Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wiem czy chcę jeść co najmniej 16-letnią gorzką fasolkę. :d:d:d

Ale szkoda wyrzucić, może spróbuję z proszkiem do pieczenia też przeterminowanym. :szydera:

Drożdże są sześć lat po terminie. :szydera:

Takie same skarby jak u mojej podopiecznej w kuchni i schowkach. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Co Ty gadasz Barbaro ? Jaki ban ? Przecież to są zupełnie różne osoby. Nic z tego nie rozumiem....

Ja tez nie rozumiem . Paolo ...zadziora jest i owszem , ale przecież aż tak nie zdążył nawywijać .... bez niego smutno jakoś , ale Nugatka komu za skórę zalazła ??? ,....A posądzenie , że Paolo i Nugatka to jedna osoba to już nawet nie jest śmieszne .... Dostali bany , że niby to jedna i ta sama osoba a przecież wszyscy wiemy , że to NIEPRAWDA  . Tak mi tutaj fajnie było a teraz ...teraz nie wiadomo , czy mnie nie posądzą , że jestem klonem , czy innym stworem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lucyna.beata napisał:

dopiero zauwazylam :kopara:swojsko brzmiaca nazwe kurortu...ty pomorski jestes??:d

wprostej linii sciezka nad zatokoa mam do sopot..moze 7km.. ladny drooooogi kurort:szok:

drogo jest na Monciaku i w okolicy, ale mieszkam na pograniczu Sopotu i Gdańska, więc spoko ...a na większe zakupy jeżdże do Was, hahs :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Jestem ,ale z doskoku,bo po pierwsze to mam mało czasu a po drugie to przez mnogość wojskowej aparatury rozsianej dookoła/radary i inne takie /zasięg tu marny.Za parę dni ruszam w dalszy objazd familijny,dopiero jak zjadę do siebie to znajdę czas na forum i inne takie:)Ale miło,że ktoś zauważył moją nieobecność:)

Witaj Kasiu,ja też juz zaczełam się zastanawiać czy z twoim necikiem wszystko gra,no ale odezwałaś się w końcu,znaczy gra.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, awe59 napisał:

Ktoś im świnie podłożył.....Paolo nad wyraz grzeczny tu był.....A Nugatka zawsze przyjacielsko do wszystkich nastawiona.....jestem zaskoczona tą decyzją o banie. 

O mamuniu.Dlaczego bana. ? Nasza Nugatka i jej Pawcio.hmmmmmmmm.Wielki brat nie śpi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

O mamuniu.Dlaczego bana. ? Nasza Nugatka i jej Pawcio.hmmmmmmmm.Wielki brat nie śpi. 

Tereniu ..to jakieś wielkie nieporozumienie jest . Teraz pytałam ( po podpowiedzi koleżanki na literę A....meryka ..czy jakoś ) czy przypadkiem nie otwierali kont na jednym urządzeniu ? ...Paolo powiedział , że zakładali konta będąc u Nugatki , ale każde z nich na swoim , własnym telefonie ....Nie podoba mi się już takie coś , bo wszyscy wiemy , że to sa dwie osoby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Tereniu ..to jakieś wielkie nieporozumienie jest . Teraz pytałam ( po podpowiedzi koleżanki na literę A....meryka ..czy jakoś ) czy przypadkiem nie otwierali kont na jednym urządzeniu ? ...Paolo powiedział , że zakładali konta będąc u Nugatki , ale każde z nich na swoim , własnym telefonie ....Nie podoba mi się już takie coś , bo wszyscy wiemy , że to sa dwie osoby .

ja sie na tym nie znam ,ale wychodzi że jeden numer internetowy mieli czy jakos tak na podób.Potwierdzam wszem i wobec ,że to nasz forumowa para i jest naszą chlubą,bo u nas się poznali i dalej chyba mendelsona wspólnie słuchać będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

ja sie na tym nie znam ,ale wychodzi że jeden numer internetowy mieli czy jakos tak na podób.Potwierdzam wszem i wobec ,że to nasz forumowa para i jest naszą chlubą,bo u nas się poznali i dalej chyba mendelsona wspólnie słuchać będą.

Ja ich nie znam ale sam sposób pisania jest tak odmienny że ciężko mówić że to jedna i ta sama osoba. Jeszcze pamiętam jak Nugatka zareagowała jak myślałam że wieść o ich zaręczynach to psikus Prima Aprylisowy.

Sprawdziłam, mają usunięte nicki.... :( Smutno mi bo już się przyzwyczaiłam do ciętego języka Paolo a i Nugatce w końcu złożyłam życzenia..

Nie wiem co jest grane ale chyba chodzi o coś więcej niż konta z tego samego IP. Aż strach się z kimś spotkać w realu i coś na forum napisać bo..... Z drugiej strony bany były tylko za wyjątkową napastliwość w stosunku do forumowiczów, albo ludzie sami prosili o skasowanie konta.

Dziwne to.

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja ich nie znam ale sam sposób pisania jest tak odmienny że ciężko mówić że to jedna i ta sama osoba. Jeszcze pamiętam jak Nugatka zareagowała jak myślałam że wieść o ich zaręczynach to psikus Prima Aprylisowy.

Sprawdziłam, mają usunięte nicki.... :( Smutno mi bo już się przyzwyczaiłam do ciętego języka Paolo a i Nugatce w końcu złożyłam życzenia..

Nie wiem co jest grane ale chyba chodzi o coś więcej niż konta z tego samego IP. Aż strach się z kimś spotkać w realu i coś na forum napisać bo..... Z drugiej strony bany były tylko za wyjątkową napastliwość w stosunku do forumowiczów, albo ludzie sami prosili o skasowanie konta.

Dziwne to.

 

ja tez nie rozumiem,moderator wspominal ze sa tu multikonta...nie wiem po co ktos sie w to bawi...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Radek50 napisał:

drogo jest na Monciaku i w okolicy, ale mieszkam na pograniczu Sopotu i Gdańska, więc spoko ...a na większe zakupy jeżdże do Was, hahs :haha:

Ja mieszkam na pograniczu Monachium :cześć:. Zaledwie 40 km od, dawaj jutro na kawę . Dworzec kolejowy naprzeciw naszych drzwi wejściowych. Moje dziadki ciebie wypatrzą , tylko sombrero na głowę załóż :cześć2:. O 16 podajemy do stołu :kawa2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wiem co jest grane ale chyba chodzi 

To jest internet ,,,jesteśmy tutaj wszyscy ,,zbieranina jakiich mało,,,dobrze ,że jest ktoś ,,kto wychaczy fałszerstwo czy oszustwo,,czego ja nie nawidzę,,,musi być Wielki Brat aby tą całą hołotę tutaj opanować:szok:

był i nie ma-normalka,,, a ja jestem? czemu? bo za dobrze prawdę klepię,,

nie znamy się w realu,,nie jednego by zaskoczył ten real,,,ale cóż,,,cieszmy się tym co mamy,,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Teresadd napisał:

Żadna tam dieta.Zero mącznych i ziemniaków.Żółtego sera też nie i raczej unikam smażenia.Warzywa gotowane  ,surowe,mało owoców .Drób i ryby.Woda 2 litry.Kawa normalnie.W tej chwili ok,ale na początku to głodna chodziłam.Miło waga leci w dół.

A moze tak ilosciowo, albo dzienny jadlospis?

Dla mnie rewelacja, 6 kg w tak krotkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...