Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, salazar napisał:

Nie marszcz się i nie szukaj podtekstów.

Niektórzy się znudzili, inni odkryli coś bardziej oddającego ich głębokie, nieprzeniknione wnętrze, wiesz, coś w tym stylu: "... ta kurtka jest symbolem mojej indywidualności i wiary w wolność jednostki...", a jeszcze inni zostali przy starych, niewyszukanych nickach ;).

A jeszcze inni najpuerw byli mężami a potem.....przyprawą. :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andrew napisał:

Oj tam, oj tam .... Nie o to chodzi ale Iskierki nie poznałem wcześniej albo poznałem pod innym nickiem. A do iskierek jako takich nic nie mam. Wręcz obiecują gorący temperament ale uczucie krótkie, jak to iskierki .:d

A do Zakreconej miałes lub masz cos,.A Iskierka wszystko ma jak trza,i uczucia i temperament:d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iskierka napisał:

A do Zakreconej miałes lub masz cos,.A Iskierka wszystko ma jak trza,i uczucia i temperament:d

Łooo mamuciu...  ależ coż ja mógłbym mieć nie teges do Mamuelki , heheheh , no teraz to się rozumie ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Iskierka napisał:

A do Zakreconej miałes lub masz cos,.A Iskierka wszystko ma jak trza,i uczucia i temperament:d

I do gimnastyki porannej namówi :love:...Dzisiaj też ...specjalnie dla Ciebie Iskierko ..siedząc przy stole stopami se poruszałam :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Afryka napisał:

Wiecie co :szydera: :szydera: :szydera: ... cholera nie mogę się przestać śmiać ... miałam już o tym " hotelu " nie napomykać....ale nie mogę ,bo się uduszę.Byłam tam przed chwilą zerknąć ,czy może w końcu ktoś derekcje na zbitą twarz wyrzucił.,ale nie :d Wyobraźcie sobie ,że pewna "dama"  zapytała dlaczego znajoma ,która jest w Niemczech nie może się zarejestrować w tymże przybytku ,bo funkcja rejestracji konta zablokowana,a tak w ogóle to kobiecina się już zniechęciła...a teraz najlepsze ,oto odpowiedź  ( oczywiście na zielono ,ale mnie kredki wyszli).

Dzień dobry.Rejestracja nie jest dostępna od wieczora do rana,w soboty i niedziele oraz dni świąteczne .... koniec cytatu . Hilton tylko w dni robocze otwiera swe podwoje...tak trwaj "dobra zmiano." :szydera: :szydera: :szydera:

:szydera:   :szydera:  :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...