Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono wieczorową porą. Po upalnym dniu ( Wa-wa najcieplejszą stolicą Europy) przeszła niewielka burza pierwsza w tym roku. Czy to zwiastuje początek lata ? A wiosna to gdzie "Panie Sierżancie" ? Poza tym jakoś tak pustawo dzisiaj ... Ale może będzie gwarniej. ;)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Gdzies wyzej doczytałam,że tacy jedni bana dostali.Nugatki osobiście nie znam, więc nie moge sie wypowiadac ,ale Paolo jest jak najbardziej prawdziwy.Nie, żebym się bawiła w adwokata czy cuś,ale jak wiedzą desantowcy poznałam jegomościa w realu,więc to tzw."akt fautentyczny":):):)

Z innej beczki to nóg nie czuję,obleciałąm dziś pół Bolesławca a upał był jak w środku lata.A nad morzem ponoc zimnica:(

Co tam w Bolesławcu?Jak mama?Wybieram się tam po zleceniu .

Edytowane przez Teresadd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny film widziałam. Pewnie większość oglądała bo ja jakoś z filmami do tej pory miałam nie po drodze  ale nie mam książek więc muszą wystarczyć filmy. W ramach odreagowywania za brak internetu wieczorami oglądam teraz filmy bo od kilku dni mam internet. :oklaski:Film nosi tytuł "Push" i jest fajny. :d

A teraz dobranockam się z nocnymi Markami i idę spaciuniać. :682_sleeping_accommodation:

Do poczytania i popisania jutro. :tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstalam oczy przetarlam ...spojrzalam na kalendarz...28!!!

dobry humor mam potrojnie:

raz ze sroda wiec pare godzin wolnego ...jade, oczywisice rowerkiem na druga strone rzeki zeby dawne zachodnie niemcy poogldac

dwa bo staram sie od jakiegos czasu bardzo namietnie widziec swiat w rozowych barwach

trzy ze mam 28 dni do wyjazdu 

same same same dobre wiesci bez wzgledu na to jaka pogoda za oknem

i takich wiesci i dobrych pradow zycze wam na caly dzien..

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie. Za dwa tygodnie będę już spakowana i chociaż nie w drodze do domku ale myślami na pewno. :)

@Barbara48 już jesteś prawie w domu bo w Polsce. :oklaski:

Wszystkich witam. I tych co już wstali i tych co jeszcze śpią. Tych co pracują i tych co leniuchują. Ładnych, brzydkich ( a są tacy ? :haha:), grubych, chudych, mądrych i tych bardziej mądrych.Wszystkich witam.

 

30582062_560686700974933_2920758839321011168_n.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Margaritka napisał:

Dzień dobry dla Was. Ja już po podróżach wszelkich-po przylocie z Polski zahaczyłam jeszcze o jedno miasto niemieckie i dotarłam na zlecenie. W tym czasie dokonały się wielkie zmiany. Pdp zostaje już na stałe w Heimie i moja umowa rozwiązana, prawie ze skutkiem natychmiastowym , z "paragrafu "- wypadek losowy. No jak to w takiej sytuacji  człowiek zostaje sam. Pomoc Agencji : w czwartek " ma już " pani wracać do Polski, czy mamy zarezerwować busa, czy Sindbad ? Rodzina też wiadomo, tak zadecydowała i też nie będzie ciągnęła tematu. Jestem jeszcze w tym domu babci, jeżdżę do niej na spacery , ale już od piątku zaczynam nową pracę, nieopodal- poogłaszałam się natychmiast i coś się trafiło. Nie chciałam zjeżdżać do Polski, bo tu mam rzeczy na każdy sezon i przyjechałam do pracy. Jaka ta moja nowa praca ? Nastawiam się na wszystko, bo w drugiej połowie maja i tak muszę być w Polsce. Teraz dołączam do kawy, miłego dnia życzę wszystkim i proszę o duchowe wsparcie. 

Wspieram cię duchowo :cześć3: Będzie dobrze...:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...