Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To napiszę jak postępuje dobra koordynatorka. Na przykład kilka dni przed urlopem wysyła maila i SMS uprzedzając o urlopie. Oczywiście w razie problemów mam dzwonić do koleżanki. Nie kłamie, powie że czegoś nie wie ale nie kłamie. 

Chyba tylko w firmach-molochach mogą lekcewarzyć opiekunów. Ja zawsze dopytuję co wiedzą i wymagam pisemnego opisu stanu pdp.

No tak. Moloch. Więc tak jak pisałem wyżej, póki co po kilku dniach odpoczynku w domu znowu wyjechałem bo opiekun zachorował ( hahahahahaha przez 3 dni wyprowadził im z piwnicy 9 butelek wódki) i jestem tu. Mój senior od wczoraj na łonie Abrahama, a oni mi zaproponowali nowe miejsce na miesiąc. W poniedziałek pewnie tam pojadę. Po powrocie poszukam lepszej agencji ale z Wami na pewno się nie rozstanę :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I dlatego takie agencje się odstrzela natychmiast...:przekleństwa:  Miejsce jako niezgodne z opisem możesz od razu opuścić :przekleństwa: Napady szału stanowią zagrożenie twojego życia i zdrowia.... :przekleństwa: Nieprzespane noce stanowia zagrożenie twojego zdrowia :przekleństwa: Szukaj nowej agencji....natychmiast...bo jak raz cię wpompowali na minę, to będą te praktyki uskuteczniać bez końca :przekleństwa: A jak się nie postawisz, to będą dawać najgorsze stelle :przekleństwa: My musieliśmy uczyć się na własnych błędach, ale warto skorzystać z naszych rad. Każdy z nas ma swoje przejścia i mądrości z nich wynikające..warto posłuchać...zjeżdżaj....a w między czasie szukaj nowej agencji....:dobrze:

Wiem. Decyzję o zmianie agencji podjąłem. W poniedziałek pojadę do tego Aalen. Jak tu coś nie zagra pakuję klamoten i zjeżdżam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, LACH napisał:

Się masz z wieczora.

Lepiej trafić nie mogłeś. Dwa samce, konkurencji praktycznie żadnej, można nieźle się ustawić  :d.

Zero smutów jak pisze @Blondi :serce:.

A tak poważnie, to właśnie slończyły się Twoje problemy Opiekuna. :tak2:

A co jest lepszego od kawy w taką pogodę i przy takiej huśtawce meteo???

PIĘĆ SET!!!

Może być dobrze schłodzony Baczewski

Czego Tobie,  na początek (narazie raz w tygodniu) życzę   :zdrówko:

                   :hura: :hura: :hura:  :Screenshot_20180317-201229.thumb.png.ea3fddbc7cecf5d34fb04298cf4367e1.png

Tak. Takie pięć set lubię najbardziej :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grzegorz B napisał:

No tak. Moloch. Więc tak jak pisałem wyżej, póki co po kilku dniach odpoczynku w domu znowu wyjechałem bo opiekun zachorował ( hahahahahaha przez 3 dni wyprowadził im z piwnicy 9 butelek wódki) i jestem tu. Mój senior od wczoraj na łonie Abrahama, a oni mi zaproponowali nowe miejsce na miesiąc. W poniedziałek pewnie tam pojadę. Po powrocie poszukam lepszej agencji ale z Wami na pewno się nie rozstanę :d

I tak trzymaj :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...