Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, violka napisał:

Gdybym była tak oszczędna jak Niemcy , to juz od dawna byłoby mnie stać na panią sprzątającą z Ukrainy :haha: i nie zastanawiałabym się , który mop lepiej zbiera tylko zostawiłabym ten problem osobie bardziej wykwalifikowanej :haha:

Wszystko przed tobą :oklaski: Zatem ogłoś nabór na konserwatorkę powierzchni płaskich :oklaski: Ty jedź zarabiać, a chłopaki niech rozstrzygną casting....młoda do lat 25, z nogami do samej ziemi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

:szydera::haha: jak sobie przypomnę chód Gila w stronę suszarki, to śmieję się w głos....:szydera::haha:

alez kochana oczywiscie lekko zgarbiony bo przy rolatorku powoli kierowal sie suszarki ale uwazal zeby go nikt nie widzial a jak sie zdarzylo ze zajrzalam do salonu...to udawal ze podziwia widok na taras...oj to byly czasy....

jak mnie odwiedzla kolezanka to automaycznie piloty na bok, czapka z glowy i te figlarne oczka od razy rozblyskaly.

i kazdemy z was moi drodzy zycze dokladnie takiej steli takiej rodziny takiej naprawde zajebiaszczej atmosfey....wtedy chce sie wracac i czuje sie ze jest sie u siebie niemalze jak w rodzinie..zreszta kontakt mamy do  dzisiaj serdeczny, wybieram sie do nich pod koniec maja wysciskac wszystkich kwiatki na grob zaniesc, powspominac i odetchnac takim troche heimatem...

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Jest jeszcze troche kawy? Cos cisnienie mam niskie, trzeba je podkrecic xd

U nas zawsze jest kawa...w termosie...nalewaj kiedy potrzeba...:oklaski: A i jakieś coś-coś do kawki się znajdzie...nie pamiętam kto dzisiaj stawiał...:oklaski: A za godzinkę zaczynamy :zdrówko: i :wino:...wstęp wolny...:hura: Będzie się działo jak chłopaki z roboty wrócą :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Wszystko przed tobą :oklaski: Zatem ogłoś nabór na konserwatorkę powierzchni płaskich :oklaski: Ty jedź zarabiać, a chłopaki niech rozstrzygną casting....młoda do lat 25, z nogami do samej ziemi :szydera:

Wlaśnie doszłam do wniosku , że uwielbiam  zajmować się tą konserwacją :haha::cool: Strzeżonego Bozia strzeże :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Gdybym była tak oszczędna jak Niemcy , to juz od dawna byłoby mnie stać na panią sprzątającą z Ukrainy :haha: i nie zastanawiałabym się , który mop lepiej zbiera tylko zostawiłabym ten problem osobie bardziej wykwalifikowanej :haha:

Ejże, nie bądź taka skromna. Już my wiemy, że hand made w cenie i kasę na tym można zrobić. Złote ręce masz , to zacznij nimi ruszać i tylko nie przy mopie. @Grzegorz B ma źle trafić, to lepiej poślij konie po niego. Chłopak rwie się do roboty, dobre serce masz to uszanujesz człeka. Ty lepiej lampę Alladyna wyszukaj na starociach i popracuj nad nią . Może coś i nam skapnie, choć malutki dywan jakiś

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud się stał !

Była córka, pogadała z ojcem, potem z mamą i...... Na kolację pan S usmażył sam paluszki rybne, potem sam z siebie pomógł mi zatargać wózek na pięterko. Potem powiedział że jutro córka przyniesie gotowy obiad. A na koniec pdp popłakała się bo co ona by beze mnie zrobiła.

Chyba agencja zadziałała choć się nie skarżyłam tylko powiedziałam jak jest naprawdę i uprzedziłam że nie będę sprzątać piwnicy ani myć okien bo fizycznie i czasowo nie dam rady.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

U nas zawsze jest kawa...w termosie...nalewaj kiedy potrzeba...:oklaski: A i jakieś coś-coś do kawki się znajdzie...nie pamiętam kto dzisiaj stawiał...:oklaski: A za godzinkę zaczynamy :zdrówko: i :wino:...wstęp wolny...:hura: Będzie się działo jak chłopaki z roboty wrócą :hura:

Balszoje spasiba ;)

Takie durnowate pytanie zadam, dobra? To male serduszko z boku posta, to jest tzw. reagowanie na post? Czy to znaczy,ze jak dziubne w to palcem to zalajkuje komus wpis? Wiem...Pytanie z kategorii dla dzieci do lat 7. Ale probuje sie tutaj rozejrzec, chociaz czas mnie goni :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Balszoje spasiba ;)

Takie durnowate pytanie zadam, dobra? To male serduszko z boku posta, to jest tzw. reagowanie na post? Czy to znaczy,ze jak dziubne w to palcem to zalajkuje komus wpis? Wiem...Pytanie z kategorii dla dzieci do lat 7. Ale probuje sie tutaj rozejrzec, chociaz czas mnie goni :d

Nie dla dzieci, tylko dla dociekliwych :szydera: Klika. Możesz lajknąć, możesz się zgodzić albo i nie zgodzić. Dowolność pełna, ale często za czerwone ryjki obcinamy paluszki :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wszystko przed tobą :oklaski: Zatem ogłoś nabór na konserwatorkę powierzchni płaskich :oklaski: Ty jedź zarabiać, a chłopaki niech rozstrzygną casting....młoda do lat 25, z nogami do samej ziemi :szydera:

To chyba miało być do samej szyi :d jak mają flamingi. Zaraz, zaraz .... przecież ty już masz jakiś element z flamingami. Czy czasem nie szykujesz sobie nowej posady u @violka ? To o Twoje nogi tu chodzi :p ? Nieeee.... chyba nieee...., przecież Ty parkieciara jesteś , tańczyć lubisz . Może jednak się mylę ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Ejże, nie bądź taka skromna. Już my wiemy, że hand made w cenie i kasę na tym można zrobić. Złote ręce masz , to zacznij nimi ruszać i tylko nie przy mopie. @Grzegorz B ma źle trafić, to lepiej poślij konie po niego. Chłopak rwie się do roboty, dobre serce masz to uszanujesz człeka. Ty lepiej lampę Alladyna wyszukaj na starociach i popracuj nad nią . Może coś i nam skapnie, choć malutki dywan jakiś

Oj @Heidi....nie kumasz...najpierw Canaria, teraz Bajery...ech....kumatość ci spadła :haha::donos: @violka się boi, że jak panowie zobaczą, że pomoc najemna jest...hmmm...sprawniejsza, to nie będzie im Matka Polka za często w domu potrzebna :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Cud się stał !

Była córka, pogadała z ojcem, potem z mamą i...... Na kolację pan S usmażył sam paluszki rybne, potem sam z siebie pomógł mi zatargać wózek na pięterko. Potem powiedział że jutro córka przyniesie gotowy obiad. A na koniec pdp popłakała się bo co ona by beze mnie zrobiła.

Chyba agencja zadziałała choć się nie skarżyłam tylko powiedziałam jak jest naprawdę i uprzedziłam że nie będę sprzątać piwnicy ani myć okien bo fizycznie i czasowo nie dam rady.

:oklaski: i  na tym polega dialog :zwyciezca: żadnych wyrzutów tylko konstruktywna szczera rozmowa :zwyciezca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie dla dzieci, tylko dla dociekliwych :szydera: Klika. Możesz lajknąć, możesz się zgodzić albo i nie zgodzić. Dowolność pełna, ale często za czerwone ryjki obcinamy paluszki :szydera:

Jesli pila mechaniczna to dam rade, ale jesli tepym nozem to kategorycznie protestuje ;D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

To chyba miało być do samej szyi :d jak mają flamingi. Zaraz, zaraz .... przecież ty już masz jakiś element z flamingami. Czy czasem nie szykujesz sobie nowej posady u @violka ? To o Twoje nogi tu chodzi :p ? Nieeee.... chyba nieee...., przecież Ty parkieciara jesteś , tańczyć lubisz . Może jednak się mylę ?

Ja będę za flaminga robić w krainie czekoladą płynącej...a Wielkopolsce daleko do tego miana :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...