Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, 1bozka napisał:

Ale niedługo Słodziak się JEJ oświadczy bo ją kocha  Ona sie zgoodzi bo Go też kocha i oboje będą nasi:serce:

Tak czytam co tutaj naszrajbowały opiekunki:święty: kocha lubi szanuje:serce: a co wyjdzie? Blondi ma oczy ,,ma uszy,,jest trochę psycholoszką,,a słodziak się stara,,co się liczy dla mnie? ,że jest po mojej stronie i się mną codziennie zachwyca,,hahahha no lalunia jestem jego ,,seksowna i śliczna,,oj tam,,! ale tak jest ! niech tak zostanie ,,życie jest piękne!!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i Wy już wszystko za mnie zrobiłyście ,,,zaręczyny ,pierscionki,muffinki, co tam jeszcze bylo,,:święty: a słodziak nawet nie wie jaki jest znany i to jak bardzo w świecie internetowym,,i niech nie wie ,,bo dostanie piórka jeszcze,,:trele:

Ale wróciłam z tańców,,zrobilam znowu furorę swoją sukienką,,a jaka jestem zgrabna mimo żarcia jakie połykam codziennie,,sukienka za 2 euro jest śliczna,,już ją lubię,,:oklaski: nie wspomnę radosci słodziaka jak mnie zobaczyl,,od razu zdjęcie na ściance ,, zielonej sciance ,,,pięknie przecięte krzaki mamy ,,mam gdzie się prezentowac-hahahha ,,

@violka nie smuc się :rozpacz:,,wpuszczę Ciebie z tymi falbankami wszędzie ,,nie moje trochę klimaty ale będziesz napewno ślicznie wyglądać,,:oklaski: nie jestem zasadowa ,,więc nawet w worku jak wpadnie @Maria Jolanta to zrobi furorę,,,

A teraz łazienka,,aby co niektóre panie co robią tylko siku,,zobaczyły znowu Blondi w tych pryśnicach,,nie jedna myśli tak,,co to za jedna szalona baba tak się myje po nocach" czy nie ma dnia ? hahhaha no nie mam dnia,,bo dziisaj dezynfekowały panie całe toalety i resztę całą,,więc nici z mycia,,a w nocy spokój ,,,:dobrze:

A teraz Dobranoc kochani:serce::spioch: i dalej obmyślajcie ,,swój  nie swój nasz czy nie nasz ,,a tak do kupy wziąsc to wszyscy nasi ,, a jutro jeszcze rano zapowiedzieli się ,że przyjdą do nas na popijawę znowu ,,ale bezemnie,,no chyba ze szampan pójdzie bo jeszcze mamy dwa do pozbycia się,,,hahah idę już bo nie mogę skonczyć ,,klepankowo mi sie włączylo-pa 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i Wy już wszystko za mnie zrobiłyście ,,,zaręczyny ,pierscionki,muffinki, co tam jeszcze bylo,,:święty: a słodziak nawet nie wie jaki jest znany i to jak bardzo w świecie internetowym,,i niech nie wie ,,bo dostanie piórka jeszcze,,:trele:

Ale wróciłam z tańców,,zrobilam znowu furorę swoją sukienką,,a jaka jestem zgrabna mimo żarcia jakie połykam codziennie,,sukienka za 2 euro jest śliczna,,już ją lubię,,:oklaski: nie wspomnę radosci słodziaka jak mnie zobaczyl,,od razu zdjęcie na ściance ,, zielonej sciance ,,,pięknie przecięte krzaki mamy ,,mam gdzie się prezentowac-hahahha ,,

@violka nie smuc się :rozpacz:,,wpuszczę Ciebie z tymi falbankami wszędzie ,,nie moje trochę klimaty ale będziesz napewno ślicznie wyglądać,,:oklaski: nie jestem zasadowa ,,więc nawet w worku jak wpadnie @Maria Jolanta to zrobi furorę,,,

A teraz łazienka,,aby co niektóre panie co robią tylko siku,,zobaczyły znowu Blondi w tych pryśnicach,,nie jedna myśli tak,,co to za jedna szalona baba tak się myje po nocach" czy nie ma dnia ? hahhaha no nie mam dnia,,bo dziisaj dezynfekowały panie całe toalety i resztę całą,,więc nici z mycia,,a w nocy spokój ,,,:dobrze:

A teraz Dobranoc kochani:serce::spioch: i dalej obmyślajcie ,,swój  nie swój nasz czy nie nasz ,,a tak do kupy wziąsc to wszyscy nasi ,, a jutro jeszcze rano zapowiedzieli się ,że przyjdą do nas na popijawę znowu ,,ale bezemnie,,no chyba ze szampan pójdzie bo jeszcze mamy dwa do pozbycia się,,,hahah idę już bo nie mogę skonczyć ,,klepankowo mi sie włączylo-pa 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alicja09 napisał:

image.png.20b05a790f92eb220025fe4eae2fbe5c.pngDzień dobry. Jestem z kawą u mnie zima,śnieg zasypał jak okiem sięgam. Pozdrawiam.

U mnie prawie 2 stopnie na plusie....Patrzyłam na pogodę dla Gdyni...rzeczywiście przewidywane opady śniegu :( Ale nie martw się @Alicja09....za 33 dni będzie piękna pogoda w Polsce....bo ja wracam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...