Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, karolina145 napisał:

Jak zafundujesz taksowke do ciebie przyjedzie Hawana i Karolina:446_bicyclist:

acha..a serio to jak daleko wy obie ode mnie??

z mapy i orientacji w terenie slabo mi szlo

kiedys juz proponowalam kawe itd ale mnie zakrzyczeli wiec spokoj dalam

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karolina145 napisał:

No cos,sprawa o fundusze lucyna.beata przepadla,szkoda bardzo taka fajna byla dziewczyna:774_broken_heart:

nie moja droga juz jestem..wrocilam z rowerowania..wydmuchalo mnie ze hej ale...plucka sie dotlenily wiec teram moge nikotyne wciagac..

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

acha..a serio to jak daleko wy obie ode mnie??

z mapy i orientacji w terenie slabo mi szlo

kiedys juz proponowalam kawe itd ale mnie zakrzyczeli wiec spokoj dalam

Dziewczynki spod Norymbergii chciały na twój koszt cię odwiedzić :haha: Takie jakieś....ciut...ciut....ano, ze 600 kilosków będzie :szydera: No ze 200 w tę czy w tę...egal...blisko...świat to globalna wioska jest :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to    ?                                              Ja już nie mam nerwów... 
Znalazłem przepis w którym trzeba m.in. ugotować makaron AL DENTE. Byłem w około 20-stu sklepach. 
Są świderki, muszelki, nitki... kilkanaście albo nawet i kilkadziesiąt rodzai makaronów, ale nigdzie nie ma tego pieprzonego AL DENTE!!!
Zapytałem nawet w jednym markecie Panią sprzedawczynie, czy dostane u nich ten makaron AL DENTE. Wiecie co mi odpowiedziała? Że AL DENTE to muszę sobie sam ugotować.
No ja pier..le! Amerykę odkryła!!! 
Tylko żeby go sobie ugotować, to najpierw muszę kupić, to chyba logiczne. 
Co za idiota wymyśla przepisy z makaronem, którego nie ma nigdzie w sprzedaży! >:(
Ja już nie daje rady, ja wysiadam... 
Niech mi ktoś z Was pomoże - gdzie kupić ten cholerny makaron AL DENTE?

Żeby nie było na mnie:)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Ja nie jestem z okolic Berlina, ale 8-go przyjadę na :kawa2::szept:Może być? :szydera:

pytac nie musisz wysciskam cie serdecznie a i dziadek pewnikiem sie ucieszy ale...tym razem na kawe do diadema pojdziemy zeby ...po naszemu pogadac...zreszta dogadamy szczegoliki oki?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Katii napisał:

Co wy na to    ?                                              Ja już nie mam nerwów... 
Znalazłem przepis w którym trzeba m.in. ugotować makaron AL DENTE. Byłem w około 20-stu sklepach. 
Są świderki, muszelki, nitki... kilkanaście albo nawet i kilkadziesiąt rodzai makaronów, ale nigdzie nie ma tego pieprzonego AL DENTE!!!
Zapytałem nawet w jednym markecie Panią sprzedawczynie, czy dostane u nich ten makaron AL DENTE. Wiecie co mi odpowiedziała? Że AL DENTE to muszę sobie sam ugotować.
No ja pier..le! Amerykę odkryła!!! 
Tylko żeby go sobie ugotować, to najpierw muszę kupić, to chyba logiczne. 
Co za idiota wymyśla przepisy z makaronem, którego nie ma nigdzie w sprzedaży! >:(
Ja już nie daje rady, ja wysiadam... 
Niech mi ktoś z Was pomoże - gdzie kupić ten cholerny makaron AL DENTE?

Żeby nie było na mnie:)

Dzięki @Katii...niech inni też się pocieszą :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

A wiesz że już się tak zniemczyłam że jak próbuję coś sobie powiedzieć albo pomyśleć po angielsku to zaczynam od "ich" :szydera: I już tylko czasem jak brakuje mi słowa po niemiecku to usiłuję powiedzieć po angielsku. Wtórny analfabetyzm anglojęzyczny. :szydera:

kiedys rosjanin mnie zapytal  o droge a ja...nie potrafilam zdania sklecic a siedzialam u nich 6 lat..wlaczyl mi sie niemiecki no to on ze moze angielski a ja...O.o:kopara:

i wyszlam na debila

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Ja wczoraj zainwestowałam w Troedel :haha: Byłam wczoraj w fajnym sklepie z używanymi meblami i starociami :love: Obkupiłam się , że ho ho :haha: Nabyłam relaksacyjne chińskie kulki , pięknego koguta który jest symbolem Portugalii ( u mnie będzie robił za ozdobę wielkanocną i znalazłam piękną porcelanową paterę , ręcznie malowaną z najstarszej francuskiej fabryki porcelany  , no i coś tam dodatkowo wypatrzyłam  :d Zajrzałam jeszcze do tureckiego marketu i kupiłam kaszę bulgur , różne przyprawy , w tym szafran 10 g za 3.50 euro :d no i chałwy z różnymi dodatkami itd ...... :haha: A więc ....... wróciłam z internacjonalnych Niemiec z internacjonalnymi zakupami :haha:

zaintrygowaly mnie te....chinskie kulki..co to???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...