Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, violka napisał:

Ja to mam ale urlop :d Pół dnia babci nie było a drugie pół leży na kanapie zmęczona po wojażach :d lukam tylko na zegar , kiedy wygonić ją do sypialni :d 

Łączę się z tobą w bólu :smutek: Mnie zawracała głowę prawie 40 minut niedoszła synowa dziadka....powiernicę sobie ze mnie zrobiła :przekleństwa: Od paru dni odkładam słuchawkę....a dzisiaj zapomniałam i zadzwoniła :smutek: I z tej złości idę :papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seksisko dziewczynki jest dobrym myśleniem,,,poruszacie swoim ciałem i wiecie ,że żyjecie,,,wszystko się w Was gotuje,,,a co!!! normalka przecież,,,podniecenie jest piękne,,ale tylko trzeba miec okaz przed oczkami albo w sercu,,słaby internet i nawet serce nie chce mi wskoczyć,,ale nicht zu tragisch,,,wiecie o co chodzi,,,miłe słowa nawet podniecają,,rozmowa sama o intymnych częsciach ciała działa,,,ale ja jestem podminowana dzisiaj,,,równo jak perszing  ja żyję ,,zycie jest takie krótkie a lata nam wyskakują z roku na rok to jakieś starsze ,,,ale nie dajmy się,,cieszmy się ,,,

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Aguś napisał:

A Tobie Alicjo życzę, żeby już to zasmarkanie przeszło. Wiosna, wiosna idzie, aż ją czuć. Dziś obudził mnie koncert, tak ptaszki budzą się do źycia i wiosny

Wyślij ją do mnie,co prawda mróz zelżał ,ale jest -12. Zadnej wiosny nie czuć w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 mnie za oknem -6 ale podobno ma byc wiosna.Wprawdzie ominęły mnie mroziska:d ....i chce do wiosny....chce poleżeć na słoneczku,ze szklaneczką ....soku....chce pobyczyć się.....nic nie robić.....chyba mi sie w główce cos poprzerręcało,to za dużo przecie:cool:ż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...