale se podjem....ojojoj ...żebym się tylko nie przekarmiła :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...