Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Knorr napisał:

A co ma PESEL wspólnego??

Szczęście wskazane jest w każdym wieku. Poza tym, dla naszych Pdp jesteśmy młokosami niemalże. 

Co ma Pesel do świntuszenia?!Dużo ma!Bo jak pan 60+ zachwala swoją męskość i co to on nie może(i tu jest prawda a ta męska "sirota" nie kapuje co mówi,to "rynce opadywują").Żeby nie nadużywać cierpliwości(he,he)...w pewnym wieku...pewnych rzeczy...nie wypada...mówić...robić jak najbardziej...Wypada!!!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Helena2311 napisał:

Co ma Pesel do świntuszenia?!Dużo ma!Bo jak pan 60+ zachwala swoją męskość i co to on nie może(i tu jest prawda a ta męska "sirota" nie kapuje co mówi,to "rynce opadywują").Żeby nie nadużywać cierpliwości(he,he)...w pewnym wieku...pewnych rzeczy...nie wypada...mówić...robić jak najbardziej...Wypada!!!

No, mówić nie, ale robić to już jak najbardziej tak!!

Z resztą, im więcej o tym czymś mówimy, tym więcej tego czegoś tracimy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czerwone mordki nie po to są żeby się bawić tylko po to żeby zasygnalizować drugiej stronie że "coś jest nie tak". Nikt się tym nie bawi. Pokazały się w czasie gorącej dyskusji ale niektórym  i to nie wystarczy. Na poprzednim forum nie było takiej możliwości więc tłumaczenie sobie, że to dziecinne, żłobek czy przedszkole jest śmieszne. To raczej  osoba, która nie rozumie znaczenia mordek powinna iść do żłobka. Tu są dorośli i wiedzą co robią. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To ze mnie nic by nie zostało....

Któraś niedawno podawała swoją wagę. Mam tyle samo tylko cyferki przestawione.

A jak przytyję to będę niała powód by wymienić całą garderobę. :oklaski:

Każdy powód jest dobry, by wymienić garderobę...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy częstowano juz dzisiaj ciastem, to na wypadek gdyby wrzucam na pożarcie "leśny mech"5ac0ffa78d95a_lenymech1(2).jpg.5b8f765f302855c1d2287f05c08bd5a6.jpgDzielić proszę sprawiedliwie,bo jutro też święto i jakieś okruszki zapewne będziemy szukać pod stołem. Poczęstowałam dzisiaj moim wypiekiem Rodzinę PoP. Mąż córki dochodził z czego ten tort jest zrobiony.Żeby ciekawości stało się zadość, mowię, że wczoraj Dziadka posłałam do lasu po mech, dodałam trochę śmietany, udekorowałam przecenionymi truskawkami i takim sposobem mamy dzisiaj święto. Bardzo poważnie potraktowali moje opowieści:d. Tuż przed wyjściem zięć zadał pytanie: co zrobiłam, że mech był taki delikatny ?:szydera::szydera::szydera:. Acha!! Zapaliła się  w głowie lampka:donos: ,czy na pewno nie zaszkodzi dla żołądka :szydera::szydera::szydera:. Wnuczki padały ze śmiechu. Pytający nie wiedział z czego wszyscy rżą .  I nie wie do teraz. Nikt go nie oświecił. Proszę , jak szpinak poprawił nam uśmiech na całe popołudnie :szydera::szydera:.  Trzeba byłoby zobaczyć miny wszystkich przy stole 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Nie wiem, czy częstowano juz dzisiaj ciastem, to na wypadek gdyby wrzucam na pożarcie "leśny mech"5ac0ffa78d95a_lenymech1(2).jpg.5b8f765f302855c1d2287f05c08bd5a6.jpgDzielić proszę sprawiedliwie,bo jutro też święto i jakieś okruszki zapewne będziemy szukać pod stołem. Poczęstowałam dzisiaj moim wypiekiem Rodzinę PoP. Mąż córki dochodził z czego ten tort jest zrobiony.Żeby ciekawości stało się zadość, mowię, że wczoraj Dziadka posłałam do lasu po mech, dodałam trochę śmietany, udekorowałam przecenionymi truskawkami i takim sposobem mamy dzisiaj święto. Bardzo poważnie potraktowali moje opowieści:d. Tuż przed wyjściem zięć zadał pytanie: co zrobiłam, że mech był taki delikatny ?:szydera::szydera::szydera:. Acha!! Zapaliła się  w głowie lampka:donos: ,czy na pewno nie zaszkodzi dla żołądka :szydera::szydera::szydera:. Wnuczki padały ze śmiechu. Pytający nie wiedział z czego wszyscy rżą .  I nie wie do teraz. Nikt go nie oświecił. Proszę , jak szpinak poprawił nam uśmiech na całe popołudnie :szydera::szydera:.  Trzeba byłoby zobaczyć miny wszystkich przy stole 

W życiu bym nie wpadła że szpinak nadaje się do ciasta. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Myślę, że opowieści tego typu są nieciekawe i mało zabawne dla otoczenia niezależnie od tego, w jakim wieku jest pan ogłaszający światu te prawdy objawione. 

Żenada i prostactwo niezależnie od wieku.

Kiedyś jeden sąsiad zapytał mnie czy mój mężczyzna jeszcze może?!Odpowiedziałam rezolutnie.Poczekaj,zawołam go i zapytasz...po chwili facet zniknął...Nie cierpię takich rozmów...

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

W życiu bym nie wpadła że szpinak nadaje się do ciasta. :haha:

Ty tak śliczny nick teraz masz, że nawet zdradzę Tobie w zaufaniu tajemnicę: Ja takie cudaki uwielbiam testować. Robiłam już ciasto z przecieru pomidorowego ( pycha i rośnie jak głupie) , z dyni (piękny kolor), z marchwii ( super wilgotne , a z dodatkiem ubitej śmietany :mniam) . 

Jak chcesz poślę jeszcze dziadka do lasu po mech i specjalnie dla Ciebie wykonam go ponownie :cześć3:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Helena2311 napisał:

Kiedyś jeden sąsiad zapytał mnie czy mój mężczyzna jeszcze może?!Odpowiedziałam rezolutnie.Poczekaj,zawołam go i zapytasz...po chwili facet zniknął...Nie cierpię takich rozmów...

bo Ty Helena grzeczna dziewczynka jesteś i dobrze wychowana ....nawet ....dlatego odpowiedziałaś rezolutnie .xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

bo Ty Helena grzeczna dziewczynka jesteś i dobrze wychowana ....nawet ....dlatego odpowiedziałaś rezolutnie .xd

Ha,ha,ha...

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

bo Ty Helena grzeczna dziewczynka jesteś i dobrze wychowana ....nawet ....dlatego odpowiedziałaś rezolutnie .xd

 

milosne-serca-całusy.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Każdy powód jest dobry, by wymienić garderobę...:szydera:

Na ten przykład można spakować do walizki ciuchy i poczekać aż przepadną :cool:, jak moje . I takim sposobem znowu zagładam do sklepów, bo przeciez ja nie mam na siebie co włożyć. Rozmiar oczywiście uaktualniam :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Na ten przykład można spakować do walizki ciuchy i poczekać aż przepadną :cool:, jak moje . I takim sposobem znowu zagładam do sklepów, bo przeciez ja nie mam na siebie co włożyć. Rozmiar oczywiście uaktualniam :d

Na większy jak @Maria Jolanta:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczne dobry wieczór:)Na przyszły tydzień zapowiadają 20 stopni,wobec dzisiejszej deszczowej zimnicy wydaje się to niemożliwe.Dzien minął na podjadaniu tego i owego:)Jesli jutro nie będzie lało wybierzemy sie na plażę.Poza tym czas w domu mija sobie spokojnie,zakłócany jedynie przez wieczorne wędrówki dzików:)I tak się zastanawiam,że juz chyba będę się starałą nie pracować w święta.Możliwość swobodnego wyboru to jeden z plusów tej roboty:)Sympatycznego wieczoru :)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Świąteczne dobry wieczór:)Na przyszły tydzień zapowiadają 20 stopni,wobec dzisiejszej deszczowej zimnicy wydaje się to niemożliwe.Dzien minął na podjadaniu tego i owego:)Jesli jutro nie będzie lało wybierzemy sie na plażę.Poza tym czas w domu mija sobie spokojnie,zakłócany jedynie przez wieczorne wędrówki dzików:)I tak się zastanawiam,że juz chyba będę się starałą nie pracować w święta.Możliwość swobodnego wyboru to jeden z plusów tej roboty:)Sympatycznego wieczoru :)

Plaża.....:oklaski::dobrze:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A w akwarium zamiast złotych rybek jakieś ziaby , czy inne snadry...mandry cętkowane skaczą ...A....pomyłeczka ...to się salamandra nazywa ...to zielone oślizłe takie ...

O gruszkach nie wspomnę :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...