Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, makaroni napisał:

Teraz juz nie wroce na 100%. Wkurza mnie tylko, ze synek sobie przyleci do mamusi na godzinke czy dwie i mnie na tej podstawie ocenia. I jeszcze mi mowi, ze wykazalam sie brakiem zrozumienia w stosunku do choroby jego matki.

Nie masz pojęcia, jak ja się cieszę, że ten synuś okazał się takim bucefałem :oklaski: To jest ten bodziec, którego ci brakowało...:hura: @1bozka pomoże w znalezieniu nowego zlecenia...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, makaroni napisał:

Dzien dobry wszystkim opiekunkom. Ja kawy nie pijam, ale dzisiaj po maluszku bo mnie synus mojej babki wnerwil. Spytalam sie go czy wyslal mi pieniadze za paragony i czy moze wydrukowac mi bilet lotniczy. I oczywiscie potwierdzil i rzucil na koniec: nie ma za co.

Czy ja jestem najgorsza opieknka na swiecie? Bo z opisu synusia to jestem wrecz potworem.

nie wiem kiedy konczysz to zlecenie i kiedy wyjezdzasz ale byc beda to  bardzo ciezkie psychcznie dni dla ciebie

moze bedzie pokazowka....ja place ja wymagam a moze bedziesz na kazdym kroku odczuwac jak bardzo sie na tobie zawiedli a wszystko po to zeby wpedzic cie w jeszcze wiekszy dyskomfort ...zeby nie powiedziec w kompleksy 

nie daj sie z usmiechem trzymaj fason i 

NIE POZWOL SOBIE WMOWIC ZE JESTES W CZYMKOLWIEK OD NICH GORSZA!!!!!!!!!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie ma złej pogody...są tylko ludzie nieodpowiednio ubrani :haha: Bierz przykład z @lucyna.beata...mróz, śnieg, wiatr, a ona zbija kalorie....:haha::szydera:

dzisiaj na luzie...wstalam z bolem glowy zeby mozgu nie powiedziec iaczej.....bo jak moze bolec cos czego sie nie ma????:smutek::haha:

moja kumpela z dawnej bardzo rbardzo  roboty miala inny tekst ale...niestety slowa sa niecenzuralne wiec zacytowac go nie moge

zbijam kalorie inaczej...posciel zmienilam sniadanko zrobilam mezowi pdp obiadek przygotowalam a mamy dzisiaj ichni kafrtofellsalat i..jajka w szynce pieczone

a potem zeby zebrac sie na jutro ..legne na godzinke lub dwie bo w czasei snu tez spalamy kalorie co nie???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Heloł :oklaski: no więc moja dzidzia małomówna, ale pogodna. Cukrzyk z demencją. Śpi do 11.00. Potem obiad o 15.00, podwieczorek o 18.00 kolacja o 20.00 i o 22.00 hop do wyrka. Syn rokendrolowiec z długimi włosami, miły i uśmiechnięty. Moje zadanie polega na tym żeby być, robić jeść, pilnować żeby dużo pił, bo drań nie chce i mam robić bilans wodny. Sklepy pod nosem dom zadbany i łatwy w utrzymaniu porządku.  I najlepsze :d mam Atlas do ćwiczeń. Siłownia w domu. Chciałem wysłać zdjęcie ale za duży rozmiar

oby to bylo to miejsce gdzie odetchniesz i na atlasie wyrzezbisz to i owo:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...