Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Od awokado przytyłaś. Zacznij jeść normalne żarcie. :szydera:

nie awokado kochana tylko tzw deserek....to spadek po spotkaniachz mirelka....ona zawsze kucha miala i  tak zostalo...teraz walcze ze slaboscia do slodkiego...i nie czekolada a wlasnie ciacho..

no i zamiast konczyc dzien ostanim jedzeniem o 17ej...to jadam i okolo 19ej a to juz dla mnie za pozno...wrrrrr

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,wyspałam się prawie jak w domu,jednak 18 godzin podróży daje nieżle po garach,choć niby się siedzi i nic nie robi.

Moja zmienniczka spisała się super, wszystko na swoim miejscu,dziadek nie rozpuszczony,o lodówce wspomniałam,każdemu życzę takiej zmienniczki.

No to zaczynamy zwyczajny dzień,czekamy na Pflegedienst bo dziś Wielki Dzień czyli Duschtag :haha:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Kulinarnie się zrobiło, ktoś po nocy cycki z muszelkami smażył. :haha:

A mnie ciągle boli obite żeberko, jeszcze 19 dni i zjazd. xd

 

Ktoś kto takie cycki do łóżka wpuści może respirator mieć w pogotowiu i kilometry wężyków także. .  Muszekla : ważne, żeby uwierała w dupsko. Jegomość przynajmniej będzie wiedzieć , że jeszcze żyje.  Dobrze, że ta muszelka jedna chociaż się znajdzie i to nieważne, że na patelni:szydera:. I jakby nie patrzeć obolałym żeberkiem po głowie też może dstać :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

A mnie ciągle boli obite żeberko, jeszcze 19 dni i zjazd. xd

 

@Maria Jolanta , to zjedziemy prawie razem. Mój finisz to 20 dni . Twoje żeberko, moja rwa kulszowa . Ot zespół VIP wśród opiekunek O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...