Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ORIM napisał:

Ty sie nie uskarżaj tylko bądz kreatywna :szydera: samochody,pociagi,samoloty,motolotnie itd.łap co jest i spełniaj marzenia :szydera:

Myślę...bardzo intensywnie .Uważaj ...lepiej nie podpowiadaj , bo nie będziesz wiedział jak masz się z tego wywinąć ...Żebyś nie płakał ...:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Stoi ale i tak nie wiem w którą stronę jechać. A napedałować się do lubią masochiści i @lucyna.beata:szydera:

a wiesz ze tak?...cos w tym jest..jedni sie regeneruja krotkim wysilkiem a potem leza a ja im bardziej sie napedaluje tym bardziej jestem wypoczeta

melduje sie na moment...tarta w piecu zeby jutro bylo co na zab wrzucic dziadka do spania wygoniłam wiec spokoj jest..

wprawdzie nie musze jutro myslec o obiedzie bo wolne ale ...jakos szbkie dania ze sloikow to nie moja bajka a zauwazylam ze jak cos w kuchni czeka ...to maz pdp tez cieszy sie ze nie musi szykowac tych fast foodow z netto...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Myślę...bardzo intensywnie .Uważaj ...lepiej nie podpowiadaj , bo nie będziesz wiedział jak masz się z tego wywinąć ...Żebyś nie płakał ...:$

Wymigac to ja się zawsze potrafie od roboty :szydera: ale zebym zaraz płakac miał z tego powodu ? To nie ! :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ORIM napisał:

Wymigac to ja się zawsze potrafie od roboty :szydera: ale zebym zaraz płakac miał z tego powodu ? To nie ! :szydera:

 

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Znaczy ...że cienias jesteś ??????....Iiiiii...do doopy zn takim amantem ..co to pogada , pogada i wymiga się ...

Dobrze Baśka ! Ostro idziesz.....:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Znaczy ...że cienias jesteś ??????....Iiiiii...do doopy zn takim amantem ..co to pogada , pogada i wymiga się ...

Znaczy się że jak zaczniesz gadac a nie działac to do doopy z taką randką :szydera: Kawy sie człowiek opije,gadania nasłucha i .........................NIC :szydera: Trza wiec sie w połowie tej kawy i gadki jakoś wymiksowac aby cała noc sie nie zmarnowała :szydera:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ORIM napisał:

Znaczy się że jak zaczniesz gadac a nie działac to do doopy z taką randką :szydera: Kawy sie człowiek opije,gadania nasłucha i .........................NIC :szydera: Trza wiec sie w połowie tej kawy i gadki jakoś wymiksowac aby cała noc sie nie zmarnowała :szydera:

Małomówna jestem .... w takich sytuacjach . Szkoda se język strzępić na gadania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

a wiesz ze tak?...cos w tym jest..jedni sie regeneruja krotkim wysilkiem a potem leza a ja im bardziej sie napedaluje tym bardziej jestem wypoczeta

melduje sie na moment...tarta w piecu zeby jutro bylo co na zab wrzucic dziadka do spania wygoniłam wiec spokoj jest..

wprawdzie nie musze jutro myslec o obiedzie bo wolne ale ...jakos szbkie dania ze sloikow to nie moja bajka a zauwazylam ze jak cos w kuchni czeka ...to maz pdp tez cieszy sie ze nie musi szykowac tych fast foodow z netto...

Mam taką córkę, namęczy się, wraca mokra jak szczur i szczęśliwa jakby szóstkę w totka trafiła. Nienormalna czy co ? :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, awe59 napisał:

Ten bagaż, jeśli został zaladowany w Las Palmas to na 100% jest w Kolonii. Powinnaś go odebrać po wylądowaniu i nadać do Warszawy na Ryanair. Zrobiłaś to ???

Mój koordynator twierdził, że bagaż będzie na mnie na  100% czekał w Warszawie. I zong oczywiście z bagażem. Dobrze, że chociaż mój mąż mnie nie zawiółł i on na mnie czekał :oklaski:. Przez 30 lat mnie nie zawiódł, :oklaski:. To ja chyba aż taki Jonasz nie jestem :oklaski:

Nie odebrałam walizki na lotnisku w Kolonii i niczego nie nadawałam, bo nie kazano mi na nią czekać. Wysłaliśmy na lotnisko do Kolonii fizycznego detektywa. Niestety ustalenia są takie, że walizka nie wjechała na taśmociąg, w ogóle nie zaczytali jej kodu z pokładu samolotu >:(

Baba na lotnisku w Gran Canarii jak moją walizkę przyjmowała, w pewnym momencie zrobiła się czerwona jak burak. Zawołała drugą do pomocy, a ta jej przez ramię podpowiadała co ma robić. Wyceniły mi walizkę o rozmiarach 55X40X20 na 90 €. Oczy mi wnet wyszły, bo nie byłam przygotowana na płacenie. Miało być wszystko gut załatwione. Logiczne jest, że jak ktoś jedzie do opieki na 3 miesiące , to walizkę z niezbędnikami ma przy sobie. Okazało się, że niestety: wykupiono mi bilet : ja  + torebka max do 7 kg. >:(>:(>:(. Piana mi szła ze złości, ale cóż.... zorganizowałam szybko pieniądze, bo przecież chciałam już do domu wrócić. Nic nie było już ważniejsze.

Widziałam ludzi obok, którzy nadawali meble, krzesła i płacili za bagaż mniej jak jak. Pytam babsztyla, dlaczego tak dużo płacę za normalną walizkę, a ta odpowiada , że to już jest opłata do Warszawy O.o. I to przyjęłam do wiadomości jako pewnik końca moich przygód.  A jednak stało się inaczej:smutek:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Blondi napisał:

Co ja się uśmiałam:oklaski::oklaski::oklaski: najpierw niech konto moje zasili ,,a potem zobaczymy,,,czy z torbami czy tylko z reklamówką:przekleństwa: już mam zakaz sprzątania:oklaski: a przecież mi w to graj,,,,ja jestem od używania i psucia,,,dlatego auta mi nie da:rozpacz: ale ja sobie sama kupię,,,

Ok .Nie puszczaj go tylko w skarpetkach;)))

Dobry jak chleb ten chlopina.

Szkoda by bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Nie będziesz strzępić języka to będziesz działać:przekleństwa: do rzeczy napisalaś,,:hura:

Do doopy ..nie do rzeczy napisałam . Wystraszył się i zwiał . Tego   języka  .Spłoszyłam ....no takie już moje zezowate szczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Blondi napisał:

Szczupły ? to mam wrażenie ,że pałęta mi się pomiędzy nogami,,nie lubię szczuplych facetów do przytulania,,do przytulania i do jeżdzenia musi być to coś,,budowa bardzo ważna,,wysokośc ,,zgrabnośc ,ciało piękne,,facet musi być facetem,,ja musze faceta czuć ,,jak się oprę to wiem ,że to facet a nie troki od kaleson,,ale to mój typ,,szczupli też są fajni ,,ale nie dla mnie,,,nie chcę nikogo obrazić,,może dlatego ,chcę zbudowanego chłopa bo ja nie jestem malutka,,dosc ,,:oklaski:

@Blondiwoli:777_revolving_hearts:sz ,,misia,,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mąż napisał:

Cześć. Chętnie pomogę. Gość czy nie gość, zawsze i wszędzie rozpoznam ten gatunek ludzki. Ograniczone, czy zawężone pole widzenia przeciwnika, bardzo mi to rozpoznanie ułatwia.

A głównym i podstawowym sednem wypowiedzi jest nienawiść do drugieczo człowieka. I to jest ten znak szczególny, klucz, po którym wszędzie to to wywęszę. 

Oj tam , oj tam ;) Doskonała opiekunka charakteryzuje się tak wielką miłością do podopiecznych , że dla zwykłych maluczkich już zwyczajnie brakuje tych pokładów empatii . :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Do doopy ..nie do rzeczy napisałam . Wystraszył się i zwiał . Tego   języka  .Spłoszyłam ....no takie już moje zezowate szczęście

Na portal randkowy ,,facetów i chłopów po kokardę,,jakiego tylko chcesz ,,zezowaty też się znajdzie,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Do doopy ..nie do rzeczy napisałam . Wystraszył się i zwiał . Tego   języka  .Spłoszyłam ....no takie już moje zezowate szczęście

Faceci , to bardzo wrażliwe i delikatne zwierzątka :cool: Trzeba stopniowo i delikatnie oswajać a nie tak z grubej rury :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...