Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cichaj Ewuś ...mi już wk...nerw trochę przeszedł .....Usłyszałam pukanie w szklane , wejściowe drzwi ....a ja ...jak zwykle o świcie ...tak nie ubrana jeszcze . U drzwi moich stojało ich dwóch ( jeden 19-20 ...drugi 25-30 ) ubrani obaj na czarno ze złocistymi guziczkami na anzugach ....Wrócili do auta po wyciory a ja nie wiem jak to zrobiłam , ale w ciągu niecałej minuty ...ubrana byłam ....ale to chyba błąd ...po co się było spieszyć ? Młodszy nic ciekawego , ale starszy to C I A C H O ....ino szkoda , że młodszy od mojego najmłodszego dziecka - córki ...I co ...i poszli na górkę ...komin przeczyścili i ....weszli do mnie ...na dole przeczyścili ...sadze wybrali ( no ....z komina sadze ! ) i doradzili , żeby odkurzaczem resztę ...broń Boże na mokro ( tutaj w tym miejscu płaczę ..szlocham wręcz ! ) ...życzyli miłego dnia ..ja , jako osoba o wysokiej kulturze osobistej im pogleischfallsowałam i se pojechali . Tylko zapytali , czy rachunek to " pani prawna " pokryje ...oczywiście , że tak odpowiedziałam , boo...za samo wygarnięcie sadzy płacić nie będę ...gdyby jeszcze wyciora na tym dole użył to bym mogła zastanowić się nad opłatą ...Wycior na ramieniu spoczywał ...o pieniądzach mogą zapomnieć ...

Oj Barbra ale Ty jesteś wymagająca,dobrze że sadzę wygarnęli,to już jest wyczyn,ale tak zawsze mówię inne to mają szczęście......ma męża kochanka i jeszcze ją w parku zgwałcili,no ale ten wycior na plecach to niezły widok

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Ojojoj.....wycior zarzucił na ramię.....? Nieźle....nieźle......niech się dziecku szczęści w życiu.....z takim wyciorem...:oklaski:

Na dole sadze wybrali.....a pajęczyny omietli....? 

Nie . Kazali se samej powymiatać .....ale " Oma " nie zwracali się do mnie ...to już coś. :dobrze:....Możliwe , że dlatego nie zwracali się " oma " , bom rozchyliła poły szlafroczka na wejściu z okrzykiem ....ojej ...a ja jeszcze taka nie ubrana !....Musi dlatego ...nie ma bata ..musi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może to dziwne, ale stwierdzam autorytatywnie, że Polska jest piękna...:hura: Dom jest to miejsce cudowne...wręcz magiczne...:hura: Odkrywam na nowo, że fajnie jest siedzieć we własnym fotelu i siorbać kawusię...:hura: Nad jakością wina z Biedronki pomyślę w późniejszych godzinach...:haha: Tymczasem  image.png.11685304dbfa867b94eee86ecf02c442.png wszystkim życzę....:cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Malina 1 napisał:

Oj Barbra ale Ty jesteś wymagająca,dobrze że sadzę wygarnęli,to już jest wyczyn,ale tak zawsze mówię inne to mają szczęście......ma męża kochanka i jeszcze ją w parku zgwałcili,no ale ten wycior na plecach to niezły widok

No mówię Ci ...super ...a jeszcze na ramieniu takiego młodego , niezniszczonego ciacha ????....Mmmmmm..już mam dobry dzień . Mimo wszystko

WIN_20180409_085243 (2).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie . Kazali se samej powymiatać .....ale " Oma " nie zwracali się do mnie ...to już coś. :dobrze:....Możliwe , że dlatego nie zwracali się " oma " , bom rozchyliła poły szlafroczka na wejściu z okrzykiem ....ojej ...a ja jeszcze taka nie ubrana !....Musi dlatego ...nie ma bata ..musi .

Skromność słowy twymi bije.....:haha: Moim zdaniem, uroda twa oczy ich poraziła i nic innego na myśl im nie przyszło, jak o wyciorach i sadzach poinformować...no, normalnie zaczadziło ich...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

No mówię Ci ...super ...a jeszcze na ramieniu takiego młodego , niezniszczonego ciacha ????....Mmmmmm..już mam dobry dzień . Mimo wszystko

WIN_20180409_085243 (2).JPG

O skubana i za wycior trzymała,jaka pomocna kobietka

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Skromność słowy twymi bije.....:haha: Moim zdaniem, uroda twa oczy ich poraziła i nic innego na myśl im nie przyszło, jak o wyciorach i sadzach poinformować...no, normalnie zaczadziło ich...:szydera: 

Może i tak być ...Na pewno tak ...co ja bredzę , że może :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie . Kazali se samej powymiatać .....ale " Oma " nie zwracali się do mnie ...to już coś. :dobrze:....Możliwe , że dlatego nie zwracali się " oma " , bom rozchyliła poły szlafroczka na wejściu z okrzykiem ....ojej ...a ja jeszcze taka nie ubrana !....Musi dlatego ...nie ma bata ..musi .

Dobrze, ze zawału serca nie dostali.....znaczy sie z tego rozchylenia szlafroczka.....młodzi byli to dlatego....bo taki stary piernik w ok 50-tki to udaru by dostał ze slinotokiem. A wycior kaput.....

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Skromność słowy twymi bije.....:haha: Moim zdaniem, uroda twa oczy ich poraziła i nic innego na myśl im nie przyszło, jak o wyciorach i sadzach poinformować...no, normalnie zaczadziło ich...:szydera: 

Takiego miłego początku tygodnia to tylko pozazdrościć .Dobrze,że panowie z wrażenia nie zapomnieli po co oni właściwie tam przyszli :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Dobrze, ze zawału serca nie dostali.....znaczy sie z tego rozchylenia szlafroczka.....młodzi byli to dlatego....bo taki stary piernik w ok 50-tki to udaru by dostał ze slinotokiem. A wycior kaput.....

Wiedziałam ...zawsze wiedziałam , że Cię kocham ...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No mówię przecież....skromnaś jest....:szydera:

No kuźwa ...popatrz tylko , że same zalety u mnie a ja jakaś taka zakompleksiona ?! ...To wszystko przez zarazę co mi humor z rańca popsuła ... Popadnie gadzina w moje łapska jeszcze ...oj popadnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

no wlasnie :szok:...postaw chlopaka do pionu bo ze jeszcze bardziej nagrabi:lanie:..w kupie sila wiec,,,dziewczyny zwieramy szyki...bez podteksotw:haha:

Do pionu nie trzeba stawiać bo pion jest zawsze xd, ale w Waszej sprawie szepnęła słówko w środę w cztery oczy :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

No kuźwa ...popatrz tylko , że same zalety u mnie a ja jakaś taka zakompleksiona ?! ...To wszystko przez zarazę co mi humor z rańca popsuła ... Popadnie gadzina w moje łapska jeszcze ...oj popadnie .

Nie strasz, nie strasz, bo młodziak się zatchnie i ...:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Malina 1 napisał:

No tak myślę że podeszłaś profesjonal do tematu,nie złapałaś wyciora obyma ręcyma:dobrze:

No coś Tyy..znam się na rzeczy ...przecież . A teraz nie przeszkadzaj ...nie cytuj ..bo muszę twarz umyć . W okolicach ust mych trochę się sadzy uzbierało ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nugatka napisał:

Do pionu nie trzeba stawiać bo pion jest zawsze xd, ale w Waszej sprawie szepnęła słówko w środę w cztery oczy :d

Ciekawe, ciekawe.....jak długo młodzieniec pion trzymać będzie....:szydera: A z tym szeptaniem to nie przesadzaj...czasami lepiej na głos wyrazić emocje swe....:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry poniedzialkowe. Chmury zbieraja sie nad miastem, ale krakowskiego spleenu ani widu, ani slychu, a chyba bym chciala troche sie ponudzic. Niestety...Nie jest mi to dane. Od rana pralka, na full wypchana obsikanymi portkami i majtolami z bawelny, zaiwania aby nadazyc z zapewnieniem garderoby mojej podopiecznej. No jakies licho szczajace w nia wstapilo, czy co? Od wczoraj, jakos tak godziny 16, zamoczyla 8 par spodni, ze o gaciach nie wspomne, bo chyba musialabym wszystko pomnozyc razy 3. I niby pije za malo, pfff! Moze ja nie jestem dupomyjka tylko praczka?:d

Fajnego dnia ludzie! ;)))

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ciekawe, ciekawe.....jak długo młodzieniec pion trzymać będzie....:szydera: A z tym szeptaniem to nie przesadzaj...czasami lepiej na głos wyrazić emocje swe....:hura:

O to akurat sie nie martwię. Mirelka, ale szeptem lepiej działa :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No coś Tyy..znam się na rzeczy ...przecież . A teraz nie przeszkadzaj ...nie cytuj ..bo muszę twarz umyć . W okolicach ust mych trochę się sadzy uzbierało ....

Nie szczytuje spokojnie,dopiero w niedzielę mam randkę

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...