Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ivanilia40 napisał:

Dzień dobry,za oknem ciepła i słoneczna wiosna,dlatego też dziś idę wyciągnąć moje Ferrari z garażu i ruszam w plener popedałować trochę.

Od powrotu czuję się tak jakbym w ogóle stąd nie wyjeżdżała,nic się nie zmieniło,te same ścieżki i znajome ulice. Dla mnie wielkim plusem przy pracy na skoczka było to,że przez około 2 tygodnie uczyłam się wszystkiego ,a o nudzie nie mogło być mowy.

Sztela  niby dobra i spokojna,ale niestety nudno. 

Tak to jest jak się w jednym miejscu siedzi, niestety. Dlatego ja skaczę. Żyję energią danego miejsca. To "poznawanie" jest napędem do pracy. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, geronimo napisał:

Witam was chory jak diabli, połamało mnie temperatura i inne dolegliwości.

Wspomagam się aspiryną, ale czy to pomoze?

Za oknem słoneczko wychodzi

Miłego dnia

Gero mnie jak w DE temperatura dopadła to skończyło się zapaleniem oskrzeli, antybiotykiem i zjazdem do domu - czego Ci nie życzę. Idź do lekarza. Ja też próbowałam aspirynki itp i to był chyba błąd. Jak masz temperaturę to lekarz !!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mycha napisał:

Tak to jest jak się w jednym miejscu siedzi, niestety. Dlatego ja skaczę. Żyję energią danego miejsca. To "poznawanie" jest napędem do pracy. 

Ty mnie rozumiesz Mysiu,ech..Brakuje mi niestety adrenaliny związanej z nowym miejscem. Kto wie czy czwarty raz tu wrócę.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ORIM napisał:

Hund po polu Lauf,i ogonkiem zumachen :p

O..a ja zaraz muzykę se puszczę i Wohnung putzen ....i jeszcze eine Tasse kaffee pierdyknę , bo klapnięta jestem bardzo ...jakaś rozmemłana . E..rozmemłana to u mnie normalka ...a teraz arbeit....i gitarra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O..a ja zaraz muzykę se puszczę i Wohnung putzen ....i jeszcze eine Tasse kaffee pierdyknę , bo klapnięta jestem bardzo ...jakaś rozmemłana . E..rozmemłana to u mnie normalka ...a teraz arbeit....i gitarra

 

0511-0904-1703-3129_Excited_Woman_Spring

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1bozka napisał:

I don't know what you mint about tail:szydera: I think so,  I :oklaski:never had this.Will be better for you if you are carefully with your..tail:d.

Tylko moge współczuc ze nigdy "ogona" nie miałaś :kopara:xd będę ostrożny :d

Edytowane przez ORIM
dopisanie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Paolo.....wszyscy mają takie ładne awatary....kolorowe, wiosenne.....A Ty w kolorze sraczki......zmień ten kolor.

Chyba admin dając mi taki kolor awatara wiedział gdzie jadę...Babcia jest super srajduch ,kasa gut czyli jednym słowem i dosłownie kupa kasy.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

o to Chyba  mnie z kims pomyliles :szydera:Chyba ze chcę wypożyczyć a to inna sprawa.Ale Ty uważaj ns wysokościach na te druty ..zalezeży ...moze koleżanki sie wypowiedzą ..duzy,mały..:szydera:

Pomyliłem ? A kto to napisał ? "never had this.Will be better for you if you are carefully with your..tail:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...