Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

W nocnym klubie kocmołuchy tańczą na złotych stolikach. Bez ubrania bo walizka zginęła, w samych stringach pana S. A do tego pojawiła się sfora groźnych myszy, które przepędziły seksujące się mrówki Blondi.

Koniec.

:szydera::szydera: wiedzialam , ze mnie nie rozczarujesz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

Ja Ci pomogę ,,ale nie w zakładaniu klubów,,bo już miejsca nie ma-żartuję,,,pomogę Ci w zalożeniu nowego tematu ,,,np, ,,Głodne opiekunki " więc wchodzisz w ogólny temat ,,Praca Opiekunki w Niemczech " w prawym rogu jest ,,dodaj nowy temat: klikasz i piszesz ,,,i tak jest z każdym innym tematem,,,,,poklikaj a sam zobaczysz,,,,powodzenia

Ok dzieki,ale co oznacza że juz miejsca nie ma ? Nie kazdy może założyc klub ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:oklaski::p napewno nie klepania:przekleństwa:  chodz widzę ,że i taki jest też,,,:święty: pomyśl,,tak grzecznie !!! ja mam na myśli wszystkie głody jakie mogą być,,będąc w 4 scianach sama,,,i to wieczorową porą,,,dlatego chyba nieraz juz o 8 byłam w betach i baj baj dniu stary bo już czekałam na nowy,,,:$ nie mogę sie nakręcac bo zaraz się za bardzo rozpiszę,,,:love:

Jakiś czas miarkuj się z rozpisywaniem :haha: Żebyś nam nowych nie wystraszyła :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Ok dzieki,ale co oznacza że juz miejsca nie ma ? Nie kazdy może założyc klub ? 

Masz po prawej strony u góry strony kopertkę. Napisz do @Moderator zapytanie. Tak najprościej bo tylko ty wiesz, czy ma to być klub otwarty czy zamknięty. Jeśli otwarty, to wszyscy będą mogli wchodzić i wtrącać swoje grosze ( ze stolika @violka:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Ok dzieki,ale co oznacza że juz miejsca nie ma ? Nie kazdy może założyc klub ? 

Flaszkę postaw na złoty stolik , to się dowiesz :szydera:. Sam widzisz ile korków jest potrzebne na @volka  stlikową robótkę 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Masz po prawej strony u góry strony kopertkę. Napisz do @Moderator zapytanie. Tak najprościej bo tylko ty wiesz, czy ma to być klub otwarty czy zamknięty. Jeśli otwarty, to wszyscy będą mogli wchodzić i wtrącać swoje grosze ( ze stolika @violka:haha:

To są centy :przekleństwa: Nie ujmując naszym złotkom , te maja ładniejszy odcień :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Ok dzieki,ale co oznacza że juz miejsca nie ma ? Nie kazdy może założyc klub ? 

Klub zakłada Moderator -Redakcja ,,spytaj Moderatora ,,Ja nie zakładałam Klubu ,,ja jestem tylko prawą ręką Własciciela,,,no sprzątam :dobrze: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pożegnać się muszę z wami,bo moje dziecię jest w drodze do swojej starej matki. Korzysta z mojego urlopu jak tylko może,portfelik matczyny uszczupli ,poprzymila się ,a że asertywna nie umiem być dla pierworodnej to z radością rozpieszczam to moje 24-letnie maleństwo.

Do jutra kochani,bardzo się cieszę,że do was zawitałam,mam nadzieję,że i wy żałować nie będziecie. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Niestety pożegnać się muszę z wami,bo moje dziecię jest w drodze do swojej starej matki. Korzysta z mojego urlopu jak tylko może,portfelik matczyny uszczupli ,poprzymila się ,a że asertywna nie umiem być dla pierworodnej to z radością rozpieszczam to moje 24-letnie maleństwo.

Do jutra kochani,bardzo się cieszę,że do was zawitałam,mam nadzieję,że i wy żałować nie będziecie. 

Jeszcze nie wiesz, że kto pierwszy wstaje, ten robi kawę dla wszystkich :oklaski: A teraz odpocznij przed tą ciężką pracą.....i :cześć: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Niestety pożegnać się muszę z wami,bo moje dziecię jest w drodze do swojej starej matki. Korzysta z mojego urlopu jak tylko może,portfelik matczyny uszczupli ,poprzymila się ,a że asertywna nie umiem być dla pierworodnej to z radością rozpieszczam to moje 24-letnie maleństwo.

Do jutra kochani,bardzo się cieszę,że do was zawitałam,mam nadzieję,że i wy żałować nie będziecie. 

Witaj w klubie pracujących dla dorosłych dzieciaczków. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...