Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Niech przyjdą inni, nawet dla mnie to za dużo kawy. :d:d:d

Cieszę się że podopieczny wraca bo to znaczy że czuje się lepiej. :oklaski:

Wraca z nowymi lekami . To ważne . Lepiej się nie czuje, ale już wiadomo co mu dolega. Będziemy walczyć . On mimo wieku poważnego chce żyć . Tak się cieszył, że do domu jedzie - jak małe dziecko. Wyszykowałam mu jego ulubiony pokoik i czekam :):):) .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

witam porannie...zapowiada sie ladna pogoda....niebo lekko rozowe wiec...

piatek dzisiaj wiec weekend za pasem...

ja juz kawke wypilam dziekuje...smakowala wybornie jak zawsze 

milego dnia zycze forumkowiczom

 

No wiesz ? Ty porannie o 7.38 ??????  zaspałaś? czy masz w znajomych mojego przyjaciela LENIA :):):):) /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.ff20614cc23b177b4603a35de56deeb1.png Codziennie czytam co tutaj klepiecie, choć piszę mało...:$ Odpoczywajcie ode mnie póki możecie, bo za tydzień się nie opędzicie od mojego towarzystwa :trele:  Kawusia w hoboczku, siorbanko na całego, zaległości w czytaniu odstawiam, czyli jest tak jak lubię....Wy i forum :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ten kiciuś to zdziwek a nie śmieszek ;) No i te wytrzeszczone oczka...tarczyca chyba chora? :cool:

Co Wy macie z tymi oczkami O.o On tak patrzy , żeby Was wszystkich objąć wzrokiem :p  Sami lekarze na tym forum :o U mnie zdiagnozowali demencje a Ty podejrzewasz mojego kotka o chorą tarczycę xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Co Wy macie z tymi oczkami O.o On tak patrzy , żeby Was wszystkich objąć wzrokiem :p  Sami lekarze na tym forum :o U mnie zdiagnozowali demencje a Ty podejrzewasz mojego kotka o chorą tarczycę xd

A co ma wspólnego chora tarczyca kota z demencją opiekunki? :trele: No i to obejmowanie wzrokiem? :szok: Lepiej jak się wzrokiem rozbiera...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

image.png.5d16e4f0e1c4b1a8ad904ce19d1ba2cf.png@Mirelka1965 i @1bozkaprzez Was mój kotek popadł w kompleksy i od teraz będzie prezentował się tylko w okularkach :cool::trele:

Twój kotek przysłał mi na priv swój nowy image przed chwilą, ale jakoś tak inaczej się prezentował....image.png.7914538aa8f5905bb4618d83c22a1400.png Przerósł go weekend, czy zarobki właścicielki? :haha:Ja rozumiem, że w demencji czasem się coś przypomina....a ty przypomniałaś sobie, gdzie miałaś te dobrości pochowane w D.? :trele: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Twój kotek przysłał mi na priv swój nowy image przed chwilą, ale jakoś tak inaczej się prezentował....image.png.7914538aa8f5905bb4618d83c22a1400.png Przerósł go weekend, czy zarobki właścicielki? :haha:Ja rozumiem, że w demencji czasem się coś przypomina....a ty przypomniałaś sobie, gdzie miałaś te dobrości pochowane w D.? :trele: 

Popatrz , co to robi pewność siebie :cool: Troszkę go podbudowałam a ta cholera mi wszystkie sejfy opróżniła O.o Wracam do wersji z wytrzeszczem xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...