Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Pewnie dlatego.....okularów ochronnych nie założyła, czapeczki nie wzięła....i taki defekt na urodzie ma teraz.....:szydera: Konkluzja....sport szkodzi tobie i osobom w twoim otoczeniu...:szydera:

dziewczyny ja bez okularow to bym nie mogla odroznic....obiektywu...od "obiektywu" a co dopiero jezdzic...slepota od 5klasy podstawowki mnie dopadla chociaz teraz z wiekiem..tfu z peselem zaczyna sie "cofac:...bez skojarzen prosze w druga strone...cofa sie tylko wada ale nie ja...ja sie rozwijam doslownie i w przenosni

dzisiaj mialam bardzo mily poranek bo dziewczyna z pflege przyszla do mnie z zajaczkiem...wprawdzie to byla tylko pralina ale liczy sie gest prawda?

zobaczymy co dalej milego mnie dzisiaj jeszcze spotka...moze w koncu po atrakcjach u meza pdd bedzie to mily wyluzowany dzien z krotka przerwa na sen albo nie wiem co....sniezy za oknem wiec rower chyba jednak dzisiaj odpadnie

 

jeszcze raz spokojnej niedzieli  I ZABRAC MI TEN KOSZYK BO ZAWADZA!!:ostrzegam:

zguba.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, dzień świąteczny:całus:

Ptaszki od 5 ćwierkają jak szalone. Ja na tarasie dotleniam płuca popijając kawę. Byłam tak wspaniałomyślna że przyjaciółce kawę zaniosłam do łóżka. 

Normalnie byłaby  razem ze śniadaniem, ale że dziś bardziej uroczyście to musi zejść na doł.

Miłego dnia Wam i sobie życzę. 

received_377677346042080.gif

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Ludu pracujący miast i wsi , Konsumenci dóbr nabytych , Cudzoziemcy i Sami swoi , Skrytożercy i Podglądacze ,Wierni i Bezwyznaniowcy , Kolorowi ( czołem Wodzu ) ," Ogorzali " i Abstynenci ... Witajcie !!!! Dzisiaj Wasz dzień , Dzień Jajcarza a więc ....do konsumpcji . Smacznego ! ...i nie zapomnijcie o raphacholinie ,noo , wątroba musi Wam jeszcze długo posłużyć ( lata zaniedbań i wypaczeń czasem dają znać ,w najmniej oczekiwanym momencie :haha:) .

Fajoskiego dnia.:cześć2::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam forumowego newsa .....

Właśnie otrzymałam wiadomość na WA od jednej z koleżanek ( ksywka Nugatka ) , że nasz kolega przed chwilą padł na kolana i ....oświadczył się Jej ...tej Nugatce . Oświadczyny przypieczętował pierścionkiem ...wsunął na palec ...serdeczny zresztą . Jej palec ...żeby nie było ....Wisiorek też podobno był ....ale bez brylancika ...ino z jakąś łezką , czy tam inną kropelką na koniuszku...Ten wisiorek jeden ....

Nooo...tylko jeszcze poczekać musi ( ten Paolo ) jak teściowa ( przyszła ) ze mszy wróci , czy będzie chciała takiego zięćia ?....Może i tak . Taka zła gadzina z niego nie jest ...ostatecznie . .....Ano ...niech im się wiedzie na tej nowej  drodze życia ....Wszystkiego najlepszego Nugatko i Paolo :cmok:...tylko niech on już z tych kolan się podniesie ...lata swoje ma ...kolana już skrzypiące ...zapewne . Znam ten ból ..tez jestem posunięta mocno ...w latach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mam forumowego newsa .....

Właśnie otrzymałam wiadomość na WA od jednej z koleżanek ( ksywka Nugatka ) , że nasz kolega przed chwilą padł na kolana i ....oświadczył się Jej ...tej Nugatce . Oświadczyny przypieczętował pierścionkiem ...wsunął na palec ...serdeczny zresztą . Jej palec ...żeby nie było ....Wisiorek też podobno był ....ale bez brylancika ...ino z jakąś łezką , czy tam inną kropelką na koniuszku...Ten wisiorek jeden ....

Nooo...tylko jeszcze poczekać musi ( ten Paolo ) jak teściowa ( przyszła ) ze mszy wróci , czy będzie chciała takiego zięćia ?....Może i tak . Taka zła gadzina z niego nie jest ...ostatecznie . .....Ano ...niech im się wiedzie na tej nowej  drodze życia ....Wszystkiego najlepszego Nugatko i Paolo :cmok:...tylko niech on już z tych kolan się podniesie ...lata swoje ma ...kolana już skrzypiące ...zapewne . Znam ten ból ..tez jestem posunięta mocno ...w latach .

Kawał jakiś chciał uczynić, a jutro odszczekać? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Kawał jakiś chciał uczynić, a jutro odszczekać? :szydera:

To nie w jego stylu , żeby takie kawały robić . On...ten Paolo to bardzo poważny , porządny człowiek jest .........czasem ....Nugatka mnie poprosiła , żebym ogłosiła to na forum i ....nie będzie miał wyjścia ....świadkowie są ! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

To nie w jego stylu , żeby takie kawały robić . On...ten Paolo to bardzo poważny , porządny człowiek jest .........czasem ....Nugatka mnie poprosiła , żebym ogłosiła to na forum i ....nie będzie miał wyjścia ....świadkowie są ! ...

Aaaaa.....to gratulujemy....serdecznie gratulujemy...:hura:fajerwerki.jpg.3d346e3913e9c7fe1a5c027481538527.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mam forumowego newsa .....

Właśnie otrzymałam wiadomość na WA od jednej z koleżanek ( ksywka Nugatka ) , że nasz kolega przed chwilą padł na kolana i ....oświadczył się Jej ...tej Nugatce . Oświadczyny przypieczętował pierścionkiem ...wsunął na palec ...serdeczny zresztą . Jej palec ...żeby nie było ....Wisiorek też podobno był ....ale bez brylancika ...ino z jakąś łezką , czy tam inną kropelką na koniuszku...Ten wisiorek jeden ....

Nooo...tylko jeszcze poczekać musi ( ten Paolo ) jak teściowa ( przyszła ) ze mszy wróci , czy będzie chciała takiego zięćia ?....Może i tak . Taka zła gadzina z niego nie jest ...ostatecznie . .....Ano ...niech im się wiedzie na tej nowej  drodze życia ....Wszystkiego najlepszego Nugatko i Paolo :cmok:...tylko niech on już z tych kolan się podniesie ...lata swoje ma ...kolana już skrzypiące ...zapewne . Znam ten ból ..tez jestem posunięta mocno ...w latach .

czy tylko mi slowo .."posunieta" dziwnie sie skojarzylo:d?

tez najlepszego nowej mlodej parze

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...