Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, violka napisał:

Bo dziewczyny z Wielkopolski są najfajniejsze :trele:i inteligentne i wiedzą jakie forum czytać :haha:Ja również pozdrawiam Kasię z poznańskiego :cześć::d

Kto śmiał nie zgodzić się z moją tezą :przekleństwa::haha: Dla utrwalenia powiem jeszcze raz :cool: Wielkopolanki i Wielkopolanie są najlepsi :trele:image.png.9024015ac362784e6d60f5d6cc684a4b.png:d  i mówię to ja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karolina145 napisał:

ja tak rano nie wstaje,ale foto super

i tak zmniejszyc musialam bo jego waga to 11mg wiec nie bylo opcji go tu zmiescic

a rano wiesz...fajurek cisza i mysli tylko dla mnie

ten pan ponizej tez ladnie na drzewie sie kompnuje ale ten sam problem..czyli wycial tylko jego..

cikeawe czy to nasz czy tutejszy

i tym sposobem sie pikselki gubia i zdjecie malo wyrazne wrrrr

b1.jpg

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lucyna.beata napisał:

i tak zmniejszyc musialam bo jego waga to 11mg wiec nie bylo opcji go tu zmiescic

a rano wiesz...fajurek cisza i mysli tylko dla mnie

ten pan ponizej tez ladnie na drzewie sie kompnuje ale ten sam problem..czyli wycial tylko jego..

cikeawe czy to nasz czy tutejszy

i tym sposobem sie pikselki gubia i zdjecie malo wyrazne wrrrr

b1.jpg

Super,ja tez pozniej zrobie ladne foto, tut niedaleko na posesii jelonki ,musi byc pogoda fajna, u nas snieg i zimno. zaraz bede kolacje robic,pozniej baden, ubrac musze seniora w pidzame.Dziadek idzie spac po 24.Ja przebieram w pidzame i dalej mi nic nie obchodzi. Dobrze ze ten forum jest,mozna i jezyk zapomniec.Ja pierszy raz jechala wcale nic po niem nie umiala,ale udala ze rozumiem, i moje szare komorki az sie gotowali zeby zrozumiec co ode mnie chce pdp.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w fajnym miejscu,,jezioro z czystą wodą do picia,,natura dookoła ,,a woda zamarznięta,,,a w tym jeziorze stoi wieża ,,w tej wieży jest winda na dół,,jest pod wodą tunel,,ludzie przechodzą na drugą stronę jeziora,,droga na spacery ,spokój,,mrozno ale słońce bardzo gorąco grzało,,latem musi tam być pięknie,,spacer wykonany i płuca dostały trochę swieżego luftu,,,ale śniegu jest bardzo dużo,,taki mialam dzień,,a teraz :659_smoking::659_smoking::1410_nail_care_tone1::1410_nail_care_tone1:,,,tylko sie pindrzę,,a słodziak popierdziela i mówi ,że on to bardzo lubi robić i on wszystko chętnie robi,,a to mi się podoba,, :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki :d Całe lata myłam podłogi mopem okrągłym , tylko dlatego że nie musiałam go  wykręcać  ręcznie jak te płaskie . Dopiero teraz odkryłam mop płaski z turbo wyżymaczką :oklaski: Kupiłam sobie to cudo i jestem zachwycona :oklaski: plusem jest też to , że mop jest z mikrofibry , która doskonale zbierają brud  przy użyciu wody bez detergentów :oklaski:Taki duperel a tak cieszy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Tak z innej beczki :d Całe lata myłam podłogi mopem okrągłym , tylko dlatego że nie musiałam go  wykręcać  ręcznie jak te płaskie . Dopiero teraz odkryłam mop płaski z turbo wyżymaczką :oklaski: Kupiłam sobie to cudo i jestem zachwycona :oklaski: plusem jest też to , że mop jest z mikrofibry , która doskonale zbierają brud  przy użyciu wody bez detergentów :oklaski:Taki duperel a tak cieszy :szydera:

A tak z innej beczki...to strasznie późno ta technologia dotarła do Wielkopolski...:trele: Na Pomorzu jest od dawna i Pomorzanie cieszą się tym luksusem od paru lat :oklaski::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A tak z innej beczki...to strasznie późno ta technologia dotarła do Wielkopolski...:trele: Na Pomorzu jest od dawna i Pomorzanie cieszą się tym luksusem od paru lat :oklaski::szydera:

Do Wielkopolski tez już dawno dotarł ten luksus ale niektóre Wielkopolanki są bardzo wierne i oddane swoim starociom :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

moze troche pozno ale w koncu uswiadomil sobie swoje...preferencje??:d

moj dziadzio sw pamieci mial inny sposob...kiedy nikt nie widzial albo mysl ze nikt nie widzi ogladal moja bielizne jak sie suszyla po praniu..na poczatku skrzetnie zabieralam swoje desu na gore a potem sobie pomyslalam ze..w koncu ja tu mieszkam a i on byl zonaty..te dziesiat lat wiec babskie ciuchy nie sa mu obce...ale nigdy sie nie zdradzil nawe mrygnieciem powiek ze sobie oglada to i owo..a i ja udawalam ze nic nie wiem na ten temat..ale czasami smiechu bylo oj smiechu...

13go marca miney DWA :szok::kopara:lata od jego smierci...czas...za...la

 

Oczami wyobraźni widzę te sceny. Musiałaś mieć super ubaw:dxd. Lucynko, co to była za ekstra bielizna, że dziadek odkręcił ?  O.o:d:(. Pytam, bo boję się o mojego męża -.-. Też czasami dotyka moją bieliznę, gdy pranie na lince wisi dwa dni :p;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Oczami wyobraźni widzę te sceny. Musiałaś mieć super ubaw:dxd. Lucynko, co to była za ekstra bielizna, że dziadek odkręcił ?  O.o:d:(. Pytam, bo boję się o mojego męża -.-. Też czasami dotyka moją bieliznę, gdy pranie na lince wisi dwa dni :p;)

no nie barchany ale zwykle majtusie i biustonosze..zadne koronki ani bielizna na nocne igraszki...z diablem...no dobra czasami opalacz ktoregi niechetnie uzywam..ale wypadalo..chociaz dziadek zapraszal ze moge sobie kolo niego fkk polezec....mozna sie bylo czasami poplakac ze smiechu..

a maz twoj ...mysle ze kiedy dotyka twojej biezliny ma zgola inne mysli niz moj 95 letnipdp w cewnikiem...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

a maz twoj ...mysle ze kiedy dotyka twojej biezliny ma zgola inne mysli niz moj 95 letnipdp w cewnikiem...

Ha, ha....Co prawda mój mąż cewnika jeszcze nie ma, ale już rozglądam się za nocnikiem  :d. Fryzurę muszę mu zmienić, bo szukam zmiany. A jemu tylko brzuch rośnie :d i oczy niezmiennie się śmieją . 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Ha, ha....Co prawda mój mąż cewnika jeszcze nie ma, ale już rozglądam się za nocnikiem  :d. Fryzurę muszę mu zmienić, bo szukam zmiany. A jemu tylko brzuch rośnie :d i oczy niezmiennie się śmieją . 

No ja pierdziu.....szczęka mi wyleciała...dobrze, że wykładzina dywanowa na podłodze leży :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

no nie barchany ale zwykle majtusie i biustonosze..zadne koronki ani bielizna na nocne igraszki...z diablem...no dobra czasami opalacz ktoregi niechetnie uzywam..ale wypadalo..chociaz dziadek zapraszal ze moge sobie kolo niego fkk polezec....mozna sie bylo czasami poplakac ze smiechu..

a maz twoj ...mysle ze kiedy dotyka twojej biezliny ma zgola inne mysli niz moj 95 letnipdp w cewnikiem...

:szydera::haha: jak sobie przypomnę chód Gila w stronę suszarki, to śmieję się w głos....:szydera::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Albo przesadnie oszczędne, czego nauczyły się w DE :szydera:

Gdybym była tak oszczędna jak Niemcy , to juz od dawna byłoby mnie stać na panią sprzątającą z Ukrainy :haha: i nie zastanawiałabym się , który mop lepiej zbiera tylko zostawiłabym ten problem osobie bardziej wykwalifikowanej :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...