Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Tutaj ranne mycie kremowanie i tak dalej trwa półtorej godziny.

 

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Moja podopieczna nie jest sprawna i nie może się sama umyć. Jest bardzo słabiutka. Dzisiaj z kolei za dużo kremu dałam bo krem jest za drogi. Jeszcze tydzień i coś mnie trafi.

No może niech cię nic za szybko nie trafia....:haha: Dasz radę....to tylko na początku tak się wtrącają...potem będzie lżej...przyzwyczają się i dadzą spokój....Pogadaj na ten temat z @lucyna.beata......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie lepiej. Z drugiej strony wcale się nie dziwię córka chce jak najlepiej dla swojej mamy. Zresztą mówiła żeby traktować jej mamę normalnie  a nie jak dziecko. Tego akurat nie musi mi tłumaczyć bo nie lubię jak chorych zdrowych umysłowo traktuje się jak dzieci. Podopieczna z zawodu jest pielęgniarką więc doskonale zdaje sobie sprawy ze swojego stanu i bardzo i ciężko się z tym pogodzić. Druga córka też jest pielęgniarką i ta akurat nic się nie wtrąca. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Mam nadzieję że będzie lepiej. Z drugiej strony wcale się nie dziwię córka chce jak najlepiej dla swojej mamy. Zresztą mówiła żeby traktować jej mamę normalnie  a nie jak dziecko. Tego akurat nie musi mi tłumaczyć bo nie lubię jak chorych zdrowych umysłowo traktuje się jak dzieci. Podopieczna z zawodu jest pielęgniarką więc doskonale zdaje sobie sprawy ze swojego stanu i bardzo i ciężko się z tym pogodzić. Druga córka też jest pielęgniarką i ta akurat nic się nie wtrąca. :)

 

Głowa do góry....oni są przewrażliwieni, bo nie wiedzą kto przyjedzie....zwłaszcza po tym programie w ZDF :) Będzie lepiej :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Mam nadzieję że będzie lepiej. Z drugiej strony wcale się nie dziwię córka chce jak najlepiej dla swojej mamy. Zresztą mówiła żeby traktować jej mamę normalnie  a nie jak dziecko. Tego akurat nie musi mi tłumaczyć bo nie lubię jak chorych zdrowych umysłowo traktuje się jak dzieci. Podopieczna z zawodu jest pielęgniarką więc doskonale zdaje sobie sprawy ze swojego stanu i bardzo i ciężko się z tym pogodzić. Druga córka też jest pielęgniarką i ta akurat nic się nie wtrąca. :)

 

To jest akurat normą , że te które nie mają pojęcia o robocie , robią z siebie najmądrzejsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Alicja09 napisał:

Ja dziś zamiast kawy zaserwowałam sobie inny trunek i nawet mi smakuje.Obawiam się,że i porannej kawy nie będę z Wami piła,co najwyżej siemię lniane :( 

Oj bidulko :( Dla mnie dzień bez kawy , to dzień stracony . Jak miałam problemy żołądkowe to piłam na czczo siemię a za pół godzinki kawkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dzisiaj zakręcony dzionek.....O tym, że w przyszły piątek pogrzeb dziadka jest, to pisałam. A dzisiaj najstarszy syn dziadka odszedł do Krainy Łowów. Pastor przesiedział pół dnia, "ukochany i współczujący synuś" również....Dobrze, że kapusty miałam garnek. Krótki spacerek odbyłam, a jakże....za krótki....babka jest jak małe bobo....To jest straszne, że otrzymuje pociechę i serce od obcych :( Ale co złe już śpi, a ja mogę z wami :dyskusja: I jest mi z tym zajebiaszczo :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Zasiedziałam się w przepisach kulinarnych i znalazłam tort pokrzywowy :szok: Na słodko :haha: Zaraz chyba zakopię się w kołderkę, bo ssie mnie na słodkie :smutek:

Też bym się zakopała ale czekam kiedy moja księżniczka zdecyduje się iść do wyrka O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...