Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Afryka napisał:

Mnie się nigdy nie zdarzyło zgubić dwóch połówek...nawet po pijaku.:d

Mój znajomy kiedyś zgubił żonę po imprezie. Znalazł ją dwa lata później w pakiecie z dzieckiem...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Malina 1 napisał:

A widzisz bo ja chciałam się przekonać kto mnie śledzi,no i już wiem,a Ty  grasz na dwa fronty chyba skoro wiesz, to jest dopiero smutne

Też mam tam nadal konto i nie widzę w tym wielkiej tragedii.Każdy odpowiada za siebie.Buziak Halinko!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Mnie się nigdy nie zdarzyło zgubić dwóch połówek...nawet po pijaku.:d

Boś Ty akuratny herbatnik ...pilnujący tego co w lekramówce z Bierdonki aktualnie mocy urzędowej nabiera ..i ..żeby kamień na kamieniu ...to nie zgubisz ...ani nie potłuczesz . Chocbyś facjatą po chodniku jechała to lekramówkie zawsze w górze utrzymasz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Malina 1 napisał:

A widzisz bo ja chciałam się przekonać kto mnie śledzi,no i już wiem,a Ty  grasz na dwa fronty chyba skoro wiesz, to jest dopiero smutne

Oj, nie ma tego złego.....w życiu nie pomyślałabym, ze Pan Misiek ledwo sie zaloguje a juz oglądnie mój profil, a jednak....:d 

Edytowane przez Nugatka
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Helena2311 napisał:

Też mam tam nadal konto i nie widzę w tym wielkiej tragedii.Każdy odpowiada za siebie.Buziak Halinko!

Nikt mnie nie wypraszał nie banował,nie lubię konfliktów,wszystkich lubię i to jest tylko internet,najważniejsze to się dobrze bawić gdziekolwiek się znajdujemy,a ja mogę być i tu i tam a komu to przeszkadza? A widzisz a ona jest tu i widzi mnie tam,a to ciekawe...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nugatka napisał:

Szkoda byłoby, gdybys przestała sie odzywać. Nie o to mi chodziło. Basia jest jajcara, ale takiego żartu nie wymyśliłaby dla jaj....są nawet granice żartów. Napisała prawdę bo jako pierwsza dowiedziała sie o tym, przyjaciele zawsze wiedza pierwsi. 

Orzeszku Nugatku .Wszystkiego naj, najlepszego szczęścia i miłości .Niech Wam się wiedzie.:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Malina 1 napisał:

Nikt mnie nie wypraszał nie banował,nie lubię konfliktów,wszystkich lubię i to jest tylko internet,najważniejsze to się dobrze bawić gdziekolwiek się znajdujemy,a ja mogę być i tu i tam a komu to przeszkadza? A widzisz a ona jest tu i widzi mnie tam,a to ciekawe...

To jest taka ciekawostka...Jestem tu i tam.Tam się nie udzielam.Jakoś mało chętna jestem do gadania.Nie lubię jednak jak niektórzy próbują podejmować decyzje za mnie.Wtedy podnosi mi się ciśnienie.Najważniejsze,to nie dać się zwariować.:cześć:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry w Wielkanoc i Aprilis.

W związku z tym drugim, to ja wlazłem na tamto to to w celu usuniecia swojego konta.

No ale za metra nie mogę tego zrobić. Bo muszę skorzystać z woielkiego komputera. A ja mam małego lapka. No i prima aprilis muszę sobie przesunąć na inny teramin. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Helena2311 napisał:

To jest taka ciekawostka...Jestem tu i tam.Tam się nie udzielam.Jakoś mało chętna jestem do gadania.Nie lubię jednak jak niektórzy próbują podejmować decyzje za mnie.Wtedy podnosi mi się ciśnienie.Najważniejsze,to nie dać się zwariować.:cześć:

Tak. Wszędzie wskazany jest umiar. W zwracaniu uwag i narzucaniu na siłę absurdalnych ograniczeń także.

Czasy ciężkiej komuny, czy tam ruskiego socjalizmu z władzą absolutną już dawno minęły. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Knorr napisał:

Dzień Dobry w Wielkanoc i Aprilis.

W związku z tym drugim, to ja wlazłem na tamto to to w celu usuniecia swojego konta.

No ale za metra nie mogę tego zrobić. Bo muszę skorzystać z woielkiego komputera. A ja mam małego lapka. No i prima aprilis muszę sobie przesunąć na inny teramin. 

Ja to zrobiłam wczoraj na tablecie ,nie za wielkim i myślałam ,że nawet konta usunąć nie potrafię ,ale mnie ktoś pyskaty uświadomił ,że to nie znika w sekundzie jak nieprawomyślne posty tam napisane ...u mnie to trwało ok.godziny ,aż spadłam ze schodów w Hiltonie .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Knorr napisał:

Dzień Dobry w Wielkanoc i Aprilis.

W związku z tym drugim, to ja wlazłem na tamto to to w celu usuniecia swojego konta.

No ale za metra nie mogę tego zrobić. Bo muszę skorzystać z woielkiego komputera. A ja mam małego lapka. No i prima aprilis muszę sobie przesunąć na inny teramin. 

Skarbeńku ....ja wczoraj poprosiłam o pomoc , podałam swoje namiary i ...już jestem wolna ...oddycham pełną piersią . Tez nie dawałam rady sama usunąć się ...ale ja to gamoń i dlatego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Malina 1 napisał:

Nikt mnie nie wypraszał nie banował,nie lubię konfliktów,wszystkich lubię i to jest tylko internet,najważniejsze to się dobrze bawić gdziekolwiek się znajdujemy,a ja mogę być i tu i tam a komu to przeszkadza? A widzisz a ona jest tu i widzi mnie tam,a to ciekawe...

Cześć Malina, piękna Dziewczyna.

Nie mam życzenia być tam, gdzie mnie się tępi zawzięcie. 

Od zawsze mam duże poczucie wolności i uciekam jak najdalej z miejsc, w których jest ona ograniczana. 

Jeśli ktoś pluje w twarz, to nie można udawać, że deszcz pada.

 

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Knorr napisał:

Cześć Malina, piękna Dziewczyna.

Nie mam życzenia być tam, gdzie mnie się tępi zawzięcie. 

Od zawsze mam duże poczucie wolności i uciekam jak najdalej z miejsc, w których jest ona ograniczana. 

Jeśli ktoś pluje w twarz, to nie można udawać, że deszcz pada.

 

Ja jestem gdzie chcę i mnie nikt nie tępi,nie znam takiego uczucia Knorrku,a Ty masz jakiś problem z pluciem czy z deszczem?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Knorr napisał:

Dzień Dobry w Wielkanoc i Aprilis.

W związku z tym drugim, to ja wlazłem na tamto to to w celu usuniecia swojego konta.

No ale za metra nie mogę tego zrobić. Bo muszę skorzystać z woielkiego komputera. A ja mam małego lapka. No i prima aprilis muszę sobie przesunąć na inny teramin. 

To taka mała przeszkoda zainstalowana przez Dyrekcję Hiltona. Jeszcze trochę, to żeby zamknąć tam konto- trzeba będzie wejść na serwer Pentagonu i złamać kod Enigmy ...plus posiadać wizę USA i ważny bilet miesięczny MZK w Radomiu. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

Ja to zrobiłam wczoraj na tablecie ,nie za wielkim i myślałam ,że nawet konta usunąć nie potrafię ,ale mnie ktoś pyskaty uświadomił ,że to nie znika w sekundzie jak nieprawomyślne posty tam napisane ...u mnie to trwało ok.godziny ,aż spadłam ze schodów w Hiltonie .:d

Taki Hilton jak nawet windy nie ma :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szydera:

Noo widzę Baśko,że znacie się na rzeczy...:hura: za powierzone mienie odpowiada się honorem.:hura:...a tak na marginesie u mnie właśnie po " herbacie" i wieczorku przy mikrofonie ...dobrze,że dobry Panbócek odegnal mordercze myśli i nie " poczęstowałam " Gwiazdy tegoż popołudnia tortem szwarwaldzkim :d....

Dziękuję ,że jesteście ,bo się przynajmniej pośmiałam w duchu ,ale bezczelnie operując tabletem i w rzyci mając zasady dobrego wychowania...jak to mówią : Jak wydra ,wydrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...