Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Jak co poniektórzy zaczną nudzić się w domu i szukać zleceń to ja będę cieszyła się na wyjazd. :hura:

Ot zakręcona jak wiertło i to od samego rana. Zarazo przytul mnie :d, niech woal Twojego fantastycznego humoru spłącze moje ciało :dobrze: i niech ta chwila twa i trwa, i trwa ......

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ivanilia40 napisał:

No to zaczynamy zwyczajny dzień,czekamy na Pflegedienst bo dziś Wielki Dzień czyli Duschtag :haha:

Witaj na rynsztunku. Rozumie sie  dwa miecze, zbroja, spodnie, buty, rękawice, a nawet kusza w pogotowiu stoja.

U mnie tez dzisiaj szuru buru :cześć:. To my mamy dzis luzik 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Barbara48 napisał:

 Dzień dobry o poranku :kawa2:.

O dziwo jestem wyspana i wypoczęta co ostatnio jest rzadkością. Moja liczba na dziś -4- Mirelko coś pokombinowałaś, bo dzielił nas tylko jeden dzień. 

Miłego dnia Wam i sobie życzę :397_icecream::362_cherries:.

 

 

Hi, hi, hi....nie liczę dzisiejszego, nie liczę niedzieli....zatem....2...2...2...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

nie awokado kochana tylko tzw deserek....to spadek po spotkaniachz mirelka....ona zawsze kucha miala i  tak zostalo...teraz walcze ze slaboscia do slodkiego...i nie czekolada a wlasnie ciacho..

no i zamiast konczyc dzien ostanim jedzeniem o 17ej...to jadam i okolo 19ej a to juz dla mnie za pozno...wrrrrr

Nauka mówi, że ostatni posiłek należy spożyć nie później niż 12 godzin po pierwszym...:haha: Czyli szafa gra....z większymi rozmiarami...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nauka mówi, że ostatni posiłek należy spożyć nie później niż 12 godzin po pierwszym...:haha: Czyli szafa gra....z większymi rozmiarami...:haha:

czy ty widzialas ogloszenia...nazwa brzmi znajomo...az oczy przetarlam...

0

POSZUKUJEMY MALZENSTWA DO OPIEKI NAD PANIA I PANEM OKOLICE HANNOVERU 2900 €

Przez Family Service Polen
Napisano 1 godzinę temu

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry poświątecznie i mega wiosennie. Kret mi podwórko pustoszy i z trudem założony okupiony litrami potu i łez nowy trawnik, ale ja go tu przyczaję.

Miłego dnia Wam życzę, spokojnej pracy i dużo wygłupów w tak zwanym międzyczasie :love::)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

czy ty widzialas ogloszenia...nazwa brzmi znajomo...az oczy przetarlam...

0

POSZUKUJEMY MALZENSTWA DO OPIEKI NAD PANIA I PANEM OKOLICE HANNOVERU 2900 €

Przez Family Service Polen
Napisano 1 godzinę temu

Ja ci bardzo dziękuję....pewnie ta kwota z własną działalnością.....niech się..pi...pip...pip...:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi....nie liczę dzisiejszego, nie liczę niedzieli....zatem....2...2...2...:hura:

Ot , następna zakręcona jak łabędzia szyja. Najpierw była jedna 2, później dwie szyje, a już za chwilę trzy szyje. Strach pomyśleć jak ten łabędzi humor rozwinie  się do wieczora xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry Wszystkim i milego czwartku. Pod Norymberga sloneczniei cieplo. Ma byc 20 w plusie(ciepla):d

Jak nic dzisiaj wszystkie staniki i szelki w górę. Heja, witaj wiosno i tak trzymaj. Muszę moj a opaleniznę utrzymać, więc specerki, spacerki i wokoło trawa zielona ma być :cześć3:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Co się chwalisz? :trele: W okolicach Morza Śródziemnego jeszcze szybciej ciepło było...:szydera:

po.....po ....po..... , potwierdzam :szydera:. Jakże ciepło musi teraz być mojej walizce O.o gdziekolwiek jest

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to się wpieniłam...prawie pianę na .....dostałam....>:( Synuś cholerny jutro chce "mamusię odwiedzić"...>:( czyli za darmochę na obiad się załapać...:przekleństwa:  To bandzior jeden....jak dziadki jedli z Bofrosta, to się miesiącami nie pokazywał, a teraz pała miłością wielką....:grzmotnąć: I zepsuje mi przedostatni dzień na steli....:słabo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...