Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Marianek napisał:

Nietolerancyjni mordercy...>:(:słabo::grzmotnąć:

W życiu bym nie tknęła paluszkiem ,czy nawet piórkiem  czy mgiełką ,,,a tłuczek do mięsa ,,tylko metalowy,  ,,ale ja tylko podpowiedziałam ,,,a może są nie grzeczni tacy co trzeba tłuczkiem przylożyć aby się opamiętał jeden z drugim,,nieraz taki wstrząs jest dobry,,ale ja i tego nie stosuję,,,oj tam zaraz mordercy,,Marianek nie jest tak zle,,mnie to można do rany przyłożyc i wyleczę w sekundę,,,:święty:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

W życiu bym nie tknęła paluszkiem ,czy nawet piórkiem  czy mgiełką ,,,a tłuczek do mięsa ,,tylko metalowy,  ,,ale ja tylko podpowiedziałam ,,,a może są nie grzeczni tacy co trzeba tłuczkiem przylożyć aby się opamiętał jeden z drugim,,nieraz taki wstrząs jest dobry,,ale ja i tego nie stosuję,,,oj tam zaraz mordercy,,Marianek nie jest tak zle,,mnie to można do rany przyłożyc i wyleczę w sekundę,,,:święty:

wiemy ,wiemy:p  @Blondi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Kurcze >:( Te latynoski mają na prawdę super kuperki >:(

Kwestia gustu....;) Jakieś takie niskoskanalizowane, wypukło i szerokodupne, a na dodatek szybko się starzeją :) Jakoś tak blondynek czas za szybko zębem nie szarpie :haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Duże dupeczki są teraz modne :d:haha:

Ale u wietnamczyka nie kupię spodni na grubą Rubensowską pupę,,,:rozpacz: ratunku,,,

Nicht zu tragisch -nie będe objadac się sernikiem,,,

Ale obserwuję tutaj dalej ludzi na Campingu ,, są porobione obozy,,obozy zazdrosników,,obozy tylko my i tylko my,,,obozy pustelników,dziwni ludzie ,,bardzo dziwni,,ale to zbieranina ludzisk z różnych miejsc i tradycji,,ale ja wszędzie się odnajdę,,a jeszcze aby nie zrobić plamy to odstawię się na bóstwo,,aby wiedzieli ,że ja też jestem tradycja z Pl,,,,hahhaha wiecie jaki mam ubaw? nie poddam się,,nigdzie się nie poddam,,większosc zazdrosci,,inni mi kibicują,,jeszcze inni się zakochali a jeszcze inni kochają,,cała Blondi,,,a goscinna jestem bo czemu mam zaprzeczac swojej tradycji,,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Kwestia gustu....;) Jakieś takie niskoskanalizowane, wypukło i szerokodupne, a na dodatek szybko się starzeją :) Jakoś tak blondynek czas za szybko zębem nie szarpie :haha:

Dziwne :cool: Aż się wyprostowałam , poprawiłam włoski i stwierdzilam , że możesz mieć rację :haha::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Ale u wietnamczyka nie kupię spodni na grubą Rubensowską pupę,,,:rozpacz: ratunku,,,

Nicht zu tragisch -nie będe objadac się sernikiem,,,

Ale obserwuję tutaj dalej ludzi na Campingu ,, są porobione obozy,,obozy zazdrosników,,obozy tylko my i tylko my,,,obozy pustelników,dziwni ludzie ,,bardzo dziwni,,ale to zbieranina ludzisk z różnych miejsc i tradycji,,ale ja wszędzie się odnajdę,,a jeszcze aby nie zrobić plamy to odstawię się na bóstwo,,aby wiedzieli ,że ja też jestem tradycja z Pl,,,,hahhaha wiecie jaki mam ubaw? nie poddam się,,nigdzie się nie poddam,,większosc zazdrosci,,inni mi kibicują,,jeszcze inni się zakochali a jeszcze inni kochają,,cała Blondi,,,a goscinna jestem bo czemu mam zaprzeczac swojej tradycji,,,:oklaski:

Blondi trzymaj klase reprezentujesz polskie dziewczyny na campingu:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...