Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Oferują kurs. A nawet doszkalające kursy języka. ALe ....właśnie to ale....umowa na czas nieokreślony i co najmniej zlecenie na 3 miesiące...:czytaj:

Oglądałaś link , który dzisiaj zamieściłam ? W razie gdyby rodzina niemiecka oskarżyła ich o zaniedbania ze strony opiekunki , to oni wypinaja się na swojego pracownika i twierdza , że to nie ich wina i nie mają z tym nic wspólnego. Karzą zaskarżyć opiekunkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

:oklaski::oklaski::oklaski:    Cos z tym pesymizmem musi być na rzeczy , skoro Cię tam pognało :haha:

Żaden pesymizm, czysty pragmatyzm :trele: Gdzieś...kiedyś....ktoś musi zacząć praktykować i zdobywać szlify w naszej profesji....a nie była to jedyna agencja którą odwiedziliśmy :trele: Wiesz sama jak wygląda rozmowa weryfikacyjna przez telefon....Augen zu Augen ist besser, oder? I dlatego wizytowaliśmy agenturki :cześć3: I PP dowiedział się, że na kursie w P.....24by się nudził!!!!! :szok: To jaką znajomość języka mają opiekunki wyjeżdżające od nich? :szok::szok::szok: Dla tego faktu warto było zdobyć to "doświadczenie" :trele::gra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Żaden pesymizm, czysty pragmatyzm :trele: Gdzieś...kiedyś....ktoś musi zacząć praktykować i zdobywać szlify w naszej profesji....a nie była to jedyna agencja którą odwiedziliśmy :trele: Wiesz sama jak wygląda rozmowa weryfikacyjna przez telefon....Augen zu Augen ist besser, oder? I dlatego wizytowaliśmy agenturki :cześć3: I PP dowiedział się, że na kursie w P.....24by się nudził!!!!! :szok: To jaką znajomość języka mają opiekunki wyjeżdżające od nich? :szok::szok::szok: Dla tego faktu warto było zdobyć to "doświadczenie" :trele::gra:

Czyli raczej nie dowiedziałaś się nic nowego , bo to wszystko już wiedziałaś :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1bozka napisał:

Blondi tak trzymaj ...i niech Ci zazdroszczą wszystkiego słodziaka,humoru ,ciuszków,fatałaszkòw , bucików i tego ze jestes Polką:d:zdrówko:

Trzymam i to jak ,,wszystko w garsci,,  Bingo zaliczyłam,,kilka razy pograłam,,ale ja wiem jedno,,jak się ma szczęscie w miłości to się nie ma w loterii,,,nigdy nie miałam szczęscia,,do wygrywania,,także nie pociągnie mnie tam chyba więcej na te Bingo ,,campingowe,,,ale za to poznałam Polkę ,,fajna babka,,z humorem i normalnoscią,,,ja się uśmialam jak zawsze i ona też,,fajna pogawędka na papierosku,,,a teraz pada znowu deszcz i już piję likier -orginalny likier w domku,,cieplutko i słodko,,,a co tam deszcz,,pikuś,,niech pada sobie ,,co ma być to będzie,,,spać będę dobrze,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, lucyna.beata napisał:

klaniam sie wszystkim serdecznie zyczac dobrej nocy..dzien minal tak szybko ze nie zauwazylam ze sie skonczyl...

od jutra moja ulubiona liczba...8:oklaski:

 

kto robi kawe??:kawa2:

Ja już dzisiaj zapraszam wszystkich na jutrzejsza poranną 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jutro sroda sroda sroda...

milego dnia moi drodzy...ciesze sie z toba @mirelka1965 ze jedziesz trzymam kciuki ..

@heidi powygrzewaj sie za mnie na sloncu...zeby moje stare kosci nabraly wigoru...bo w domu to tylko solarium a od tego staram sie uciekac jak najdalej...

oj oj oj .powyciagam sie troche i do roboty...trza zabierac sie do roboty..

miloego dnia jeszcze raz...

melduje ze ze kawusia czeka na wszystkich w ilosciach nieograniczonych

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 1bozka napisał:

tak wiem bo co mozna sie nauczyc na 7 godzinnym kursie opiekuna.Przecierz mamy do czunienia z ludzmi starszymi schorowanymi a tego nie da sie pojåc na kursie

Mam za sobą kurs 200 godzin i to też mało, tak naprawdę sporo niepotrzebnej wiedzy i niewiele tej potrzebnej. Za dużo teorii, żałuję że nie poszłam na kurs ratownika medycznego bo tam prawie sama praktyka. Więcej nauczyłam się w opiece niż na kursie. Co do kursu niemieckiego to kiedyś zmieniała mnie dziewczyna po takim kursie 3-tygodniowym i .... szkoda gadać... Po dwóch miesiącach samodzielnej nauki musiałam jej tłumaczyć co do niej mówią.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...