Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

człowiek uczy się przez całe życie. Ja sama siebie nie znam do końca, a co dopiero pisać tu o możliwościach naszego portalu . Odkrywamy świat każdego dnia, na nowo :cześć3:

Jako ten nie przymierzając upupa epops :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Teresadd napisał:

Racja.Do mnie zadzwoniła zmienniczką co tu rok była i kręci nosem ,że mi miejsce nie pasuje.Mówię jej do kiedy ją zostanę ,a resztę to już agencja załatwia.Tyle pogadałyśmy o innych sprawach ,bo ani tu nie wrócę,ani nikomu dobrze robić nie będę,żeby wszystkim przypasować.A czy ona wróci ,czy nie to mnie tam lotto.Mnie obchodzi tylko moja osoba ,a w tym przypadku raczej żadnych kompromisów nie widzę .

 

Nie dziwię się. Jak trafię na dobre dla mnie miejsce to będę wracała. To co dla jednych jest dobrym miejscem niekoniecznie jest takim dla innych. 

Spotkałam dziewczynę która wracała cały czas i mówiła że pasuje jej bo jest mało pracy. Powody są różne jak ktoś decyduje się wracać.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Internet mi muli...jakiś problem na łączach...serwer  i te inne dupstwa...>:( Pożegnam was teraz, bo potem może być coopa....:$ 5ac6753180db9_dobranocsowa.jpg.b28dc7623890cc2456678d35a8d3ce57.jpg ...do jutra kochani....:cześć:

Ja już dawno śpię:682_sleeping_accommodation:xd. Pożegnałam się jakąś godzinę temu:626_hourglass_flowing_sand:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Internet mi muli...jakiś problem na łączach...serwer  i te inne dupstwa...>:( Pożegnam was teraz, bo potem może być coopa....:$ 5ac6753180db9_dobranocsowa.jpg.b28dc7623890cc2456678d35a8d3ce57.jpg ...do jutra kochani....:cześć:

Mirelka a co ty czkawki dostałaś, ze tyle razy dobranoc mówisz:d

Ja też znikam w czeluściach łózka, bo wampir energetyczny w postaci mojej PDP wyssał ze mnie dzis całą energię. Jak ona to robi że bez ładowania caly dzień na full obrotach po chałupie napitala gadajac cały czas do siebie, to ja nie wiem. W kazdym razie mnie samo patrzenie na nią i słuchanie jej zmeczyło jak przodkowego w kopalni.

Dlatego znikam, życząc wam spokojnej nocy.:cześć3:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewa14 napisał:

W kazdym razie mnie samo patrzenie na nią i słuchanie jej zmeczyło jak przodkowego w kopalni.

Dlatego znikam, życząc wam spokojnej nocy.:cześć3:

Pamiętaj żeby przodkowy swój kilof pod łóżko położył . :647_hammer_pick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Andrew napisał:

Za daleko mam do Twego sąsiada w Dor... Musisz chyba mnie w tym wyręczyć. :p

Proszę bardzo, tylko, czy efekt zamierzony będzie mile oczekiwany. Zaryzykowałeś, więc cierp :trele:.  Teraz tylko czekać na reakcję @Maria Jolanta. Oby nam trupem nie padła 

sąsiad.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Proszę bardzo, tylko, czy efekt zamierzony będzie mile oczekiwany. Zaryzykowałeś, więc cierp :trele:.  Teraz tylko czekać na reakcję @Maria Jolanta. Oby nam trupem nie padła 

 

Jeśli to twój typ, to ja wysiadam choć zarost noszę tu i ówdzie :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:d

Mówi się : kochanego ciała nigdy dość :d. Gotować z @Maria Jolanta lubimy, a gość wygląda na takiego co nie odmówi strawy. Będzie dobrze :dobrze:.  Tusza to nie wszystko, piękno tkwi w człowieku. Ważne, żeby drzwiami nie trzaskał, bo druty z rąk mogą wylecieć i krzywdę zrobić 

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...