Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry koleżanki i koledzy :cześć2:

Czas w domu leci z prędkością światła. Dopiero co wróciłam a już czas myśleć o pakowaniu walizki i ruszać znowu na roboty do Niemiec.....tymczasem trzeba się cieszyć tym wszystkim co mnie otacza, tu w domu.....cieszyć się z małych rzeczy i iść przez życie w podskokach......I rym cym cym.....I tralalala....

Życzę wszystkim miłego dnia, pełnego słońca.....

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry koleżanki i koledzy :cześć2:

Czas w domu leci z prędkością światła. Dopiero co wróciłam a już czas myśleć o pakowaniu walizki i ruszać znowu na roboty do Niemiec.....tymczasem trzeba się cieszyć tym wszystkim co mnie otacza, tu w domu.....cieszyć się z małych rzeczy i iść przez życie w podskokach......I rym cym cym.....I tralalala....

Życzę wszystkim miłego dnia, pełnego słońca.....

Dzień dobry Wszystkim. 

@awe skąd znasz moje nuty ? Jak juz kiedyś dziewczyny pisały wcześniej tę melodię więcej opiekunek podśpiewuje. Niedługo będziemy z tego forum rozpoznawalini jako zrzeszeni w " i rym cym cym... i tra la la...." :oklaski:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Heidi napisał:

Dzień dobry Wszystkim. 

@awe skąd znasz moje nuty ? Jak juz kiedyś dziewczyny pisały wcześniej tę melodię więcej opiekunek podśpiewuje. Niedługo będziemy z tego forum rozpoznawalini jako zrzeszeni w " i rym cym cym... i tra la la...." :oklaski:

@hedi życie opiekunek to taki trochę kabaret.....trafiamy na różne domy i różnych podopiecznych....I rym cym cym....I tralala :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, awe59 napisał:

Jeszcze nie całkiem.....dopiero śniadanie zjadłam.....teraz kawa

Swojego szatana tu już dawno wypiłam ...nawet smaku nie pamiętam . Teraz " pędzę " kawę w automacie , bo to nigdy nie wiadomo , czy nie otrzymam wiadomości telefonicznej " um elf Dich ab " ...Muszę być gotowa na wszystko .  Opału naniosłam ...w piecu aż strzela ....zaraz łóżko na wszelki wypadek dziadeczkowi przygotuję ....i czekam na wieści .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Swojego szatana tu już dawno wypiłam ...nawet smaku nie pamiętam . Teraz " pędzę " kawę w automacie , bo to nigdy nie wiadomo , czy nie otrzymam wiadomości telefonicznej " um elf Dich ab " ...Muszę być gotowa na wszystko .  Opału naniosłam ...w piecu aż strzela ....zaraz łóżko na wszelki wypadek dziadeczkowi przygotuję ....i czekam na wieści .

A umyłaś się.....? Że taka gotowa na wszystko jesteś ? :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Wczoraj minęłam półmetek zlecenia.

6 tygodni za mną, 6 tygodni przede mną.

Wróciłam po raz trzeci w to samo miejsce. Z żalem stwierdziłam, że zmienniczka (stała i do tej pory byłam zadowolona ze współpracy) nie powiedziała mi o sporej zmianie (pogorszenie) podopiecznego.

Jak na razie...tfu...tfu... jest dobrze.

Dowiedziałam się jednak, że ona tu nie wraca. Znów niesmak, bo dowiedziałam się tego od koordynatorki wraz z powodem, dla którego nie wraca, a ona mydli oczy.

Jej sprawa, szanuję to jak najbardziej. Ale znamy sie już tyle czasu, że mogłaby powiedzieć "Sorry, nie wracam". Przecież głowy jej nie urwę, ja też jej powiedziałam jakis czas temu, że nie wiem, czy kolejny raz przyjadę, chyba że się poprawi sytuacja.

Ech.... Napiję się kawy.

 

 

 

BSLktkpTURBXy8zOWYyNzhiZDg3NDQwYmU1NjgxMjQxZjY3Yjg5ODU1OC5qcGeRkwIAzQHk.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, awe59 napisał:

A umyłaś się.....? Że taka gotowa na wszystko jesteś ? :szydera:

I to dokładnie . Otworzyłam okno , żeby przewietrzyć to wszystkie muchy -robasznice wiały stąd aż jęczało ....normalnie jak szarańcza jakaś ...i ...sruuuu..do sąsiada na gnojownik , bo tam więcej do żarcia niż przy mnie ....Czyściutka Ewuniu jestem ...jakbyś miało kogoś na podorędziu możesz podesłać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...