Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

A emotek to ja nie umiem szukac. Poinstruuj mnie, si?:d

Ano, otwierasz okienko posta, u gory na pasku masz mordkę czarno-białą. Klikasz w nią i otwiera się okienko z emotkami. U góry w okienku tym jest napis ,,Kategorie" i tam sobie klikasz na ten suwaczek i szukasz sobie co cię interesuje. Jest sporo fajnych emotek. :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Heidi napisał:

Witaj @awe59, miej fryzjera na oku, kontroluj  za jakie sprzęty łapie. Wczoraj była wyprzedaż nocników. Wielu fryzjerów przepychankę kolejkową  zrobiło, bo niby nowy trend na rynku zawitał, typ fryzury: wg nocnika :szydera:

Chciał mnie opitolić tak " pod nocnik " ale się nie dałam.....:szydera: kolorek mi ładny położył i jest git...taki platynowy blond żeby siwe zatuszować.....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

Ano, otwierasz okienko posta, u gory na pasku masz mordkę czarno-białą. Klikasz w nią i otwiera się okienko z emotkami. U góry w okienku tym jest napis ,,Kategorie" i tam sobie klikasz na ten suwaczek i szukasz sobie co cię interesuje. Jest sporo fajnych emotek. :d 

Ooo, dzieki dobra kobieto:jabłko::lody:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra..czas sie odmeldowac bo euro wzywa...mowi "chodz chodz popracuj a znajdziesz nas w swoim portfelu" a poniewaz kasa niezbedna,  bo bez kasy nic , trza zamknac lapka i sie w sobie zebrac

 

milego wieczoru zycze i do jutra..zobaczymy kto w wyscigach do kuchni wygra..zeby kawe parzyc

dobranoc 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paolo napisał:

Widzę Alaska, że jesteś w posiadaniu zdjęcia klonów z przerwy na papierosa. Rambo,Darko i Bateria wyglądają jak elfy błotne...

Baa, ... parę kontaktów się uruchomiło,parę wódek wypiło , i zdjęcia popaprańców są.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mycha napisał:

@Paolo no nic innego mi się na język nie ciśnie tylko - ja pierdziuuu !!!!!! Paolina ???

Tylko mi o bąkach nic nie wspominaj. 

Nawet słowem nie wspomnę o Twoich gastrycznych przypadłościach...To śmierdząca sprawa. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

i po przerwie...szkoda..ale za tydzien znow bede lezec bykiem..moze sie pogoda w koncu wyklaruje bo cisnienie skacze nie wiadomo czy juz sie obudzialam czy snnie ...oczy lecia na dol leb przegrywa z grawitacja...

moze jakis koniaczek??:wino: albo winko?

:cześć3: melduję się na udrożniacz rur, tłu...żył...:haha: To jak.....:wino:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Toś mnie pocieszyła ....że z natura coraz gorzej.Przyjdzie uschnąć ....na wiór .

Takie nasze zezowate szczescie.....:szydera:

Baska....uszczypnij mnie.....czy ojczulek nasz niedojebiony wrócił z syberyjskie misji i grasuje na forum ?

Oczom nie wierzę.....pochwalony Ojcze Paolinie......:hura:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lucyna.beata napisał:

no dobra..czas sie odmeldowac bo euro wzywa...mowi "chodz chodz popracuj a znajdziesz nas w swoim portfelu" a poniewaz kasa niezbedna,  bo bez kasy nic , trza zamknac lapka i sie w sobie zebrac

 

milego wieczoru zycze i do jutra..zobaczymy kto w wyscigach do kuchni wygra..zeby kawe parzyc

dobranoc 

 

 

 

:cześć: do tomorow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...