Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Heidi napisał:

Dla nas  kochane odległość ,to nie problem.  Mamy (albo i nie   ) internet. @Maria Jolanta do mnie masz też niedaleko, tylko trzeba umieć pływać.  Dawaj,dawaj.... Płetwy na stopy, nadmuchaną oponę z @Mirelka1965 samochodu na biodra zarzuć  . Na kolację dzisiaj jeszcze  zdążysz  :d. Obgadamy z wielkim potokiem śliny @Łukasz-a. Skoro źle myśli o kobietach, po co tracić czas na wyprowadzanie go z błędu xd. Chociaż z drugiej strony jest tyle ciekawszych tematów :trele: np. Szydełkowanie :d

@Heidi

ale wiesz internet nie zastapi kontaktu oczka w oczka...

komputer jak papier przyjmie wszystko...ale czasami nie mamy innej mozliwosci  jak necik

a lukasza nie chce wyprowadzac z bledu tyle tylko ze chcialam wyrazic zdanie....:$

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Dla nas  kochane odległość ,to nie problem.  Mamy (albo i nie   ) internet. @Maria Jolanta do mnie masz też niedaleko, tylko trzeba umieć pływać.  Dawaj,dawaj.... Płetwy na stopy, nadmuchaną oponę z @Mirelka1965 samochodu na biodra zarzuć  . Na kolację dzisiaj jeszcze  zdążysz  :d. Obgadamy z wielkim potokiem śliny @Łukasz-a. Skoro źle myśli o kobietach, po co tracić czas na wyprowadzanie go z błędu xd. Chociaż z drugiej strony jest tyle ciekawszych tematów :trele: np. Szydełkowanie :d

Ale z Ciebie koleżanka :o Sama wygodnie samolocikiem się przemieściłaś a @Maria Jolanta chcesz rekinom na pożarcie rzucić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho :o @Mirelka1965 cały dzień się pakuje O.o Chyba kamperem do roboty pojadą :haha: @Maria Jolanta szybko kończy swoje dzieło , żeby do domu dowiezć gotowe :oklaski: @1bozka siedzi , kuma  i waha się czy UK czy DE wybrać ;) Reszta wpadła na chwilę jak po wodę i uciekła :( Tylko ja biedna , się na stanowisku xd Dalej , meldować mi się proszę , bo właśnie się nuuuuuuuuudzę :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

och jak się cieszę...że mam już na FB 8 osób na bla, bla, bla i z żadną się nie umawiam :oklaski::oklaski: dziewczyny, sorry, ale chyba w Waszej naturze jest blablanie i obrabianie d.....y koleżankom :(:(  jako facet...tego nie znam i nie tolerowałem nigdy....jeśli kogoś uraziłem...to sorry. Zawsze mnie uczono....pillnuj swojej d....y, nie obrabiaj cudzej:)

wiesz co Łukasz współczuje Ci Ty jako facet musisz czuć  sie bardzo źle słuchając " koleżanek " obrabiających tyłki albo du...y  innym.Osobiscie wyrzucilabym takie osoby z grona moich znajomych.A Ty to po prostu lubisz,lubisz gadanie bla blanie tak jak my baby.Z tą różnicą mój drogi kolego ze my jesteśmy kobietami a ty facet Cenie sobie to forum i ludzi z którymi pisze za kulturę za dowcip za śmiech za bezintetesowną pomoc  ,mimo ze sie nie znamy.Zamknij dziwny rozdział swojego życia popatrz na ludzi przyjaźnie a tych , którzy obgadują do Ciebie o innych przegon,a zobaczysz jaki piękny jest świat a ludzie życzluwi.Oczywiscie zrobisz jak zechcesz Twoj wybórAle zgadzam sie z Mariankiem dżentelmen zostawia głupoty innych dla swojej wiadomości.Sorry jeśli Cie obrazilam

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marianek napisał:

A czym on się chwali? 8 osób na ryjoksiążce? Dżentelmen raczej milczy w takiej sytuacji.:słabo:

Ja na ten przykład bardzo sobie cenię u mężczyzny konsekwencję  .  Ty @Marianek ją masz. Gratuluję szczerze. Książę Mój jesteś . :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna tez powiedziec sobie....ze o byle kim sie nie gada...nic tak nie buduje dobrego samopoczucia jak...odrobina proznosci ...

czyli jezeli ktos wypowiada sie na moj temat obojetnie czy dobrze czy zle to znaczy ze zapadlam komus tak w pamiec ze nie moze mnie zapomniec ha ha ha 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

mozna tez powiedziec sobie....ze o byle kim sie nie gada...nic tak nie buduje dobrego samopoczucia jak...odrobina proznosci ...

czyli jezeli ktos wypowiada sie na moj temat obojetnie czy dobrze czy zle to znaczy ze zapadlam komus tak w pamiec ze nie moze mnie zapomniec ha ha ha 

 

Mądra dziewczynka :zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj koniec madrosci...zbieram sie powoli do wieczornego brzedu...mycie itd....jutrzejszy dzien przyniesie nam wszystkim same dobre chwile czego zycze wszystkim ktorzy bywaja z przeroznych powodow na tym forum

zycze milego spokojnego wieczoru 

nie pytam kto parzy kawe ...jak mirela napisala...pytanie retoryczne

do jutra moi drodzy 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

mozna tez powiedziec sobie....ze o byle kim sie nie gada...nic tak nie buduje dobrego samopoczucia jak...odrobina proznosci ...

czyli jezeli ktos wypowiada sie na moj temat obojetnie czy dobrze czy zle to znaczy ze zapadlam komus tak w pamiec ze nie moze mnie zapomniec ha ha ha 

 

Bardzo mi sie podoba twój tok myślenia :róża: dla ciebie. Dumam też, że w momencie gdy przestaną o mnie mówić  tzn. że nie żyję . A to przecież nieprawda,bo jestem tu i koresponduję z wami. Tak czy nie?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Już tak nie przywłaszczaj go sobie :lanie:

Fajny jest. Wiem! Podzielimy go na pół.  Wystarczy dla nas obu. Nie bij za długo, bo mam jeden rozmiar majtek i brak kasy na kupno większych :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

On jest nasz FORMOWY podzielimy sie nim jakos:oklaski:

@bożka Ty też  go chcesz/lubisz ? No TO teraz musimy Go przeciąć  nie  wzdłuż  tylko w poprzek. Tylko która czas mnie przypadnie :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Bardzo mi sie podoba twój tok myślenia :róża: dla ciebie. Dumam też, że w momencie gdy przestaną o mnie mówić  tzn. że nie żyję . A to przecież nieprawda,bo jestem tu i koresponduję z wami. Tak czy nie?

@Heidi

ten tok myslenia wymaga"

duzej pracy nad soba samym 

rozwodu bez orzekania o winie z calkowita twoja wina....taka przekora

nieprzespanych nocy z fajka w reku

zbierania sie do kupy 

usiawomienia sobie co sie spieprzylo w zyciu

pogodzenia sie z faktem ze nie jestem doskonala ale sa grosi ode mnie

malego grona sprawdzonych przyjaciol ale tych prawdziwych ...

ale najwazniejsze"BYC DORBRYM DLA SIEBIE I AKCEPTOWAC WSZYSTKIE SLABE I MOCNE STRONY

POKORY 

POGODY DUCHA

i masy innych mniej waznych detali...

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

@Heidi

ale wiesz internet nie zastapi kontaktu oczka w oczka.

Och.... teraz mu uświadomiłaś, że  osoba z zezem że mieć  opory spotkania  "Oko w oko" . Zez to nie wada przecież  tylko zaleta. Nigdy nie wiadomo  gdzie osoba patrzy na prawdę. W oczy czy w cycki:trele:.  Oczy miło  i w cycki też miło :haha:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Heidi napisał:

Ja na ten przykład bardzo sobie cenię u mężczyzny konsekwencję  .  Ty @Marianek ją masz. Gratuluję szczerze. Książę Mój jesteś . :cześć:

 

38 minut temu, violka napisał:

Miejmy tylko nadzieję , ze gdzieś tutaj jego zona się nie czai :haha: Jakby co , to wszystko będzie na @Heidi:haha:

Moje szanowne Panie. Dziękuję za uznanie.:d Ale bez obrazy, swoją księżniczkę już mam! 34 lata wspólnego pożycia w szacunku i zrozumieniu, 2 wspaniałych synów (chociaż dziadkami jeszcze nie zostaliśmy>:() I z wiekiem uczucie rośnie. Dziwne, nie?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...