Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ORIM napisał:

A co do tego ma bycie choleryczką ? Całkiem spokojnie wypijając trzecią kawę mówię w firmie że moje zlecenie dobiegło końca i jade do domu.Jak jest potrzeba aby zostać na cito bo firma tak chce to przecież Fenicjanie wynaleźli pieniądze :d

Ma duzo. Bo mozna wyjsc z siebie. Ty widzisz, bys dzwonil i gawedzil, pijac milo kawe. Ja nie. Ja wzielabym torbe i wyszla dokladnie tego dnia, ktorego skonczylaby mi sie umowa. Taka to roznica. I pieniadze by mnie nie przekonaly do zmiany moich planow. Sa one, te plany, wazniejsze i milsze memu sercu, niz braki personalne firmy. Ale ja to egoistka jestem i patrze aby dobrze bylo przede wszystkim mnie! ;))))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ORIM napisał:

no tak. Głupio by było po autostradzie pędzić stado baranów będące zapłatą za 2 miesiące opieki :d

:szydera: :szydera: :szydera: ...barany to pół biedy ,a jak takie gęsie na ten przykład , mniejsze są to w ostatecznym rozrachunku , wyszło by tej gadziny w pizd...i ciut ,ciut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Ma duzo. Bo mozna wyjsc z siebie. Ty widzisz, bys dzwonil i gawedzil, pijac milo kawe. Ja nie. Ja wzielabym torbe i wyszla dokladnie tego dnia, ktorego skonczylaby mi sie umowa. Taka to roznica. I pieniadze by mnie nie przekonaly do zmiany moich planow. Sa one, te plany, wazniejsze i milsze memu sercu, niz braki personalne firmy. Ale ja to egoistka jestem i patrze aby dobrze bylo przede wszystkim mnie! ;))))

jak bym cie nie znał to bym uwierzył :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 1bozka napisał:

o nie po pierwsze ja tylko ciastko u niej kupiłamwięc ona nie jst moooooja,po drugie moja kolezanko ja nie będę kolegę @ORIM-a bić bo mozr sie jeszcze na coś przyda:hura:

Przydac sie moze. Prasowac umie, dobrze gotuje, wozi na wycieczki. A kanapeczki to wprost poezja produkuje:hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ...i w tym temacie też jesteś dobry ...znasz się na rzeczy .....Ale my czekamy na na te pokazy w wannie . Wątek " Jak to robi facet " ...jakbyś nie pamiętał tytułu .

W wannie to Orim może ewentualnie pobawić się kaczuszką ,puścić bąka lub ganiać karpia w kółko ale nie ma szans byście zobaczyły..." Jak to robi facet "...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

:szydera: :szydera: :szydera: ...barany to pół biedy ,a jak takie gęsie na ten przykład , mniejsze są to w ostatecznym rozrachunku , wyszło by tej gadziny w pizd...i ciut ,ciut.

i mogło by tak byc że różnego sortu i wartości jak by ci dniówki w ułamkach wychodziły :p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

nie ma granicy, wiekowej też nie :d a moze i lepiej jak wiosen więcej to i vidio bedzie bardziej realistyczne :p

Przeciez mamy kąpac pdp :d

Eee tam.....kąpać pdp to każdy głupi potrafi....co ? strach Cię obleciał ? I z tym realizmem tak nie wyjeżdzaj....dobrze ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paolo napisał:

W wannie to Orim może ewentualnie pobawić się kaczuszką ,puścić bąka lub ganiać karpia w kółko ale nie ma szans byście zobaczyły..." Jak to robi facet "...

Nooo...Ty już tam wiesz .  To , że Knorr wytrzeszczu kiedyś dostał ( dzięki Tobie ..zresztą ) to nie znaczy , że już takim specem w temacie wanny i jej podobnym bzdetom jesteś ....Orim to 100% mężczyzna jest i na pewno lepiej od Ciebie wie jak to ma robić facet :trele::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Eee tam.....kąpać pdp to każdy głupi potrafi....co ? strach Cię obleciał ? I z tym realizmem tak nie wyjeżdzaj....dobrze ?

Cichaj Ewuś ....wpierdal mu się spuści to od razu średnia wieku PDP skoczy w górę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ma duzo. Bo mozna wyjsc z siebie. Ty widzisz, bys dzwonil i gawedzil, pijac milo kawe. Ja nie. Ja wzielabym torbe i wyszla dokladnie tego dnia, ktorego skonczylaby mi sie umowa. Taka to roznica. I pieniadze by mnie nie przekonaly do zmiany moich planow. Sa one, te plany, wazniejsze i milsze memu sercu, niz braki personalne firmy. Ale ja to egoistka jestem i patrze aby dobrze bylo przede wszystkim mnie! ;))))

egoisci nie troszcza sie o pdp zwlaszcza jezeli sa toksyczni..wiec ok buduj sobie swoj pijar ale...chyba nie do konca z ciebie taki samolub co:d

dasz rade

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...