Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Ha :przekleństwa: To nie takie proste....:smutek:Zdjątek ci u mnie dostatek wielki, różne, przeróżne...w kształcie kuli, grzyba, a nawet cygara...:szydera: Ale miały być PROFESJONALNE, OD FOTOGRAFA...:przekleństwa: Tak sobie zażyczył mój potencjalny pracodawca :przekleństwa: W dupach się poprzewracało...:przekleństwa: A teraz mogę się chwalić cennym majątkiem....i zamiast dzieciskom krwawicę i schedę bogatą zapisać, muszę ją pomniejszyć o koszta fanaberyji czyichś...:przekleństwa: Jeszcze nie dostałam potwierdzenia, czy się nadają...:przekleństwa: Jutro się dowiem, czy jest git, czy mogą mnie głęboko w  pip...pip...pip...pocałować...>:(

Tyyy, ten tulow to w dol byl?(zdjecie)

Gdzie sie probowalas zalapac dziwczyno?:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Już zapominam jak to jest mieć myszkę, ostatnio miałam kilka lat temu. Zapominam też jak wygląda forum na lapku. Mój ogromby limit GB na komórce dotyczy Polski, na Niemcy jest tycieńki. Dlatego wczoraj straciłam nie tylko internet ale i komórkę bo z zerem na koncie nie da się dzzwonić. Ze złości się poryczałam i z domowego zadzwoniłam do agencji gotowa byłam zjechać do domu. Ani tv, ani neta, ani telefonu. To w więzieniach mają więcej ! Po interwencji koordynatora internet ma byf za tydzień czyli po 1,5 miesiąca mojego czekania. Ale przyniosłam lapka i dopadłam internet, przelew zrobiłam, mam telefon i 1,74 GB na UE za to w Polsce zwiększyło mi się do 240 GB :kopara:

Ciesz sie, mnie przez 2 miesiace obiecywali internet, az do zjazdu,

Teraz tylko na pewniaka ,gdzie jest staly net pojade!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, maras1 napisał:

dzięki ,tu jest fanie ,chociaż wydaje mi się że tamten portal był bardziej intuicyjny

Co Ty możesz wiedzieć o intuicji forumowej..? Tam byłeś trzy dni z podróżą a tu jesteś kwadrans...Idź czarować swoje Dolly i pozdrów Darko,Rambo i całą brygadę z budowy.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maras1 napisał:

chyba nie ten sam tamten miał jaja,a ten tylko potrafi bluzgać w necie ,bo czuje sie bezpieczny

Hmmm, skoro dla Ciebie facet z zarzutami kilkudziesięciu zabójstw z premedytacja ma jaja, to daruje sobie komentarz 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Chodź na cugaska ...ja częstuję . Opowiesz mi o tych jajach ...tamtego . Choooo....

 

5 minut temu, Nugatka napisał:

Hmmm, skoro dla Ciebie facet z zarzutami kilkudziesięciu zabójstw z premedytacja ma jaja, to daruje sobie komentarz 

ma jaja ,nie dlatego że jest mordercą ,ale że coś robił ,robił zle ale nie poprzestał na gadaniu głodnych kawałków w necie i obrazaniu osób sobie nieznanych bo czuje sie bezpieczny 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...