Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja zakopie!! Bede sie napawac tym czego przez lapusia nawet powachac nie moge:d. Imprezy, ognicha, grillusie! Duzo milosci i radosci! To nawet glupio by wygladalo, gdybym wyciagala srajfonika z kieszeni, o lapusiu (ktorego kocham) to nawet nie wspominam;))) Na wszystko jest pora! Nawet na Telesfora! :oklaski:

Dlatego ja, niżej niepodpisana, cieszę się plotami z wami rano i w....każdej wolnej chwili...:szydera: W domu, w pracy, w samochodzie....taki slogan, a jakże prawdziwy...:oklaski: Przed imprezą i po...przed grillem i po....dla każdego jest ważne coś innego...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jesoo co to jest ? Nie wiem czy już mam być chora czy później ? 

_20180401_102315.JPG

Prawdopodobnie to padly kurczak zalany woda;) Chociaz moge sie mylic, bo jak tak sie dobrze przygladnac, to wyglada jak martwy kajman :d Na wszelki wypadek skore mu zajumaj! Bedziesz miala na torebke ;)))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

to jakieś geje z małymi ptaszkami

I jakieś takie smutne ...co niee ? ....Wskazówki zegara na 17.30 ....a nie ma ktoś zdjęć , żeby była chociaż jakaś 8.45 ....a już najlepiej 10.55....a nie jakieś bidulki - smutasy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dlatego ja, niżej niepodpisana, cieszę się plotami z wami rano i w....każdej wolnej chwili... W domu, w pracy, w samochodzie....taki slogan, a jakże prawdziwy... Przed imprezą i po...przed grillem i po....dla każdego jest ważne coś innego...:szydera:

Ja to sie nie moge sierpnia doczekac! Ich tych butelek co masz je pootwierac na ta okolicznosc:oklaski::szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja zakopie!! Bede sie napawac tym czego przez lapusia nawet powachac nie moge:d. Imprezy, ognicha, grillusie! Duzo milosci i radosci! To nawet glupio by wygladalo, gdybym wyciagala srajfonika z kieszeni, o lapusiu (ktorego kocham) to nawet nie wspominam;))) Na wszystko jest pora! Nawet na Telesfora! :oklaski:

Ja też, ja też :d  w czwarteczek do domku, a laptopik pod klucz :d No...czasami tylko zajrzę poczytać co nabroiliście :d Dodzisław byłby bardzo niezadowolony, gdybym zamiast nadrabiać zaległosci........udzielała się na forum :d w nadmiarze :d O grillu to chyba na moim urlopie mogę zapomniec, że względu na pogodę, ale za to będę nieprzytomnie zwiedzać, objadać się smakołykami  i zapijać przednie trunki, tuż przed weekendem majowym :d 

Ach....zycie jest piękne, jak się pięknie żyć umie :) 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Albo ptaszki to koliberki. Temu takie drobniutkie:szydera:

Musi masz rację .... normalne , regularne .....kaliberki ...Żeby to chociaż jakieś gróbelki nasze szare ...a już najlepiej głąbki ...g.ruchające jakby były . O ..wtedy byłoby na czym oko zawiesić ...nie ma to tamto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Ja też, ja też :d  w czwarteczek do domku, a laptopik pod klucz  No...czasami tylko zajrzę poczytać co nabroiliście :d Dodzisław byłby bardzo niezadowolony, gdybym zamiast nadrabiać zaległosci........udzielała się na forum  w nadmiarze :d O grillu to chyba na moim urlopie mogę zapomniec, że względu na pogodę, ale za to będę nieprzytomnie zwiedzać, objadać się smakołykami  i zapijać przednie trunki, tuż przed weekendem majowym :d 

Ach....zycie jest piękne, jak się pięknie żyć umie :) 

Smakolykow za duzo nie degustuj, zebys sie calkiem nie rozleniwila:d. Ty po swietach fahren do haus, wiec juz pokus kulinarnych bedzie nieco mniej ;))) A truneczki jak najbardziej kosztuj! Oraz za moje zdrowie walnij setuchne! Bedzie mi bardzo milo:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Musi masz rację .... normalne , regularne .....kaliberki ...Żeby to chociaż jakieś gróbelki nasze szare ...a już najlepiej głąbki ...g.ruchające jakby były . O ..wtedy byłoby na czym oko zawiesić ...nie ma to tamto .

Jestem milosniczka bocianow, orlow, sokolow i innych herosow. Wzrok mi sie nieco popsul to wrobla moge przeoczyc, wole na wieksze ptactwo okiem lypac ;)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...