Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie mam internetu :płacz:

Technik nie przyszedł. :(

Zeżarłam ze złości całą czekoladę i zabrałam się za cukierki. Będę gruba ! Buuuuu. :smutek:

Nie będziesz gruba,wywal szybko wagę,bo pewnie zaraz się popsuje.;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Moja ! Nie oddam. 

Czasem mam fazy w pracy na czekoladę, potrafię zeżreć 2-3 dziennie a potem mi przechodzi. :)

Podkradne jak bedziesz patrzyla czy @violka nie probuje podwedzic.:trele:

Czasem mam faze na orzeszki...Tez potrafie sporo zmiescic:d

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

U mnie sie chmurzy od samego rana. Az sie zla zrobilam bo chcialam sobie wyjsc i polazic, ale w deszczu nie chce!

No jak to ?! :| A nie umiesz śpiewać "Deszczowej piosenki" ?? No wiesz co Mysiu xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Moja ! Nie oddam. :trele:

Czasem mam fazy w pracy na czekoladę, potrafię zeżreć 2-3 dziennie a potem mi przechodzi. :)

Mnie się poszczęściło bo mam alergię na czekoladę. Jak zjem np.pół tablliczki to najpierw z kibelka nie schodzę,a potem mnie wysypuje. Jestem z tego powodu akurat szczęśliwa,bo zanim się zorientowałam co mi szkodzi,pożerałam prawie codziennie tabliczkę.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Podkradne jak bedziesz patrzyla czy @violka nie probuje podwedzic.:trele:

Czasem mam faze na orzeszki...Tez potrafie sporo zmiescic:d

 

Ja pochłaniam hurtowe ilości żelek :d tylko zastanawiające jest to , że im więcej ich zżeram tym bardziej trzaskają mi stawy O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...