Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Aguś napisał:

Zapraszam. na :kawa: i :ciacho:

Dziś odpuściłam swoją pauzę, trzeba zrobić łóżko zmienniczce, bo przyjedzie późnym popołudniem. A ja wyjeżdżam jutro wieczorem z największym przewoźnikiem. Chcę jutro przekazać realnie obowiązki, niech się patrzy i się uczy:haha:to młoda adeptka Opiekunkowa

Tylko jej nie strasz. Uczesz się, umaluj niech się nie wystraszy. :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siema wszystkim na forum..:d

czemu czas tak szybko plynie??? zwlaszcza jak sie przerwe ma...:$

pogoda paskuda, pada snieg pada deszcze...masakra...

kawa wypita czekoladki zjedzone rower zaliczony ...skromnie ale...troche gimnastyki bylo

milego popoludnia...ja mam jeszcze godzine lenistwa

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

no siema wszystkim na forum..:d

czemu czas tak szybko plynie??? zwlaszcza jak sie przerwe ma...:$

pogoda paskuda, pada snieg pada deszcze...masakra...

kawa wypita czekoladki zjedzone rower zaliczony ...skromnie ale...troche gimnastyki bylo

milego popoludnia...ja mam jeszcze godzine lenistwa

 

Szczesliwa kobieta ja musze do 17.30 zorganizowac sobie czas potem kolacyjke zrobic ,zjesc ,i luzik do rana:oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Iskierka napisał:

Szczesliwa kobieta ja musze do 17.30 zorganizowac sobie czas potem kolacyjke zrobic ,zjesc ,i luzik do rana:oklaski:

Cześć Mamuelko,cieszę się ,że jesteś.:zdrówko:

Właśnie wróciłam do domu po różnych zabiegach ,okazuje się że jeszcze trochę pożyję,a jeśli nie to odejdę z ślicznymi hybrydami w kolorze krwisto czerwonym. 

Pogoda się poprawiła,auto znowu ufajdane,a że aktualnie złości na nikogo nie mam to brudnym go pozostawię,no chyba że ktoś mnie wspomoże .:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Cześć Mamuelko,cieszę się ,że jesteś.:zdrówko:

Właśnie wróciłam do domu po różnych zabiegach ,okazuje się że jeszcze trochę pożyję,a jeśli nie to odejdę z ślicznymi hybrydami w kolorze krwisto czerwonym. 

Pogoda się poprawiła,auto znowu ufajdane,a że aktualnie złości na nikogo nie mam to brudnym go pozostawię,no chyba że ktoś mnie wspomoże .:)

Podobno ja bywam strasznie wqrzajaca. Chcesz isc ze mna na kawusie?:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykujecie jakie smakolyki na swieta jezeli spedzacie je w pracy? tu zanosi na zwykly dzien bez specjalnego szalenstwa...maz pdp jest na nie z wiara kosciol jakis jest ale...jakos mnie nie ciagnie wiec pewnikiem bedzie to zwykly roboczy dzien...moze tylko jakies ciekawsze progrmay beda w tv

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

szykujecie jakie smakolyki na swieta jezeli spedzacie je w pracy? tu zanosi na zwykly dzien bez specjalnego szalenstwa...maz pdp jest na nie z wiara kosciol jakis jest ale...jakos mnie nie ciagnie wiec pewnikiem bedzie to zwykly roboczy dzien...moze tylko jakies ciekawsze progrmay beda w tv

Ja bardzo chciałam zrobić coś specjalnego dla mojej kochaniutkiej Pdp ,ale niestety.... nigdzie nie dostałam cykuty ani arszeniku , gdzie ja nie byłam i w Lidlu ,i w Aldiku i nawet w Edece nie było....:szydera::szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla siebie przywiozłam z Pl barszcz biały (Winiary) i białą kiełbasę.

Może jabłecznika machnę, takiego z bezą, na kruchym cieście, z kruszonką....mniammmm

 

Na jeden obiad mam pieczeń wieprzową, knedle do tego i kapucha czerwona i świątecznie bedzie ;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ivanilia40 napisał:

Cześć Mamuelko,cieszę się ,że jesteś.:zdrówko:

Właśnie wróciłam do domu po różnych zabiegach ,okazuje się że jeszcze trochę pożyję,a jeśli nie to odejdę z ślicznymi hybrydami w kolorze krwisto czerwonym. 

Pogoda się poprawiła,auto znowu ufajdane,a że aktualnie złości na nikogo nie mam to brudnym go pozostawię,no chyba że ktoś mnie wspomoże .:)

Mogę ja...:haha: Tylko powiedz jak mam cię wkurzyć, a masz to jak w banku :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim miejscu pracy też pewnie szaleństw żadnych nie będzie.

Najazd Hunów w postaci syna i synowej PDP zapowiedziany na piątkowe popołudnie i potrwa do ...........wtorku.:ostrzegam::ostrzegam:

Ja nie zamierzam się wysilać.........a synowa PDP , to raczej z tych gotujących inaczej /czyt. czyimiś rękami/. Zatem w niedzielę normalny obiad, w poniedziałek również.:papieros:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewa14 napisał:

W moim miejscu pracy też pewnie szaleństw żadnych nie będzie.

Najazd Hunów w postaci syna i synowej PDP zapowiedziany na piątkowe popołudnie i potrwa do ...........wtorku.:ostrzegam::ostrzegam:

Ja nie zamierzam się wysilać.........a synowa PDP , to raczej z tych gotujących inaczej /czyt. czyimiś rękami/. Zatem w niedzielę normalny obiad, w poniedziałek również.:papieros:

w poniedziałek pomidorowa :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...