Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....Nie wiem , czy się wyspałam ,bo rozmemłana jakaś jestem . Kawę dopiję ...następną już z automatu poleję ...może dojdę do siebie . W piecyku jeszcze nie rozpaliłam , bo w mieszkaniu w miarę ciepło , może elektryczne grzejniki dzisiaj wystarczą ...Jednak lepiej rozpalę , bo dziadeczek mi zamarznie ...ale to dopiero za jakąś godzinkę jak będzie miał wstawać ... Roboty mam dzisiaj po kokardy , bo wczoraj " prawna " mi zapowiedziała , żeby broń Boże odkurzacza nie włączać , booo...sąsiedzi z naprzeciwka usłyszą ...a ...to bardzo źli ludzie są ..... No ..to se dzisiaj poszaleję na odkurzaczu ...mopie i tych innych bzdetach ....Sałatkę zrobiłam wczoraj ...kruche zaraz wyjmę z lodówki i do piekarnika ...i ...świętuję ....prawie .

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem w Wielką Sobotę...ja mam na razie wielkiego globusa ,łeb znaczy się napier...może kawa zrobi swoje.Tak sobie siorbię tego szatanka i myślę sobie ,że ja tym razem to mam totalnego niefarta...imaginujcie sobie ,że ta moja Franczeska prześladowała mnie dzisiaj we śnie !? Łaziło to po moim pokoju ,rozebrane do rosołu i napieprzało jadowicie ....czystą polszczyzną !?...:smutek:...nawet we śnie spokoju nie mam.:mur:

Dobrego dnia Milusińscy i Alleluja i do przodu.:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LACH napisał:

Zdrowia, radości i nadziei

od Chrystusa Zmartwychwstałego 

Wesołego Alleluja i mokrego dyngusa!!!

 

Screenshot_20180331-083557.png

Nooooo......nareszcie...:oklaski::oklaski: :oklaski: Gdzieś był jak ciebie nie było? :ostrzegam: Już zaczęłyśmy się odkochiwać, ale skoro wróciłeś, to nic straconego...:szydera: A te koszyczki to wszystkie twoje? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Paolo napisał:

Dzień dobry. Każdego roku w Wielką Sobotę odkrywam przy malowaniu ten sam bolesny problem. Jajka są coraz mniejsze...

Ciesz się ,że je jeszcze widzisz .

P.S ...i ważne , że kurka ...szczęśliwa ..z wolnego wybiegu ...na nich wysiaduje . Doceń to ...gamoniu jeden ...a nie będziesz beczał jak beksa jakaś ....Ojejciuuuu...moje jajka schon sind kaputt !

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nawet nie wiesz, jak się cieszę...:oklaski: @LACH to nasza Perełka w kuchni...:oklaski:Mistrz blach i patelni...:oklaski: Nie odzywał się od jakiegoś czasu i już myślałam, że konkurencji się przestraszył...:haha:

Też me serce się raduje ..mocno , że pojawił się kolega o którym tylko słyszałam ( czytałam ) i do tego mistrz patelni ...i garnków wszelakich ?! ...Ja chromolęęęę ...nooooxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ciesz się ,że je jeszcze widzisz .

P.S ...i ważne , że kurka ...szczęśliwa ..z wolnego wybiegu ...na nich wysiaduje . Doceń to ...gamoniu jeden ...a nie będziesz beczał jak beksa jakaś ....Ojejciuuuu...moje jajka schon sind kaputt !

:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nawet nie wiesz, jak się cieszę...:oklaski: @LACH to nasza Perełka w kuchni...:oklaski:Mistrz blach i patelni...:oklaski: Nie odzywał się od jakiegoś czasu i już myślałam, że konkurencji się przestraszył...:haha:

Myślę,że chętnych do oblizania patelni to byłoby tutaj zdecydowanie więcej...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...