Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Blondi napisał:

:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa: :kawa::kawa::kawa: kawusia pyszniutka czeka:oklaski::oklaski::oklaski: ja juz w drodze,haha taka poranna jestem,   milutkiego dnia

Narobilam się od rana,bo wiecej Was matka nie miała,nakarmić teraz taką gromade, kawucha postawi Was na nogi,a o resztę zadbajcie sami,buziole:love::love::love: 

ja milo sie obudzic i wdychac aromat kawki

dziekuje kochana stawiasz mnie na nogi

 

 

to pijemy.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

a teraz mi sie przyznac:ostrzegam:

hmmm????

nnie bede snula teorii spiskowych wiec gadac mi tu bez bica....fotka w rece mi wpadla ..komu oodac????

przyznac sie.jpg

Moje :$ Mamusia zapomniała uczesać przed wyjściem do przedszkola :szydera: A ta słodycz wymalowana na mym obliczu pozostała mi do dzisiaj :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

 

Wszystkim, którzy wątpią, że wiosna przyjdzie, przesyłam nadzieję, zdjęcie kwitnących czereśni, które tak wyglądały dwa tygodnie temu 400 km na południe od Monachium ;).

 

garda wisnie.jpg

A ja jestem 400 km na północ od Monachium i tu jeszcze nie kwitną ani czereśnie, ani jabłonie :szydera: Ale zdjątko cudne :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze ,gdzie tu się codzienne dzień doberek mówi,to ja Wam tu powiem:)Nie wiem,gdzie jest wiosna bo u nas zawieja śnieżna i 5 na minusie:( Do wielkiego miasta więc się dziś nie wybieram,poudzielam sie domowo:)Wczoraj udało się z Lawendą zobaczyć,przy okazji odkryłam sympatyczną cichą kawaiarenkę bez wściekłęj muzyki w tle.I pyszne ciacha:)Pan Foka do pracy wyprawionya ja rozważam opcje kocyk kontra porządki w kuchni:):):)

Dziś moje młodsze dziecko kończy 32 lata...I tak się zastanawiam ,jak to możliwe ,że ona taka już dorosła a we mnie wciąż młody duch siedzi? :):):)Niektóre rzeczy czasem wydają się zupełnie nieprawdopodobne:)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Kombajny u sąsiada stoją w miejscu , gdzie stać powinny ...traktor też ....znaczy złodziei na wsi brak ....O ...jakaś hałda obok traktora ...musi węgiel sąsiad zakupił ....ale teraz ...jak wiosna prawie ? ...Przeceniony pewnie ....

Noo...widoki popodziwiane . Szatan smakuje ...cugas wyjarany ....następna kawa już bulgocze ....będzie czym przepłukiwać paszczękę . W piecyku " na salonach " ogień buzuje ...dziadeczek rozmawia z kimś inteligentnym ....znaczy ze sobą i gitarra ....Dzień pracy rozpoczęty ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 1bozka napisał:

DzieńDoberekxd jest  jescze ciemno.Całą noc padał deszcz.Teraz chyba przestał.Jestem jeszcze w łóżeckuDałamxd sobie jeszcze 5 minutek.Wczoraj dostałam :lanie:od @violka.Więc dziś posłusznie dołańczam sie do kawusi

Noooo....zgubo nasz...nareszcie jesteś :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, foczka63 napisał:

Nie wiem jeszcze ,gdzie tu się codzienne dzień doberek mówi,to ja Wam tu powiem:)Nie wiem,gdzie jest wiosna bo u nas zawieja śnieżna i 5 na minusie:( Do wielkiego miasta więc się dziś nie wybieram,poudzielam sie domowo:)Wczoraj udało się z Lawendą zobaczyć,przy okazji odkryłam sympatyczną cichą kawaiarenkę bez wściekłęj muzyki w tle.I pyszne ciacha:)Pan Foka do pracy wyprawionya ja rozważam opcje kocyk kontra porządki w kuchni:):):)

Dziś moje młodsze dziecko kończy 32 lata...I tak się zastanawiam ,jak to możliwe ,że ona taka już dorosła a we mnie wciąż młody duch siedzi? :):):)Niektóre rzeczy czasem wydają się zupełnie nieprawdopodobne:)

Opcja "kocyk" przemawia no mojej wyobraźni :haha: A bachorkiem swoim się nie przejmuj...im w kalendarzu bije dwa razy szybciej niż nam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Kombajny u sąsiada stoją w miejscu , gdzie stać powinny ...traktor też ....znaczy złodziei na wsi brak ....O ...jakaś hałda obok traktora ...musi węgiel sąsiad zakupił ....ale teraz ...jak wiosna prawie ? ...Przeceniony pewnie ....

Noo...widoki popodziwiane . Szatan smakuje ...cugas wyjarany ....następna kawa już bulgocze ....będzie czym przepłukiwać paszczękę . W piecyku " na salonach " ogień buzuje ...dziadeczek rozmawia z kimś inteligentnym ....znaczy ze sobą i gitarra ....Dzień pracy rozpoczęty ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Ty się tak nie napawaj tą bulgoczącą kawusią :ostrzegam: Te kombajny nie stoją ot, tak sobie...one na ciebie czekają :szydera: Kobiety na traktory!!!....tak to jakoś leciało...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ty się tak nie napawaj tą bulgoczącą kawusią :ostrzegam: Te kombajny nie stoją ot, tak sobie...one na ciebie czekają :szydera: Kobiety na traktory!!!....tak to jakoś leciało...:szydera:

Też tak myślę , że to jakiś znak dla mnie . W końcu to hasło było mi dobrze znane ...coś w tym musi być , że takie widoki za kuchennym oknem posiadam ....O ...słoneczko świeci ...nawet . xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, geronimo napisał:

Witam Was kawopijcy.

Miłego wam dnia życze,

Mój chyba będzie miły ,

Niemiecki koordynator zarządził dzisiaj o 18 spotkanie opiekunów wiec perspektywa nowych znajomości na wizji.

no to piekny gest ..chyba...ja osobiscie jeszcze z takim organizowaniem spotkan ze storny koordynatorow sie nie spotkalam

mysle ze to dobre...jak piszesz..mozliwosc poznania nowych twarzy...jak znalaz...mawiaja ze w dobie naszego wieku miec kontakt to najwazniejsze..

ale czy to aoby nie jest tak ze gdzie zaczyna sie ilosc kontaktow na karcie sim to spada jakosc relacje itd w takich kontaktach??

tak czy inaczej

ciesze sie z toba

miego spotkania

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

a teraz mi sie przyznac:ostrzegam:

hmmm????

nnie bede snula teorii spiskowych wiec gadac mi tu bez bica....fotka w rece mi wpadla ..komu oodac????

przyznac sie.jpg

O mój Bobrze !? Skąd masz zdjęcie z lat pacholęcych , jakby nie było prawie sprzed stu laty ,mojej ,jak ja razie " najukochańszej" Pdp !? ...:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłabym zapomniałam : Dzień  dobry Milusińscy !!!

Jakby nie patrzeć dobrzy ludzie ,kawa na stole ,co prawda z ekspresu przelewowego ,a ja z tańca potrzebuję szatana-plujki ,...ale już nic nie mówię :d,a i śniadanko Ewcia pod dziób postawiła ...fenkju wery mać.:cześć2:

Wielkiego Czwartku Wam życzę...w przenośni i w Realu...:d:róża:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...