Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, makaroni napisał:

Hej dziewczyny i chlopaki, a nie mysleliscie o zainwestowaniu swoich ciezko zarobionych euraczy? Jest tyle mozliwosci: lokaty, fundusze, obligacje, nieruchomosci uo matko :o

Ja inwestuję....w siebie, kredyt hipoteczny i dzieciaki :szydera: To najlepsze inwestycje na świecie....:oklaski:...no, za wyjątkiem kredytu hipotecznego :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja inwestuję....w siebie, kredyt hipoteczny i dzieciaki :szydera: To najlepsze inwestycje na świecie....:oklaski:...no, za wyjątkiem kredytu hipotecznego :smutek:

Ja wczoraj zainwestowałam w Troedel :haha: Byłam wczoraj w fajnym sklepie z używanymi meblami i starociami :love: Obkupiłam się , że ho ho :haha: Nabyłam relaksacyjne chińskie kulki , pięknego koguta który jest symbolem Portugalii ( u mnie będzie robił za ozdobę wielkanocną i znalazłam piękną porcelanową paterę , ręcznie malowaną z najstarszej francuskiej fabryki porcelany  , no i coś tam dodatkowo wypatrzyłam  :d Zajrzałam jeszcze do tureckiego marketu i kupiłam kaszę bulgur , różne przyprawy , w tym szafran 10 g za 3.50 euro :d no i chałwy z różnymi dodatkami itd ...... :haha: A więc ....... wróciłam z internacjonalnych Niemiec z internacjonalnymi zakupami :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja wczoraj zainwestowałam w Troedel :haha: Byłam wczoraj w fajnym sklepie z używanymi meblami i starociami :love: Obkupiłam się , że ho ho :haha: Nabyłam relaksacyjne chińskie kulki , pięknego koguta który jest symbolem Portugalii ( u mnie będzie robił za ozdobę wielkanocną i znalazłam piękną porcelanową paterę , ręcznie malowaną z najstarszej francuskiej fabryki porcelany  , no i coś tam dodatkowo wypatrzyłam  :d Zajrzałam jeszcze do tureckiego marketu i kupiłam kaszę bulgur , różne przyprawy , w tym szafran 10 g za 3.50 euro :d no i chałwy z różnymi dodatkami itd ...... :haha: A więc ....... wróciłam z internacjonalnych Niemiec z internacjonalnymi zakupami :haha:

Światowa kobieta :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Lach, czego sie najarales?;)

@sayonara 52 ja już tak mam.

Nie muszę ani drynić, ani jarać, żeby mieć zajebiaszczy humor.

Wręcz nie powinienem, bo im więcej tankuję, tym więcej się śmieję .

Każdego to dziwi.

Napewno taki typ już spotkałaś. Jesteś dużą Dziewczynką.   

Ja to czerpię z powietrza, tego jasnoniebieskiego.

I chciałbym, żeby każdy tak miał.

Trochę lżej się wtedy żyje. Trochę. 

                  :hura:  :)   :hura:

                          :witam:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

@sayonara 52 ja już tak mam.

Nie muszę ani drynić, ani jarać, żeby mieć zajebiaszczy humor.

Wręcz nie powinienem, bo im więcej tankuję, tym więcej się śmieję .

Każdego to dziwi.

Napewno taki typ już spotkałaś. Jesteś dużą Dziewczynką.   

Ja to czerpię z powietrza, tego jasnoniebieskiego.

I chciałbym, żeby każdy tak miał.

Trochę lżej się wtedy żyje. Trochę. 

                  :hura:  :)   :hura:

                          :witam:

 

I tego się trzymaj :oklaski: i zarażaj nas ile wlezie :oklaski::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, LACH napisał:

Się masz z wieczora.

Lepiej trafić nie mogłeś. Dwa samce, konkurencji praktycznie żadnej, można nieźle się ustawić  :d.

Zero smutów jak pisze @Blondi :serce:.

A tak poważnie, to właśnie slończyły się Twoje problemy Opiekuna. :tak2:

A co jest lepszego od kawy w taką pogodę i przy takiej huśtawce meteo???

PIĘĆ SET!!!

Może być dobrze schłodzony Baczewski

Czego Tobie,  na początek (narazie raz w tygodniu) życzę   :zdrówko:

                   :hura: :hura: :hura:  :Screenshot_20180317-201229.thumb.png.ea3fddbc7cecf5d34fb04298cf4367e1.png

Starszy Sikawkowy!!!

Czekałem prawie 20 godzin na "dziękuję".

Się nie doczekałem.

Natenczas sobie sam podziękuję.:d

I jak zawsze: :hura: :hura: :hura:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Ja tu raz zobaczyłam akcję jak potrąciłam dzbanek i woda wylała się na podłogę. Córka ze mną raz wycierała a tak się bała że "papa" zobaczy że mokre ręczniki jednorazowe upychała po kieszeniach. Od razu pomyślałam że nie dam się zwariować. Jak dałam za dużo ( wg "papy") warzyw do zupy i poszedł w długą a po powrocie nie tknął obiadu to spokojnie pochowałam talerze i nic nie powiedziałam. Dorosły jest.

Jutro pewnie będzie cyrk bo odłożyłam dwa skrzydełka na zupkę dla podopiecznej. Zrobię rosołek z lanymi kluseczkami bo makaronu jeszcze się nie doprosiłam. :) A będzie malutko, tylko dla niej. :haha:

U tyrana domowego jestes?

A co do warzyw, to moja PDP lubila wodniste zupki

wiecznie pyrgala sie, ze za geste.

Wiec wytlumaczylam ,ze warzywki i kasza doskonale robia na wyproznianie ha ha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, makaroni napisał:

Hej dziewczyny i chlopaki, a nie mysleliscie o zainwestowaniu swoich ciezko zarobionych euraczy? Jest tyle mozliwosci: lokaty, fundusze, obligacje, nieruchomosci uo matko :o

W TYM kraju i takiej gospodarce niestety strach.

A na gieldzie sie nie znam.O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...