Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ona jest naprawdę cudna do głaskania i przytulania ,nie we co to agresja chociaż na obcych szczeka ,teraz leży w pokoju wyłozona  na dywanie i patrzy z wyrzutem na mnie bi musi na noc wyjść na zewnątrz. Najdłużej mnie nie bylo w domu rok bez zjazdu,jej reakcja jak mnie zobaczla povtym czasie byla bezcenna. Prawdziwy PRZYJCIEL.Ma 8 lat owczarki żyja do 10 lat. ZNawet nie moge o tym myśleć.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Ona jest naprawdę cudna do głaskania i przytulania ,nie we co to agresja chociaż na obcych szczeka ,teraz leży w pokoju wyłozona  na dywanie i patrzy z wyrzutem na mnie bi musi na noc wyjść na zewnątrz. Najdłużej mnie nie bylo w domu rok bez zjazdu,jej reakcja jak mnie zobaczla povtym czasie byla bezcenna. Prawdziwy PRZYJCIEL.Ma 8 lat owczarki żyja do 10 lat. ZNawet nie moge o tym myśleć.

 

Ja też , aż boję się myśleć , że kiedyś odejdzie :( Całe życie mieszkam z jakimś pieskiem i trochę ich pożegnałam , ale z wiekiem coraz ciężej to znoszę . Po ostatniej , która była z nami 16 lat , powiedziałam nigdy więcej ale po tygodniu już był kolejny piesek . Dzięki niej wygrzebałam się z ogromnego doła , ale za każdym razem jak widzę  jej oczy , kiedy znowu pakuję walizkę , serce mi się kraje :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, violka napisał:

Ja też , aż boję się myśleć , że kiedyś odejdzie :( Całe życie mieszkam z jakimś pieskiem i trochę ich pożegnałam , ale z wiekiem coraz ciężej to znoszę . Po ostatniej , która była z nami 16 lat , powiedziałam nigdy więcej ale po tygodniu już był kolejny piesek . Dzięki niej wygrzebałam się z ogromnego doła , ale za każdym razem jak widzę  jej oczy , kiedy znowu pakuję walizkę , serce mi się kraje :( 

Bo to jest Twoj prawdziwy przyjaciel:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, 1bozka napisał:

Ona jest naprawdę cudna do głaskania i przytulania ,nie we co to agresja chociaż na obcych szczeka ,teraz leży w pokoju wyłozona  na dywanie i patrzy z wyrzutem na mnie bi musi na noc wyjść na zewnątrz. Najdłużej mnie nie bylo w domu rok bez zjazdu,jej reakcja jak mnie zobaczla povtym czasie byla bezcenna. Prawdziwy PRZYJCIEL.Ma 8 lat owczarki żyja do 10 lat. ZNawet nie moge o tym myśleć.

 

Mialam sunie owczarka,

Leda zyla 16 lat.

Przeszla 3 powazne operacje ,

Nie mysl o przeszlosci,

ciesz sie kazda chwila z nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  - obudziłam się dzisiaj po 1-szej w nocy jakoś tak gwałtownie jak nigdy. Później usnęłam i miałam bardzo dziwny sen. Byłam porwana i znalazłam się w Maroko, bardzo się  zmartwiłam we śnie, że muszę być w pracy a nie wiem jak dostać się do domu ( tu gdzie pracuję ). Potem spotkałam, żonę podopiecznego ( nie żyje,  opiekowałam się nią ) i długo z nią rozmawiałam. Teraz po przebudzeniu mam  uczucie niepewności jakbym się zawiodła, rozczarowała, takie z żalem wewnętrznym. Mówią sen mara - ale dziwne mam samopoczucie .

Dobrego dnia . A ja zaglądam do sennika.http://freeisoft.pl/2011/05/co-oznaczaja-sny-ze-zmarlymi/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lucyna.beata napisał:

mnie wiec tak to wyglada...zanim sie zwlekam z lozka

chyba macie podobnie

na rano.jpg

Miałam takiego kiciusia na szteli . To był Kimbam zaprzyjaźnilismy się ku zaskoczeniu podopiecznej bardzo szybko. Później tego żałowałam .

kimba 001.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Edytowane przez aga1
bład
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...