Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Mądrale. Mnie na komórce wyskakują reklamy agencji. Jedna ma pelerynkę a druga uściśnięte rączki. Firm nie podaję.

Nic innego jak :grzmotnąć: wiem o jakich chodzi,,,,batmana mi to przypomina a nie opiekę,,,a może musimy jak Batman sprytnie się przenosić:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Mądrale. Mnie na komórce wyskakują reklamy agencji. Jedna ma pelerynkę a druga uściśnięte rączki. Firm nie podaję.

Nic innego jak :grzmotnąć: wiem o jakich chodzi,,,,batmana mi to przypomina a nie opiekę,,,a może musimy jak Batman sprytnie się przenosić:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LACH napisał:

I bukiecik :zdrówko: 

Wasze zdrowie!!!

Screenshot_20180308-174201.png

Ja mogę alkoholowe,,,dzięki ,,:zdrówko::zdrówko:zaraz takie dwa kufle pójdą lekko,,,bo piweczko pięknie wpływa na cerę,,,:zdrówko: za  zdrowie Pań  ,,pijcie Panowie:zdrówko: tylko się nie uchlać od razu,, z umiarem ,,:zdrówko:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, 1bozka napisał:

Ja nie jestem w pracy :oklaski:więc już zaczynam :wino: Wasze ,Nasze Zdrowie,sięgam po pierwszą w tym koszyczku:trele:

                             :zdrówko:

                                   :ślimaj:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra kobietki...zycze wam naj naj naj ..jestem juz na posterunku..

oczy przecieram do tej pory ze zdumienia....i nie moge sie ogarnac....

zajmie mi torche czasu czytanie zaleglosci ale dam rade...zorbie sobe kubel kawy i bede sie lekturze oddawac,,

ciekawostka..

jestem tu od ponad trzech godzin i nie zamienilam z moja zmienniczka ANI JEDNEGO SLOWA...

reszte dopowiedzcie sobie sami

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3.03.2018 at 09:33, Mirelka1965 napisał:

No....żeby mi to było przedostatni raz...:szydera: To, że dziecko ma dzisiaj wolne od szkoły, nie zwalnia cię w żaden sposób od "obowiązków" :ostrzegam::szydera: Za parę dni @lucyna.beata przejmie to ciężkie brzemię od ciebie i będziesz mogła poleniuchować....:haha:

@Mirelka1965

parzenie kawusi owszem jak najbardziej ale dopiero od srody..jak sie rozjedziemy z moja zmienniczka...poki co..atmosfrea jest ku...sko ciezka...jak napisalam od 16ej nie zamienila ze mna ani slowa....ani slowa..

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

no dobra kobietki...zycze wam naj naj naj ..jestem juz na posterunku..

oczy przecieram do tej pory ze zdumienia....i nie moge sie ogarnac....

zajmie mi torche czasu czytanie zaleglosci ale dam rade...zorbie sobe kubel kawy i bede sie lekturze oddawac,,

ciekawostka..

jestem tu od ponad trzech godzin i nie zamienilam z moja zmienniczka ANI JEDNEGO SLOWA...

reszte dopowiedzcie sobie sami

 

Jest jakaś reszta ? przecież nie zamieniłaś ani słowa to niech reszta też będzie milczeniem ;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Jest jakaś reszta ? przecież nie zamieniłaś ani słowa to niech reszta też będzie milczeniem ;)

@INEZ

poprostu prawdopodbnie podziekowal jej i wiecej nie przyjedzie tu..uprzedzalam ja ze jego mieszkanie jego balagan i jego porzadek...podejrzewam tez ze bylo miedzy nimi pare innych problemow ale to juz nie moja sprawa...ale jak dlugo tu jestem takim wscieklym go nie widzialam...on wydal tylko dyspozyje ze ja to teraz jak on ona robi swoje a ja jego sprawy itd...

czyli teraz przez tydzien bedziemy siedzialy bez slowa..ale wprowadzila kilka fajnych zmian w kwestii segregowania np  nakretek a poza tym nic nie moge znalezc...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@INEZ

poprostu prawdopodbnie podziekowal jej i wiecej nie przyjedzie tu..uprzedzalam ja ze jego mieszkanie jego balagan i jego porzadek...podejrzewam tez ze bylo miedzy nimi pare innych problemow ale to juz nie moja sprawa...ale jak dlugo tu jestem takim wscieklym go nie widzialam...on wydal tylko dyspozyje ze ja to teraz jak on ona robi swoje a ja jego sprawy itd...

czyli teraz przez tydzien bedziemy siedzialy bez slowa..ale wprowadzila kilka fajnych zmian w kwestii segregowania np  nakretek a poza tym nic nie moge znalezc...

Przecież to chyba nie twoja wina ,że mąż podopiecznej tak zadecydował ?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Przecież to chyba nie twoja wina ,że mąż podopiecznej tak zadecydował ?

@INEZ

alez kochana ja to wiem ty to wiesz ale...niestety..jedni chca wyciagac wnioski inni nie...ja juz pisalam ze miedzy mna a nia bylo male tapniecie juz dwie godziny po tym jak przyjechala...no i pierdlo teraz wsio ..

damy rade damy rade...grunt zeby byl spokoj..

poki co...zepsuta suszarka do prania , pralka tez a ja mam 6 pralek dziennie- jutro ma przyjechac nowy silnik...jedna lodowka....poszedl kabel odporwadzajcy wode...

i jeszcze pare innych drobiazgow dosyc istotnych w tym miejscu.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@INEZ

alez kochana ja to wiem ty to wiesz ale...niestety..jedni chca wyciagac wnioski inni nie...ja juz pisalam ze miedzy mna a nia bylo male tapniecie juz dwie godziny po tym jak przyjechala...no i pierdlo teraz wsio ..

damy rade damy rade...grunt zeby byl spokoj..

poki co...zepsuta suszarka do prania , pralka tez a ja mam 6 pralek dziennie- jutro ma przyjechac nowy silnik...jedna lodowka....poszedl kabel odporwadzajcy wode...

i jeszcze pare innych drobiazgow dosyc istotnych w tym miejscu.

Ona jest tam pierwszy raz ? tyle rzeczy zepsuła ?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Ona jest tam pierwszy raz ? tyle rzeczy zepsuła ?

@INEZ

dokladnie w tym miejscu tak ale...pracuje w de 8 lat...albo pracowla...

i byla szefowa na oddziale wiec tym bardziej nie kumam...

byc moze kwestia dominowania albo..nie widomo co..

takie mam szczescie ze zawsze po moich urlopach mialam przesrane pierwsze trzy tygodnie ..trzeba bylo od nowa organizowac cala robote..tylko dziwie sie ze tak zrobila bo ona przyjechala tu na krotko..na miesiac..i takie byly zalozenia....krotkie strzaly...

na czas moich urlopow

no coz

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...