Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, aga1 napisał:

Ja nie tylko czasem .

bycie z pdp do konca nie zawsze jest mozliwe wiec pisze ze ..."czasem"..ty byc moze masz takie przypadki , staz i prawodpodnie wieksze doswiadczenie niz ja, ze jestes z pdp i w czasie tej ostatniej drogi ale moze wsrod forumkowiczow sa tacy ktorzy nie mieli jeszcze do czynienia z odejsciem starszych ludzi w ich obecnsci...

to zawsze ...zreszta jak kazda smierc ...jest jakby kolejnym krokiem dla opiekuna...ale to moje zdanie...

nie wiem czy tym razem bede z pdp dp konca...to moze nastapic w kazdej chwili...ale czuje ze rodzina tzn jej maz mnie potrzebuje bo po prostu sie boi..mam nadzieje ze bede mogla mu pomoc swoja obecnoscia...tak wiem...dla niektorych takie podejscie jest ....zbyt gornolotne..ale tak...mam

ide robic kawe kto chce????

ale teraz zrobie zwykla "plujke"...

tylko ciasta nie ma..ale za to sa lody i mam borowki..zrobimy jakis deser:))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lucyna.beata napisał:

alez sie obslinilam...dawaj...ja od razu dwa na talerz.....pyyyyycha

prosze kawka stoi czeka i sie smieje

 

częstuj  sie spróbuj jeszcze ..te z brzegu talerza one mają więcej drzemiku...mże nasze forumowe koleżanki też się skuszą a jeszcze może kawa latte prosto z expresu proszę to dla Ciebie ,przyniosę jeszcze dla pozostłych koleżanek

WP_20170408_13_22_57_Pro (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lucyna.beata napisał:

witam na krotko bo pozno juz...dzisiaj mi zeszlo ledwo ledwo..ale w miare sie uspokoilo juz...oby jutro mniej biegania bylo ..

zycze spokojnej nocy..od jutra ...16 bedzie moja uluibiona liczba

stawiam kawe wszystkim rannym i poznym ptaszkom ...juz dzisiaj zapraszam

 

He he moja dzisiaj ulubiona 12~~:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 1bozka napisał:

to ja mam rogaliki a kawą  plujką to chętnie sie poczęstuje

WP_20170430_17_05_37_Pro (3).jpg

Wciągnęłabym nawet 5 sztuk , takie jeszcze cieple i pachnące :donos: i kawę plujkę do tego , bo jakoś  kawa z maszyny do mnie nie przemawia , pije ją tylko w towarzystwie , żeby nie uchodzić za jakiegoś dziwoląga :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

A co tak tą szczęką o podłogę walisz? :szok::haha: Na amerykańskich filmach wszystkie kobiety jak wstają z łóżka, to mają pełny make up :haha: Mogą one, może i @1bozka :haha: Kto bogatemu zabroni? :ostrzegam::haha:

Ty chyba dawno polskich filmów nie oglądałaś ;) Albo nasze aktorki mają makijaż permanentny :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Wiecie , że są już kolejne odcinki ? Jeszcze nie widziałam żadnego . W czwartek będę mogła się przekonać , co to za cudo image.png.7fd8774eaaca37f567db60fea17054bc.png:d

Jakiś fragment kiedyś widziałam ale niewiele więcej wiem.

Muszę poszukać o której i na którym kanale leci.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzięki, dzięki @Maria Jolanta... już siorbię, mlaskam, oczka przecieram.....5a7161a486084_dziedobrydziewczyny.jpg.d91641f0899cbd2db3673a3cb225a54c.jpg a nawet jak jakiś pan się pojawi, to też go powitam....:d

kawa wstawać śpiochy.jpg

@Mirelka1965

ten u gory to moj pasazer z autka...tylko bez lizaka...ale uwazam ze to facet doskonaly....nigdy nie marudzi i ZAWSZE sie ze mna zgadza...rozumiemy sie...bez slwo..

dzien dobry wszystkim...troche pozniej niz zwykle ale chyba dopada mnie....lenistwo i ochota na nicnierobienie....czas do domku jechac i ladowac akumulator..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Środa minie, tydzień zginie. :d

A spragnionym kawkę stawiam na stoliczku.

 

41f70b0e02a5ddbbbcf7f56ea3a4d551.png

@Maria Jolanta

zycie mi ratujesz...juz delektuje sie pianka i smakiem...oczy zamkniete ale czuje ze wracam do zycia

nawet bez kanapki z awokado tez mi smakuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...