Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Serenity napisał:

Znam takie życie bardzo dobrze : dla zasady pracowałam tak pierwsze dwa lata, potem oczywiście od przypadku do przypadku. Mimo wszystko nowe miejsce już mnie nie porusza tak jak kiedyś i to już od jakiegoś czasu.

To ile już robisz w tym zawodzie? :szok: Ja jestem świeżynka.....4 z okładem i nadal mam dreszcz emocji przed każdym nowym zleceniem :tak2: Lubię otwierać stele, układać "na nasze", korygować zapędy rodzin.....to daje tyle frajdy :hura: A potem nowe wyzwanie, nowa stela, nowy dreszczyk.....:oklaski: Jak ja to lubię :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, INEZ napisał:

Ta foczka to inaczej kołyska ? pytam bo mi ostatnio też coś doskwiera:)

dokladnie a jak marial jolanta pisze swoje korzonki czuje:haha: to tak sobie pomyslalam ze moze kolyske na brzuchu zrobic odciazyc ledzwie odciazyc dyski powinno pomoc...taka pierwsza hilfe przy rwie kulszowej itd...

bo sie mozna tak zablkowac ze zostaniesz w pozycji pochylonej i bedziesz czubki swoich butow ogladac przez pare dni nie wspominajac..o tzw potrzebach ciala czyli wc itd..

nie wiem...no nie wiem co dziewczynom po glowach chodzi ...wiosna jakas albo co???

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Będzie ci u nas jak w raju, tfu...jak w seraju.....:haha::szydera: Tu same młode laski...jedne ciut starsze, jedne ciut, ciut starsze, ale wszystkie zajebiaszcze :hura: A Rodzynków nam potrzeba...jeden jest, @LACHem zwany, reszta pouciekała, bo takiemu babińcowi nie sprostała :szydera::haha: Nie wiem tylko, dlaczego się tak bali? :szok::szydera: My nie gryziemy, nie kopiemy, nie plujemy, a że niektóre wygłodniałe są, to już inna sprawa....:szydera::szydera::szydera: Ale nie bojaj sja, żadnej krzywdy ci nie zrobimy :haha:

Hahaha, ja się dziewczyn nie boję :cześć2:za bardzo Was lubię xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...