Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ORIM napisał:

Daj znac jak sie znów zdenerwujesz.Auto mam brudne :szydera:

 

:tak: a może zmienic pracę opiekunki na myjkę samochodową? nie !! to sklepy uspokajają i udane zakupy,,, @ivanilia40  czy ty nie wiesz ? że przed świętami wszystkie firmy kurierskie mają pełne ręce roboty:smutek:  ale przecież ludziska muszą:przekleństwa::przekleństwa: , bo mają taki nawyk ,,:oklaski::oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

:tak: a może zmienic pracę opiekunki na myjkę samochodową? nie !! to sklepy uspokajają i udane zakupy,,, @ivanilia40  czy ty nie wiesz ? że przed świętami wszystkie firmy kurierskie mają pełne ręce roboty:smutek:  ale przecież ludziska muszą:przekleństwa::przekleństwa: , bo mają taki nawyk ,,:oklaski::oklaski:

Ja tak tylko żartuję.Z ivanila40 to ja wolę na zakupy ruszyć.W życiu nie kazał bym jej mojego auta myć :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

:tak: a może zmienic pracę opiekunki na myjkę samochodową? nie !! to sklepy uspokajają i udane zakupy,,, @ivanilia40  czy ty nie wiesz ? że przed świętami wszystkie firmy kurierskie mają pełne ręce roboty:smutek:  ale przecież ludziska muszą:przekleństwa::przekleństwa: , bo mają taki nawyk ,,:oklaski::oklaski:

Wiem,że firmy kurierskie mają pelne ręce roboty,dlatego paczkę zamówiłam 19-go marca,z myślą że nie obiążę zbytnio pana kuriera,a okazuje się,że jednak go obciązyłam bo mojej paczki ważącej 0,5 kg nie zabrał z magazynu ,choć mieszkam w samym centrum miasta . Na leniuszka trafiłam i tyle.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ivanilia40 napisał:

Wiem,że firmy kurierskie mają pelne ręce roboty,dlatego paczkę zamówiłam 19-go marca,z myślą że nie obiążę zbytnio pana kuriera,a okazuje się,że jednak go obciązyłam bo mojej paczki ważącej 0,5 kg nie zabrał z magazynu ,choć mieszkam w samym centrum miasta . Na leniuszka trafiłam i tyle.

:grzmotnąć:porządek musi być,,,jemu sie należało,,:grzmotnąć: wracaj tam do DHL  i powtórz :przekleństwa: ,,od Blondi,,,ja ostatnio mialam też mały problem z IN POST,,,paczkę wcięlo,,hahaha a mi na sms przyszlo i na meil,,dziękujemy za odebranie" ale się zagotowałam:przekleństwa: paczka tydzien marzła w skrzynce ,,której nie można bylo otworzyć,,masakra

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Cos ci kupiłam wirtualnie,,mi się bardzo podoba,,niby nic a jednak ładnie wygląda:love:

11195e5f7a40b713d0c7c8c3ba783df8.jpg

Jakbyśmy tak na sztelach się ubierały to Niemki chyba pozieleniałyby z zazdrości. One wiadomo,adidaski,spodnie i zero makijażu...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy moje muszą poczekac,,musze zobaczyć co mam w Pl,,hahahha rozdac mogę full,,ale porządki zrobić muszę,,,ja mam od zatrzesienia szaf,,,w  nie jedno nie wcisnę się już,,a odchudzać nie mam zamiaru ,,bo chudym być to też brzidko:( za duże wykorzystam może jeszcze? ale mam takie garsonki -wiecie ,,kiedyś były moderne,,ladne proste fasony i szkoda wyrzucić,,marynarki sliczne,,ale musze zrobić porządek ,,bo garsonki mi nie pasują,,spódniczki -nie,,,i teraz tak przelecialam te szafy i za glowę się tylko lapac,,a butów ile ,,,słodziak nie wie,,że jak wprowadzę się do niego to jemu salon piwniczny zostanie na pożarcie,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Stoi ale i tak nie wiem w którą stronę jechać. A napedałować się do lubią masochiści i @lucyna.beata:szydera:

Ja też z tych bicyklowych,jak mnie przypili to 10 km zasuwam do centrum i nawet zmęczenia nie czuję...:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, hawana napisał:

Gdzie Ty Margaritke wysylasz? Ona poleci po swietach, dzisiaj Magdzie startuje:d

Dokładnie Hawania,  tydzień po świętach, potrzebna mi będzie jedna mała, podręczna walizeczka. Letnia garderoba czeka już na mnie " na projekcie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Jakbyśmy tak na sztelach się ubierały to Niemki chyba pozieleniałyby z zazdrości. One wiadomo,adidaski,spodnie i zero makijażu...

Ale to nic wielkiego,,przecież,,guzik duży i coś bialego,,,a ja to myślisz jak chodzilam po zamkach ubrana???? no jak??? jak gosc bylam a nie jak opiekunka-hahah paradowanka codziennie po tarasach,,zawsze w innej sukience itd, fajne czasy,,a teraz też nastroilam się na urlopie i Niemki malo mnie nie zjadły to prawda,,,zazdrosci nie bylo końca,,to prawda,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Blondi napisał:

Czy Ty dziadka zostawiasz samego na tydzień? że takie zapasy jak na wojnę robisz?  cwana i bystra dziewczynka,,nie wpusci tam innej ciapy aby nie zepsula cudownego miejsca i dziadka gorzej nie rozpuscila ,,hahahha dawaj te jaja ugotowane na spróbowanie:p

Moge poczestowac , ale co to za rarytas  ugotowane jaja , no malowac ich mu nie bede .Malowane to jest to!!!

Ta zostaje sam , wiec zaopatrzylam go we wszystko)), ( no prawie wszystko))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...