Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Fakt. Poza tym na tym "kursie" uczą robić rzeczy, których nam W ŻADNYM RAZIE ROBIĆ NIE WOLNO ROBIĆ!!! :przekleństwa: Wiem co piszę, bo dzisiaj byliśmy w P...24 na rozmowie o pracę dla mojego męża. Stałam obok w trakcie całej rozmowy i włos jeżył mi się na głowie. Zrobiliśmy ten ruch, bo PP spicht kaum Deutsch :oops:. I wizyta była niejako aktem desperacji :mur: Ale nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło i dzisiejszy dzień skończył się rewelacyjnie, bo PP jedzie dopieki bez znajomości języka za stawkę, jaką większość agencji oferują opiekunkom z dobrym językiem :hura::oklaski::cześć3:  I chrzanić P....24 :grzmotnąć::grzmotnąć::grzmotnąć:

No to macie super zespól Ty ogarniesz PDP  praktycznie:oklaski:a Twoj małrzonek logistycznie:cześć3:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pada !!! Dzieńm Dobry Wszystkim!!! no leje i nie ma zamiaru przestać,,,mamy małą awarię i pan hiszpański nam naprawia,,hiszpanie podobnie myślą jak polacy,,idzie naprawić a nie od razu nowe kupowac,,,w De to od razu -żadnej naprawy -tylko wymienic cały sprzęt na nowy,,zresztą sama widziałam jak pralka stanęła bo Blondi się do niej dorwała,,to słodziak od razu ,,kupić trzeba nową ,,nie ma problemu,,ale ja jestem majsterkowicz też,,ja musze znac przyczynę  i mam internet  ,,a tam jest wszystko ,,okazało się ,że to głupotka była i pralkę słodziak sam zrobił,,,takie to buty,,,:święty: brrr,,,na sklepy trzeba jechac ,,pogoda tylko na siedzenie pod dachem,,,

Wybierac się do pracy i pracować,,pracusie ,,nowe wyzwania pokonywac,,też fajnie,,lubię takie nowe miejsca i nowych ludzi,,ale miejsca tylko z internetem ,,pa,,buziaki wszystkim:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Blondi napisał:

bo Blondi się do niej dorwała,,to słodziak od razu ,,kupić trzeba nową ,,nie ma problemu,,ale ja jestem majsterkowicz też,,ja musze znac przyczynę  i mam internet  ,,a tam jest wszystko ,,okazało się ,że to głupotka była i pralkę słodziak sam zrobił,,,takie to buty,,,:święty: brrr

A @Blondi coś odpalili ekstra?:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alicja09 napisał:

Wysokie pensje O.o ZUS od średniej krajowej O.o Wciskają nam taki sam kit jak rodzinom niemieckim >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och jak się cieszę...że mam już na FB 8 osób na bla, bla, bla i z żadną się nie umawiam :oklaski::oklaski: dziewczyny, sorry, ale chyba w Waszej naturze jest blablanie i obrabianie d.....y koleżankom :(:(  jako facet...tego nie znam i nie tolerowałem nigdy....jeśli kogoś uraziłem...to sorry. Zawsze mnie uczono....pillnuj swojej d....y, nie obrabiaj cudzej:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Łukasz napisał:

och jak się cieszę...że mam już na FB 8 osób na bla, bla, bla i z żadną się nie umawiam :oklaski::oklaski: dziewczyny, sorry, ale chyba w Waszej naturze jest blablanie i obrabianie d.....y koleżankom :(:(  jako facet...tego nie znam i nie tolerowałem nigdy....jeśli kogoś uraziłem...to sorry. Zawsze mnie uczono....pillnuj swojej d....y, nie obrabiaj cudzej:)

A z tą Panią która śmiertelnie obraziła się na nasze forum to już gęś skonsumowałeś? Nie pytam o Panią.:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poobiednio i przedkolacyjnie....zaczynam wysiadywanie ...ops...odsiadywanie...popoludnia sa w miare spokojne tylko ta czesc ciala gdzie plecy koncza swoa szlachetna nazwe czasami czuje ucisk...no ale coz...

coraz szybciej czas mi leci czyli zbliza sie koniec zlecenia  a czeka krotki urlopik...w planie fryzjer kosmetyczka dentysta...i czas z rodzina...picie kawy w lozku bezruch bezczynne i bezmyslne wylegwanie sie..pieknie brzmi ...no i rower moimi sciezkami..bez wzgledu na pogode...

obowiazkowo klif orlowski obowiazkowo urocza knajpka z domowym jedzeniem...wlascicielka sympatyczna igosci zawsze to co najlepsze w naszej kuchni....i ta atmosfera...stare zdjecia, stare meble uroczy barek...

milego wieczoru 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

witam poobiednio i przedkolacyjnie....zaczynam wysiadywanie ...ops...odsiadywanie...popoludnia sa w miare spokojne tylko ta czesc ciala gdzie plecy koncza swoa szlachetna nazwe czasami czuje ucisk...no ale coz...

coraz szybciej czas mi leci czyli zbliza sie koniec zlecenia  a czeka krotki urlopik...w planie fryzjer kosmetyczka dentysta...i czas z rodzina...picie kawy w lozku bezruch bezczynne i bezmyslne wylegwanie sie..pieknie brzmi ...no i rower moimi sciezkami..bez wzgledu na pogode...

obowiazkowo klif orlowski obowiazkowo urocza knajpka z domowym jedzeniem...wlascicielka sympatyczna igosci zawsze to co najlepsze w naszej kuchni....i ta atmosfera...stare zdjecia, stare meble uroczy barek...

milego wieczoru 

 

 

 

Zapomniałaś jeszcze dodać .......i ta bezcenna wolność :d:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

och jak się cieszę...że mam już na FB 8 osób na bla, bla, bla i z żadną się nie umawiam :oklaski::oklaski: dziewczyny, sorry, ale chyba w Waszej naturze jest blablanie i obrabianie d.....y koleżankom :(:(  jako facet...tego nie znam i nie tolerowałem nigdy....jeśli kogoś uraziłem...to sorry. Zawsze mnie uczono....pillnuj swojej d....y, nie obrabiaj cudzej:)

@Łukasz

tez nie jestem zwolennikiem posiadania setek znajomych na fb ale jezeli chodzi o bablanie...to pozwol ze z toba sie nie zgodze...faceci sa w tek kwestii bardzo podobni do kobiet ...ba! czasami nawet bija je na glowe....

i co ciekawe...robia w tak specyficzny dla nich sposob ze az mnie szlag czasami trafia...

czyli czy to facet czy kobieta ....z "darem " obrabiania tylka plotkowaniem, budowaniem ksiazki z jednego slowa jakie zostanie wypowiedziane...trzeba sie urodzic bez wzgledu na plec..

to tak jak byc politykiem...to nie zawod ale charakter drogi łukaszu

 

 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@Maria Jolanta

a moze niedaleko ode mnie???

Dla nas  kochane odległość ,to nie problem.  Mamy (albo i nie   ) internet. @Maria Jolanta do mnie masz też niedaleko, tylko trzeba umieć pływać.  Dawaj,dawaj.... Płetwy na stopy, nadmuchaną oponę z @Mirelka1965 samochodu na biodra zarzuć  . Na kolację dzisiaj jeszcze  zdążysz  :d. Obgadamy z wielkim potokiem śliny @Łukasz-a. Skoro źle myśli o kobietach, po co tracić czas na wyprowadzanie go z błędu xd. Chociaż z drugiej strony jest tyle ciekawszych tematów :trele: np. Szydełkowanie :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...