Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja mogę już dzisiaj zacząć świętować...:oklaski: I powiem dlaczego...:haha: Synuś, nielubiany przez Mamusię synuś, napisał do mnie wczoraj na Watsaap jakie ma piękne plany na niedzielny świąteczny dzień...:hura: Ano...ja przygotuję obiadek, zjemy, pojedziemy z jego Mamusią wózkiem inwalidzkim do parku, potem napijemy się kawki i zjemy upieczone przeze mnie ciasto...:hura: Jakie piękne plany synuś mojej pdp...miał...:hura: Ale już po planach...:hura: Na obiadek przyjdzie, czemu nie...a po obiadku wont!!! :hura: Bo Mamusia nielubianego synka musi pospać, wózek inwalidzki nie dojechał, a ja....ja mam własne plany...:hura: Zakomunikowałam mu to jadowicie przez telefon, Mamusia synkowi potwierdziła, że godzina w jego towarzystwie to aż nadto i że nie powinien uwzględniać nas w swoich świątecznych planach...:hura: I już mam ALLELUJA :hura: Zatem świętujmy...:oklaski::oklaski::oklaski:

:hura:Alleluja.Dlaczego jego mamusia nie lubi synusia.Przecież mamusie lubią synusie .Ja przynajmniej  lubię.Alleluja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dziś miałam telefon z firmy jak mi tutaj leci ...no i życzenia świąteczne . Babeczka zapytała , czy chciałabym tutaj wracać . Odpowiedziałam , że na dzień dzisiejszy to jeszcze za wcześnie , żeby dać jakąkolwiek odpowiedż ....Ale wiesz o czym pomyślałam ...ano o tym , że tutaj bliziutko jest las a Gosia- Polka , która zastępuje mnie podczas moich pauz ( aktualnie urlop w Pl ...tygodniowy )pokazywała mi zdjęcia ...jakie tutaj w tym lesie prawdziwki rosną ... Nooo....i właśnie po tym telefonie z firmy sobie pomyślałam " a może by tak jesienią ? " xd

Przyznam sie bez bicia, że grzyby to moja wielka pasja, mój fix, mój konik....ale...za żadne grzyby świata nie wróciłabym na miejsce, gdzie mi było nie teges... Byłam na Bajerach..lasy grzybne, prawdziwki olbrzymie...ale nawet one nie przekonały by mnie do powrotu na to miejsce....:( Znajdę inne...lepiej grzybne...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Miałam iść ba spacer,ale nie do lasu i nie na grzyby, nie wiem iść albo nie iśćNie mam z kim:donos: .Ale pewnie pójdę sama.Nie chce mi się ale chyba pójde

Zmęczysz się. :szydera:

Alleluja. :oklaski:

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

oj tam mój też czeka ...a ja go lubieAlleluja:hura:

Ja, zupełnie niechcący, nawet kocham mojego Synka...:szydera: I nawet nie nauczyłam go czekać na skapnięcie...:szydera: Gdzie błąd wychowawczy popełniłam, gdzie? :szydera: Gotować umie, prać, prasować, sprzątać... i jeszcze od czasu do czasu w ogrodzie pomoże...co ja narobiłam, co ja narobiłam...:szydera: Teraz muszę go szczęśliwie ożenić...:szydera: I z bańki będzie, bo sama będę musiała nielubiane czynności wykonywać...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie takie,czy wasze firmy złożyły wam życzenia świąteczne ( mail,sms,telefon...itp).Bo moja nie...zresztą w ogóle zero kontaktu ze mną,odkąd jestem,a miesiąc juz jestem.

Nie to ,żeby mi jakos szczególnie zależało na ich życzeniach,ale chciałabym wiedzieć,czy tylko mnie spotkała taka ignorancja,czy też jest to powszechna praktyka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marta B napisał:

Witam

Mam pytanie takie,czy wasze firmy złożyły wam życzenia świąteczne ( mail,sms,telefon...itp).Bo moja nie...zresztą w ogóle zero kontaktu ze mną,odkąd jestem,a miesiąc juz jestem.

Nie to ,żeby mi jakos szczególnie zależało na ich życzeniach,ale chciałabym wiedzieć,czy tylko mnie spotkała taka ignorancja,czy też jest to powszechna praktyka.

Nie. Zawsze miałam telefon po kilku dniach od przyjazdu, obojętnie jaka to była firma. I zawsze życzenia świąteczne przez telefon, żadne lekceważone przeze mnie SMS-y czy maile.

Alleluja.:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...