Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Afryka napisał:

Czego się tak wydziera i rączkami macha!? Hę!? .... zamiast rączyny spracowane różańcem opleść i się skupić na modlitwie ,ora et labora...na chwałę pisdziejców...?:szydera:

 

nie moge...kolana mi by wysiadly wiec kleczki odpadaja...rozaniec??? i owszem dla wlasnej potrzeby a i to nie bardzo w kosciele lezec krzyzem...ziiiiimnnoooo, zreszta oni swoich maja....bezdomnych z autami i takich innych....zwolennikow konkurencji wiec robic nie bede przeciez...

nie widziera nie wydziera tylko zdanie swoje wyraza....chociaz u moge bez obaw...inwigilacji:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Masochistki. :trele:

no bo jak frustracje rozladowac???

mam postrzelac??

"nam strzelac nie kazano"... jakos to tak szlo..a na pdp sie nie wyzyje bo w koncu od.p....u kasy nie mam tylko od  nich co nie?

walenie w mur pozostaje albo...:wino:

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

nie moge...kolana mi by wysiadly wiec kleczki odpadaja...rozaniec??? i owszem dla wlasnej potrzeby a i to nie bardzo w kosciele lezec krzyzem...ziiiiimnnoooo, zreszta oni swoich maja....bezdomnych z autami i takich innych....zwolennikow konkurencji wiec robic nie bede przeciez...

nie widziera nie wydziera tylko zdanie swoje wyraza....chociaz u moge bez obaw...inwigilacji:d

Z t ą inwigilacją ,to bym była ostrożna ....:haha:...te pi,pi,pi... wszędzie zaglądają ..." Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz , nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm..."w wydaniu Pisdziejców ,pozwoliłam sobie sparafrazować Miłosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo...służba sobie pauzuje a " prawna " szychtę trzyma ....Skubaniutka męczy tego dziadeczka ćwiczeniami . Ma nadzieję , że go odmłodzi jeszcze , czy jaki ch..rabol ? Zresztą mi tam rybka ...niech go pomęczy . Pospaceruje z nim ....jelita popracują w czasie mieszkaniowych spacerków i ....będzie " abort " . Niech będzie przy niej ...ja mam pauzę xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

To nie my chętne do targania....:haha: My chętne do oferowania....krzyża....komuś...:szydera:

Takie chęci to muszą byc poparte CV.poparte praktyką. Do tego trzy zdjecia : suknia wieczorowa,w bikini i bezzz :d

Nikt w ciemno nie będzie krzyża brał :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Moja pauza już zmierza ku końcowi. Ale za to popołudnia mam luźniejsze. :szydera: Cztery transferki, herbatka i ciasteczko, kolacyjka, mycie ząbków, koszula mocna i lulu. :hura:

Cholewcia ...już go natarło na aborta ...Ja szybko kapotę na plecy i na cugaska . Wyjarałam dwa po rząd ...myślałam , że już po zabiegu a tu zonk . Jeszcze na klopiku siedzi xd... Co się będę przejmować , nie moja działka teraz .....

Mario+Jolanto...popołudnia to ja mam tutaj fajowskie . Prawna posiedzi do po 16-tej ...między 17.30 - 18 podam kolację a po kolacji ...z pół godziny po ...przyjedzie Diakonka , żeby położyć dziadeczka do łóżka ...a ja se siedzę ....tylko przygotowuję łóżko ( dziś już jest gotowe ) szykuję nocne stroje dla dziadeczka i już po robocie .Na noc , po położeniu do łóżka dostaje tabsika na spanie i śpi jak niemowlę . Czasem coś tam jeszcze gada , ale mi to nie przeszkadza ...wejdę do sypialni i chocby była 20-ta to powiem " śpij , bo już noc ...23 jest ...ja też już idę spać " . W pierwszych 4 -5 ( ? )  dniach był ( jak to dementyk ) niespokojny , ale ogólnie jest fajny, spokojny ...lubię go ...To chyba ze mną jest coś nie teges , że gdzie jestem to mi coś nie na rączkę :-):-):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to byłam raz u babuszki gdzie byłam jakby na urlopie. Dobrze się tam czułam ale kasa była tak mała że od razu wiedziałam że nie wrócę. Takie frycowe zapłaciłam ale za to było fajnie. Wszędzie jest coś na plus i na minus. Jak trafię na miejsce gdzie będzie mi dobrze za w miarę dobrą kasę to zakotwiczę. Na razie fruwam i sama nie wiem czego szukam....

Z tego co napisałaś najbardziej ucieszyło mnie "lubię go". :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

Z t ą inwigilacją ,to bym była ostrożna ....:haha:...te pi,pi,pi... wszędzie zaglądają ..." Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz , nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm..."w wydaniu Pisdziejców ,pozwoliłam sobie sparafrazować Miłosza.

jak dla mnie...jeden pies kwestia pierwszej litery w nazwie....mi przypominaja sie czasy pustych hakow sklepie wodki na polkach srajtasmy na kartki...mam wrazenie ze wraca ciemnowiecze....ale tym razem to ludziem ludziom zgotowali ten los...w XXI wieku...

obym znalazla swoj stary paszport niebieski...:d

a tak serio...nie do smiechu..

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...