Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Scheisse >:( @Maria Jolanta dlaczego mi nie przypomniałaś , że dzisiaj Magda leci na RTL  :lanie: znowu przegapiłam :smutek:

A nawet miałam napisać ale pomyślałam że my się opiekujemy osobami z demencją tylko nie wpadło mi do głowy że ktoś z nas też na nią cierpi. :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Scheisse >:( @Maria Jolanta dlaczego mi nie przypomniałaś , że dzisiaj Magda leci na RTL  :lanie: znowu przegapiłam :smutek:

Żałuj, żałuj.

Zaraz potem zaczął się inny serial "Dwie siostry" czy jakoś tak i od razu w pierwszym ujęciu było dwóch golusieńkich przystojniaczków. Jeden nie całkiem goły bo miał  bamboszki. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Żałuj, żałuj.

Zaraz potem zaczął się inny serial "Dwie siostry" czy jakoś tak i od razu w pierwszym ujęciu było dwóch golusieńkich przystojniaczków. Jeden nie całkiem goły bo miał  bamboszki. :szydera:

No popatrz jak Ci sie od razu humor poprawił  :szydera::trele: Wole oglądać golasów w realu :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

A co Wy tu dzisiaj tak długo siedzicie ? :szok: Boicie się po ostatniej nocy iść do łóżka , czy co ? :haha: Pamiętajcie tylko papcie ładnie ułożyć przodami do wyjścia , żeby jakaś zmora Was nie nawiedziła :haha::szydera::szydera: tfu tfu tfu O.o

Co niektórzy mają frei, siedzą w domowym ciepełku i mogą siedzieć i do 2 w nocy. Ale mają szacunek dla tych którzy jednak pracują. Dlatego dobrej nocy wszystkim życzę! Bez latających krów, trumien, kościołów, wampirów i innych straszności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - kawki już nie proponuję, późno jest , jak dla mnie :) . Wykorzystałam te parę dni dla siebie .Dzisiaj wraca podopieczny do domu . Cieszę się z tego bardzo. Już za chwile będę gotowała jego ulubioną zupkę. Miał spaść śnieg a tu ani widu ani słychu .  Dobrego dnia życzę, mój dzisiaj będzie krótki ale treściwy .  Gdyby jednak ktoś reflektował na  małą z mleczkiem to proszę :1007_hearts:.

a kawa.gif

a kawa.gif

a kawa.gif

a kawa.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...