Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, violka napisał:

@Marianek miałeś wyjaśnić jak wyglądałaby Twoja tolerancyjność , gdyby Twoja żona zbyt długo zapatrzyła się na jakiegoś fajnego faceta :haha:

A niech se patrzy jak długo chce!:d Ostatnio rzadko się widujemy, to nawet nie wiedziałbym na kogo patrzy i jak długo...:p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

skoro masz takie podejście to może właśnie patrzy?:donos:

Podejście wymusza sytuacja. Ja na razie jestem w domu, ona w Niemczech. Potem jadę ją zmienić, a ona jedzie w inne miejsce. potem mnie zmienia. Obie strony nie mają kontroli nad patrzeniem i nie tylko! :( Zaufanie musi być obopólne...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Marianek napisał:

Podejście wymusza sytuacja. Ja na razie jestem w domu, ona w Niemczech. Potem jadę ją zmienić, a ona jedzie w inne miejsce. potem mnie zmienia. Obie strony nie mają kontroli nad patrzeniem i nie tylko! :( Zaufanie musi być obopólne...

Brawo @Marianek:oklaski: To stara prawda, że  5a6f133c37f4f_zwizekbezzaufania.jpg.74b0056921916643573fb07a94cd0236.jpg :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, violka napisał:
  1. Czy Wy też tak namiętnie oglądacie Bares fuer Rares ? :d czy tylko ja mam takiego starczego bzika ? O.o:love:

Nie wiem nawet co to jest :$ No, ale ja "kryminalna" jestem, tak więc jak coś nie w tym temacie, to sorki ;) A z tym starczym bzikiem, to może być coś na rzeczy :haha::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie wiem nawet co to jest :$ No, ale ja "kryminalna" jestem, tak więc jak coś nie w tym temacie, to sorki ;) A z tym starczym bzikiem, to może być coś na rzeczy :haha::p

To jest program o starociach a nie o staruszkach siedzących przed telewizorem :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj poszalałam równo ,,znowu 7 szmatek sobie wybrałam,,,oj lubię ze swoim słodziakiem na zakupy jezdzic,,co nie przymierzę,,to jemu się podoba i mówi ,,bierzemy to z sobą,,wiecie co ja się nasmieję z niego???,,,nie jest chytry,,więc szalałam równo,,udany dzień,,fajny słoneczny ciepły dzien,,,udane zakupy,,wszystko włoskie,,kocham takie chwile,,w ogóle kocham życie,,,:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...